Какъв термометър?

  • 2 093
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 643
Оф и аз съм в дилема, няма измерване температурата на това дете, затова съм решила да си взема за дегитален за ухо, че ще ми е най  - лесно. Видях на солък за 65 лв, има и по - ефтин вариант на Елит, ама не съм много сигурна в него.

# 16
  • Мнения: 46 567
Нашият е дигитален "Lumiscope", мери точно, 8-9 лв.

# 17
  • Мнения: 9
Нашият е дигитален с биберон на Филипс. Заедно с резервен биберон и дигитален термометър с нормална форма и мек накрайник. Лично аз съм много доволна и поне нашият не трябва да стои в устата на бебето толкова много време , както спомена някой по-горе...А и нашето бебе го възприема като съвсем нормален биберон.

# 18
  • Мнения: 247
Точно този на Чико имаме и не съм доволна - голямо пулене пада докато видя къде се е спрял живака Grinning Все се каня да купя най-обикновен и все забравям Mr. Green

# 19
  • Мнения: 136
Имах същите преживявания с моя красавец (3г.). Той съвсем скоро се нави да му меря температурата по нормалния начин. Преди не можех по никой начин! Даже често само с пипане и по погледа му определях колко е зле, представяш ли си? Докато накрая все пак се научих да го надхитрявам и да му меря температурата с термометър за чело. Значи номерът е следния: Пипах го уж случайно по челото и го милвам докато се успокои, разказвам му разни неща и т.н.развличам го с една дума. Като в един момент успявам да сложа бързо термометъра под ръката си и пак я държа на челото - проплакваше за кратко, но това е. Продължаваш през цялото време обаче да му разказваш историята, все едно че нищо не се е случило. После полека си преместваш ръката, така че да държиш вече лентичката само с пръстите на двете ръце, за да можеш все пак да измериш проклетата температура. И гледаш зелената линийка как се мести, но винаги трябва да отнемеш 1/2 - 1 градус! Успех!

# 20
  • Мнения: 2 085
Аз ползвам термометър-биберон, марката му е Bibi, и засега върши идеална работа.За около 1,5-2 минути отчита.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 768
Момичета,кажете от кой детски термометър сте доволни?Чудя се дали да е обикновен,Чико имат един такъв-към 3 лв е,или да взема от тези електронните newsm78Моята кукла хич не седи да и меря температурата и ми трябва нещо бързоизмерващо май Thinking
nie vzehme na beurer i sum mnogo dovolna
i az go polzvam Embarassed
meri se na 4eloto za 2-3 sekunbdi i pokazva to4no /+-0,2 ot gradusa

# 22
  • Мнения: 80

nie vzehme na beurer i sum mnogo dovolna
i az go polzvam Embarassed
meri se na 4eloto za 2-3 sekunbdi i pokazva to4no /+-0,2 ot gradusa

я разкажи по-подробно за този на челото за 2-3 сек??? Party Praynig
колко струва как се поставя??? от къде го взехте??? става ли и за възтастни?  newsm78 Thinking newsm78

Общи условия

Активация на акаунт