Милано - 4

  • 75 318
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 659
Силно препоръчвам, когато човек тръгне да пътува нанякъде първо да погледне къде се намира града. После да види картата в Гугъл. Оттам ще стане ясно къде какво е разположено, какъв транспорт има и т.н. След това да прочете тук или другаде в нета за забележителностите, да прецени какво го интересува. Когато човек е подготвен минимално, не звучи, меко казано неадекватно с въпросите си. В темите На път винаги се отговаря и се намира подкрепа, но трябва поне да знаеш къде отиваш и да си прочел поне първия пост в темата. Не искам да засягам никого, няма да влизам в полемика. Моля, четете!  Peace

# 556
  • София
  • Мнения: 1 861
Цлете е абсолютно права Hug. Не мога да проумея някои, които хич не им пука, че задават абсолютно неадекватни въпоси, които меко казано показват огромната им глупост.
Хора, ако не уважавате отговарящите на въпросите, поне уважавайте собственото си достойнство и не се излагайте. Подобна неадекватност е просто шокираща #Crazy
Честно казано удивен съм от търпението на Мимии Hug, която спокойно обяснява, че Римини е далеч от Милано Joy как да не и се възхищаваш

# 557
  • Milano
  • Мнения: 3 703
Mилано - Римини са 320км (от бариера до бариера на магистралата).

Не е задължително да отиваш първо до Болоня с влак.

От Порта Гарибалди в Милано вземаш Италотрено и за 2,5 часа си в Римини.

Иначе за метростанция, естествено че има на гарата.

# 558
  • Мнения: 6 031
Mилано - Римини са 320км (от бариера до бариера на магистралата).

Не е задължително да отиваш първо до Болоня с влак.

От Порта Гарибалди в Милано вземаш Италотрено и за 2,5 часа си в Римини.

Иначе за метростанция, естествено че има на гарата.


Винаги ги пропускам тези влакове...

regina di cuori   bouquet  за влака и за идеите в предния пост.

# 559
  • Milano
  • Мнения: 3 703
Мими, ти го споменаваш в друга тема, а в тази го забравяш. Laughing

Иначе през сезона (морския) има и автобуси, които извозват до там...обаче спират на всички градчета и пътя е ок.5-6 часа (едни познати без кола ги ползват до Чезенатико - 5 часа #Crazy).

# 560
  • Мнения: 6 031
От Милано ли са автобусите?
Цената?  Laughing

# 561
  • Milano
  • Мнения: 3 703
Тези, които те хващаха тръгваха от Корветто ( спирка на жълтата линия), цена незнам но мога да питам. Laughing

# 562
  • Мнения: 6 031
Питай, питай, че района на Римини пита за мен.  Hug
Макар, че почти съм изключила вариант за полет през Милано, но знае ли се...човек трябва да е подготвен за всичко.

# 563
  • Milano
  • Мнения: 3 703
http://www.autostradale.it/pdf/Estate2014/Casatenovo_Mi.pdf

Ето, намерих (43 евро, в една посока, 77,50 в двете). Спирали на Порто ди маре (следващата спирка Laughing).

Уж го водят 4 часа, а те бяха стигнали за ок. 5.

С влака видях, че е 20 евро (в момента).

# 564
  • Мнения: 6 031
Обирджии!  Mr. Green

# 565
# 566
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Момичета, гледах клипчето на първа страница за багажа в Бергамо. Останах с впечатлението, че това се отнася за централната гара на Бергамо, а не за летището. Има ли къде на летището да си оставя багажа на съхранение. Поправете ме ако греша в преценката си.

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Момичета, гледах клипчето на първа страница за багажа в Бергамо. Останах с впечатлението, че това се отнася за централната гара на Бергамо, а не за летището. Има ли къде на летището да си оставя багажа на съхранение. Поправете ме ако греша в преценката си.

Има разбира се, намира се извън сградата на летището, следвайте табелите с куфар, цената е 4евро на ден.

# 568
  • Мнения: 743
Много зависи в кой ден и по кое време се пътува по магистралата за Римини,най големия проблем като задръстване е около Болоня .Ние винаги в ранни зори тръгваме и с едно две спирания на автогрил стигаме за около 4 часа от Бергамо,почти винаги има инциденти които забавят трафика това особено петък и събота когато са на дискотека и съответно алкохол и дрога...през седмицата проблема са тировете че са страшно много и пак трябват много очи и внимание.Крайната цел изобщо не оправдава пътя и напрежението според мен,единствено ниските цени може би но нямам впредвид римини който прилича на базар за руснаците,а около него градчетата като Cattolca,Milano Maritima,Cesenatico,Bellaria,Torre Pedrera  т.н.спокойни са даже прекалено идеално място за пенсионери с внучета което е всъщност по голяма част от клиентелата.

# 569
  • Milano
  • Мнения: 3 703
УжасТ, хора наводнихме се.

И двете реки, Севезо и Ламбро излезнаха от коритата, канавките не държат.

Преди малко се върнахме от един детски Р.Д., оставихме колата далеч и после пеш до нас - една педя над коляното ми беше водата.

Едната река е на задната улица.

Но в северната част са по-зле.

Естествено нищо общо с други области, напр. Лигурия, но все пак.

За утре мача Италия - Хърватска на Сан Сиро е под въпрос, заради лош терен...изгоряха ми билетите, язък, т.е. те парите ще ги върнат, но националите почти никога не играят тук.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт