Халит Ергенч "Великолепният век"(Muhteşem Yüzyıl) и новите проекти на екипа-86

  • 77 519
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 015
Много благодаря за епизодите Тайният свят-много са интересни,тази пък Мерием как си е тръгнала и ги е изоставила по средата на снимките,много гадно.Не знам колко болен трябва да си,ама тя ако не е била в състояние,около нея нямаше ли някой, който да вземе да информира екипа за напускането й?

# 736
  • Мнения: 927
Твърдят, че никой от екипа не е знаел за състоянието и, дори Халит казва, че е трябвало да го предупреди. Ако наистина си много зле дори и психически, дали хората около теб не биха го забелязали... някак странно е. Аз се изненадах от това, което казва Тимур, че в началото на ВВ той, Мерал и Вахиде са се срещнали, за да и предложат да бъде възрастната Хюррем, а смятах, че това са само спекулации, за да замажат положението.  newsm78

# 737
  • Мнения: 14 571
Много интересен 8 епизод на "Тайният свят...." . Още на миналия преведен епизод видях името  Невин.... Не ѝ благодарих лично. Сега няма да пропусна !Много,много благодаря! Харесвам твоите преводи,харесвам и прекрасното ти име - НЕВИН! Бъди здрава и много щастлива! Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 738
  • Мнения: 2 177
Хей, ще има ли нова тема за сериала или?

# 739
  • Мнения: 683
Да ще има след малко  Peace

# 740
  • Мнения: 2 177
Да ще има след малко  Peace
Благодаря ти за отговора.   bouquet

# 741
  • Мнения: 683
Заповядайте линк за новата тема  Peace Все още ще правя промени на 1 страница. Сложих линк за документалния филм на 1 страница. Все още прибавям линковете. Ако забележите проблем ми пишете.

Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт