Ранен скрининг в края на първия триместър

  • 9 255
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 850
Един лекар да не препоръчва БХС? newsm78 Сигурно не го прави, иначе не знам защо ще го отрича.
Какъв е тоя страх, ако имате финансова възможност,  направете изследването, това е вземане на кръв и ехографски преглед!

# 16
  • Мнения: 23
Един лекар да не препоръчва БХС? newsm78 Сигурно не го прави, иначе не знам защо ще го отрича.
Какъв е тоя страх, ако имате финансова възможност,  направете изследването, това е вземане на кръв и ехографски преглед!
ами на моя позната преди 5 години не са й го предложили,не са ми проблем парите,по скоро ме е страх от резултатите,но така или иначе вече го решихме,ще го направим

# 17
  • Мнения: 9
zd. na  vsi4ki  . iskam da  spodelia  tazi god.  fevryari  zagybihme  beb4o  i  nie  bihme  s  spina  bifida  napravihme  abort  v  6  mesec izkam da  kaja  na  vsio4ki  koito  izpitvat  bolka da  nese  otkazvami  i  da  prodaljim  napred  az  sam  za  vsi4ki  izsledvania  koito  se  nalagat  .
_________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 25 юни 2014, 20:44 от AnMary

# 18
  • Мнения: 4
Здравейте искам да попитам в коя седмица се правят изследванията за всички синдроми. Благодаря предварително.

# 19
  • Мнения: 110
на 36 год този резултат как мислите, защо ми каза д-р , че в 16 седмица отново
статистически риск за Даун - 1:3884
статистически риск за Т13\Т18+NT 1:10000
биохимичен риск за Даун 1:2393
възрастов риск 1:250
NT 2.2
заради възрастовия риск ли е това , притесних се ужасно
а на прегледа каза,че всичко е ок

# 20
  • Мнения: 2 850
Вероятно заради възрастта, резултатът не е притеснителен.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 901
на 36 год този резултат как мислите, защо ми каза д-р , че в 16 седмица отново
статистически риск за Даун - 1:3884
статистически риск за Т13\Т18+NT 1:10000
биохимичен риск за Даун 1:2393
възрастов риск 1:250
NT 2.2
заради възрастовия риск ли е това , притесних се ужасно
а на прегледа каза,че всичко е ок

Кое всъщност те е притеснило? Резултатът ти е чудесен.

А възрастовият риск си чиста проба статистика и без да си си направила кръвно изследване и оглед с ехограф.

# 22
  • Мнения: 110
и аз така си мисля, но .......благодаря много.

# 23
  • Мнения: 5 037
Бих ти препоръчала да направиш БХС направо в НГЛ http://genetika.maichindom.com/.До колкото знам там после може да те консултира генетик за резултатите безплатно.Ако искаш и твоето АГ може да ти направи ехографското изследване и сваляне на параметри преди БХС.Бъди готова за не много добър резултат относно възрастовия риск,сигурно ще те накарат да пуснеш и късния БХС.На доста момичета от отчетната им изкараха акъла с лоши резултати и след амнио се оказа,че бебчетата са добре.
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.

Общи условия

Активация на акаунт