КАКВИ ПАМПЕРСИ ПРЕДПОЧИТА БЕБЕЧО?

  • 2 125
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 146
памперс от самото начало

# 46
  • Мнения: 2 171
Ползваме Памперс, но аз не съм доволна, често се подмокря, а и кожата му е влажна като махна памперса. Наскоро купих няколко броя Hugies, за да ги пробваме и има много голяма разлика, кожата му е напълно суха. При нашия размер - 4 разликата в цената е 2 ст в полза на Памперс.

# 47
трябва да се направи екперимент подобно на този по рекламите ама поне ще е истински - защо всеки който ползва определен модел не сипе еднакво количество цветна течност върху един памперс и да лепне някаква хартия отгоре и да се сравни кой попива и кой не Simple Smile

а ако някъде продават от всички по една бройка - кажете и аз ще го направя от любопитство Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 673
от новороден сменях разни марки , но последно се спрях на Либеро - гарантирана сухинка Wink

# 49
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Peace с две ръце за Либеро! Памперс ни пропускат и са много стегнати на крачетата! А къде в София могат да се купят Мамиа?

# 50
  • Мнения: 282
Ние също сме на Памперс и съм доволна!!! Party Party Party

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 926
Oт както се е родилА БЕБКА  сме на ПАМПЕРС  - засега сме доволни Peace

# 52
Аз съм за Либеро ползваме ги вечи 11 месеца нито веднъж не сме били мокри.Подходящи са за бебета с чувствителна кожа защото не съдържат нищо от сорта на Алое Вера и т.н

# 53
  • София
  • Мнения: 596
Предлагам да се направи отделна библиотека на тема "памперси".На всяка страница бълва поне по една нова.Има търсачка за тази работа

ПРАВИЛНО!  newsm10

# 54
  • Мнения: 138
Ние също сме на Памперс и съм доволна!!! Party Party Party

# 55
  • Мнения: 1 393
Пробвахме абсолютно или почти всички марки,но Памперс най-ми допадат.

Общи условия

Активация на акаунт