След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 163

  • 38 525
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Диди,благодаря.
Сега като изгледах видеото разбрах че това е от закуската в
http://www.nezihkebap.com/Menu/#page-12-13
Имаше и снимки с арабски фенки,Алекс беше публикувала снимка.Близо две седмици от тогава,но сега му показаха и колата. Joy Joy

# 691
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Дими и при нас времето е есенно.
А доста приятели се спасиха като заминаха по турските курорти-хем топличко,хем преди сезона по-евтинко.Ако знаете и на мен как ми се ходи към Анталия или Бодрум....Но за сега само мечти.

# 692
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey wavey wavey

Привет, ЛиНки любимки!

С чашката от Алекс и на мястото от картинката на Кати се настанявам и въобще не искам да знам за мрачното, хладно и влажно време в реала.

Дими,  Hug В някакви стари интервюта бях чела, че Мурат има подобни планове, както и да режисира филми. Знае ли човек?

Алекс, Таня, Hug Hug Големи магьосници сте! Сега вече спокойно може да се пътува до Истанбул, номерът на забележителността е ясен. Търсим го в района на Бебек, Етилер, Арнауткьой, Румилехисар. Обширен район, но любовта иска жертви! Joy Joy Joy

Мурат бей се чуди какво да ни прави. Няма спасение!



И малко Нургюл - хубава и естествена, както винаги!



Последна редакция: чт, 05 юни 2014, 17:37 от martali

# 693
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
За зелената афера пишат,ама какво точно newsm78 newsm78
Всички са споменати.
И днес е трудно влизането в темата и публикуването.


http://www.iha.com.tr/imirzalioglu-hakim-karsisina-cikiyor-magazin-360903

# 694
  • Мнения: 2 742
Кати, мислех че тази история се е разминала, но явно делото е било отложено. Доколкото разбрах с гугъл днес е даден ход и са започнали изслушванията. Историята с  Джемал Хюнал и другата група започна някъде половин година ако не и повече преди тази с Мурат, а още не е приключила. Дълго ще ни „забавляват” Mr. Green smile3511 smile3515 А идват и избори ….удобно. Господ да слезе от небето няма да ме убеди, че Мурат е търгувал с наркотици. Сигурна съм, че и да се е случило нещо /говоря за употреба/ е било инцидент, а не редовно. Това са нормални хора, които имат своите проблеми, кризи, лоши периоди. Но това не са наркомани и аутсайдери. Скъсват се от работа. Дадох си сметка, че когато снимат сериал на практика снимат по един игрален филм на седмица! Побеснявам като започне тази история. Колко станаха жертвите на режима от миналата година досега? Реални трупове и то на деца?! Колко са водените дела и наказаните? А корупционният скандал, милиарди присвоени?! Къде са независимият съд и законът? Кого са убили артистите? Евентуално са наранили себе си. Размотават ги пред камерите като най-големите престъпници на Турция! А на колко са помогнали с благотворителните си инициативи и събраните средства? Наркоманията е болестно състояние и подлежи на лечение, а не на затвор! Освен това не е ясно каква е истината. Може и някои да са топили други.

Дано се появи Алекс, може би във фейса има повече инфо.

Пооткраднах си от едно място няколко гифчета.





Последна редакция: чт, 05 юни 2014, 18:56 от martali

# 695
  • Мнения: 8 465
Добър вечер сладурчета  Hug Hug Hug
Алекс, Hug,Кати Hug,Диди Hug,Марти HugДими Hug
Появило се е видеото с Мурат  smile3521 Изглежда мноооого добре и как хубавичко говори  smile3521.Закуската била хубава ,май обичал яйца ,имало и домати -това разбрах аз от всичко дето го каза  smile3521
За наркоаферата не съм сигурна в коя от темите го прочетох ( или в Сускунларската или в Мерхаметската )пишеше нещо от сорта ,че делото се отлагало за септември  newsm78 newsm78 newsm78.Но може и сега ново инфо да е излезнало  newsm78

# 696
  • Мнения: 8 465
В темата на Сускунлар Алекс е написла ето това за делото .

Все забравям от снощи да споделя, че вчера е било делото на Чаатай за наркотиците. То трябваше да бъде през април и аз се чудех защо нищо не се чу за него, но явно е било отложено, както вероятно е станало и с делото на Мурат. Разпитвали са свидетели и част от участниците - Джамал Хюнал ми е познат единствено от споменатите, Чаатай май не е давал показания. В крайна сметка са го отложили за 11 септември. Ще си карат лятната ваканция на тръни в очакване на продължението. Онзи журналист, за който беше разказвала Лили, през цялото време е туитвал от съдебната зала, за да информира какво става вътре. Всъщност, това е неговата информация. Явно доста ще се точат тези дела. А и има избори през лятото в Турция, да видим какво ще стане и на тях. Напоследък Ердо доста гафове натрупа...

# 697
  • Мнения: 8 465
За зелената афера пишат,ама какво точно newsm78 newsm78
Всички са споменати.
И днес е трудно влизането в темата и публикуването.


http://www.iha.com.tr/imirzalioglu-hakim-karsisina-cikiyor-magazin-360903

Ето още две статии за нарко делото

http://www.sabah.com.tr/Gundem/2014/06/05/unlu-oyunculara-hapis-soku

http://haber.gazetevatan.com/unlu-oyuncuya-buyuk-sok/644854/8/magazin

В темата на Сускунлар Лили е превела  статията.Пренасям превода и тук .Голямо мерси на Лили   smile3525

В статията в откъса за Мурат се споменава за обвинителния акт,който беше изготвил прокурора Мехмед Али Уйсал и който обвинителен акт се състои от 203.. В него 32 човека са обвинени в търговия на наркотици и  също така в употреба и притежание на наркотици..Сред тях е и Мурат Йълдъръм..Също така Кенан Имирзалъоглу, Сарп Апак и други.. В обвинителния акт за тях се иска затвор от 6 до 17 години..

Пише, че делото срещу тях е започнало днес..В 19 Върховен наказателен съд са били изслушани защитите на 11 обвинени, които са били арестувани по време на операцията през месец август 2013 г и други 7 обвинени, които не са били задържани..Пише, че утре щели да се явят в съда Кенан Имирзалъоглу и другите обвинени, мисля, че сред тях е и Мурат..
В обвинителния акт пишело ,че Кенан Имирзалъоглу е употребявал в дома си наркотици заедно с   Енгин Алтан Дюзятан, Ръза Коджаоглу и Мурат Йълдъръм..Наркотиците са били предоставени от Ерай Йозбал, Ръза Коджаоглу и Мурат Йълдъръм..
В обвинителния акт Мурат Йълдъръм е обвиненен в употреба на наркотици в дома  си заедно с Кенан Имирзалъоглу, Бурчин Терзиоглу Ръза Коджаоглу, Енгин Алтан Дюзятан.Наркотиците ги е вземал от Сарп Апак и от други хора, чиито самоличности не били установени..

# 698
# 699
# 700
# 701
# 702
# 703
  • Мнения: 2 554


                Добро утро, ЛиНки!


  

# 704
  • Мнения: 2 554

          Петък е, последен работен ден на седмицата. Хубав и успешен ден!

 
   

Общи условия

Активация на акаунт