оглупяват ли жените, докато са бременни?

  • 3 868
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
 ИНТЕЛЕКТА НЕ Е НАСЛЕДСТВЕН. Не се притеснявай, за това. Докато бях бременна не помня, но аз оглупях след като родих, това ме побърква, започнах да забравям, а това ме подлудява и не е характерно за мен, и много се чудих на мъжа ми как може да забравя, а сега и аз съм така. От както родих станах много разсеяна, постоянно забравям нещо (най вече яденето) (млякото всеки път го загарям, а преди се чудих как може свекърва ми да го забравя всеки път, е сега знам) и така си и остана.  Sad

# 31
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Оглупях, защото си останах твърде рано вкъщи Close....а като се роди бебето направо затъпях #Cussing out...само за хранене и акане мислех няколко месеца.Добре, че нещата започнаха да се нормализират.

# 32
  • Мнения: 2 220
Ох, това ми е болната тема... Толкова съм разсеяна откакто забременях и родих, че не мога да се позная. Всяко нещо, което трябва да свърша си го повтарям по няколко пъти, но това не винаги помага. Забравям, губя ... ужасно е. Дано все някога да отмине, че не знам.

# 33
  • Мнения: 2 849
Докато бях бременна не знам дали съм оглупяла,но бях страшно разсеяна.Но като родиш със сигурност ще оглупееш.Еднообразието ни прави такива.говорим само за децата-кой кога ял,кой кога спал,кой се наакал.
Crazy Crazyтака е напълно подкрепям .И все пак е временноо явление .

# 34
  • Мнения: X
Незнам дали бременните оглупяват, но млади майки със сигурност. Crazy

# 35
  • Мнения: 1 138
Не знам дали съм оглупяла, обаче много забравям и съм разсеяна Crazy дано да е временно.

# 36
Аз определено не оглупявам,но забелязвам 4е с който и да говоря все за бебето говоря.Никаква друга тема не ме вълнува...Направо съм станала някаква маня4ка и ужасно се дразня(като обсебена съм).

# 37
  • Мнения: 234
За оглупяване не знам,но определено забравям повече,разсеяна съм и се хващам,че от време на време гледам празно в една точка Shocked

# 38
  • София
  • Мнения: 44 098
 smile3532 да има си такова нещо,не е страшно и минава набързо след раждането...
а с интелекта на бебето Mr. Green- нищо общо няма - просто хурмони

# 39
  • Мнения: 2 407
В никакъв случай Naughty, даже напротив взех си доста изпити и си направих дипломната работа. Чета и доста книги и ги помня всички Wink

# 40
  • Мнения: 3 760
Да! Обяснението е просто-към твоето кръвообръщение е добавено бебче. При това положение мозъкът не се оросява добре. Съответно ти е трудно да се концентрираш и паметта ти хич я няма.
Споко! Няма страшно за бебето. Даже напротив-колкото по-ощетен е мозъкът ти, толкова по-оросено е бебето.
Щастливо и спокойно бременеене! Леко раждане! И умно бебче!  bouquet

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
За оглупяването по време на бременност не знам, ама след това казват, че жените поумнявали. http://bgfactor.org/index_.php?cm=10&id=6778 А дано наистина е така  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 5 577
Тотално оглупяват.

# 43
  • Мнения: 5 391
Не знам дали точната дума е "оглупяват", ама със сигурност нещо ни става Laughing

# 44
  • Мнения: 1 555
Докато бях бременна си писах дипломата и си я защитих успешно, но бях много съсредоточена в работата си и по цял ден висях по библиотеките, но след като я защитих се отпуснах и определено го раздавах по-леко , дори се хващах че забравям някои неща,  но това определено не се отразява по никакъв начин на бебето не се притеснявай ! Ще имаш най-умното , здраво и красиво бебе !!! Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт