От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 13

  • 61 317
  • 741
  •   1
Отговори
# 180
  • Sofia
  • Мнения: 15 592
   Сега погледнах какво си писала в предишния си пост, не бях обърнала внимание. Simple Smile

   За съжаление, съм почти убедена, че вече не е така, но нищо не пречи на потребителката да ги попита отново. Peace

# 181
  • Мнения: 3 745
Аз съм сигурна,че Роял мейл изобщо не са правили никакъв опит за доставка. А куриерите им ги знам,сърбала съм им попарата като бях в Англия. Ми то кой да работи там- англичани ли,всички са или чернилки или други чужденци,дето свястна работа не могат да си намерят. И хич не си дават зор.
Писах аз на Гъбите,дано си я получа,че ми е много важна.
Ще видя какво ще ми отговорят утре . Hug

# 182
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760
От Теско Гросъри мога ли да поръчам нещо в обща поръчка до някой превозвач,гледам,че доставя фирмата само на домашни адреси - до КД или УКтоБГ ?

До Укто няма да ти я доставят от Теско гросъри - само до КД

КД ми отговориха,че от гросеритата не поръчват,някаква идея превозвач от Варна,който пуска обща поръчка от Теско Гросъри?

# 183
  • Мнения: 63
Моите поръчки от Асда гросери си ми идват, нямам проблем.

# 184
  • Русе
  • Мнения: 623
Моите поръчки от Асда гросери си ми идват, нямам проблем.

То момичето питаше за Теско Гросъри. Там как са ти поръчките?

# 185
  • Мнения: 63
От там съм пробвала преди доста време един път, и самия сайт ми отказа плащането.
Сега съм вече с различна от тогава карта, може и да мине, но не съм пробвала, защото не е имало интерес към тях от страна на клиентите. Асда също си им харесва и си караме на нея.

# 186
  • Мнения: 101
Момичета опитвам се да платя с Виза Електрон(дебитна) на ПИБ в Теско-clothing...но вади съобщение, че картата е неоторизирана.Само кредитни карти ли приема,по принцип плащам с нея в различни сайтове.

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 2 098
А някой знае ли каква е цената в момента на Габиели за пратки, които препращат с Еконт до други градове? Нали имаше промоция на 1.50 после щеше да е 1.70лв но не виждам никъде в сайта такава цена.  За всички ли е 2 лв.?

# 188
  • София
  • Мнения: 23 193
Момичета опитвам се да платя с Виза Електрон(дебитна) на ПИБ в Теско-clothing...но вади съобщение, че картата е неоторизирана.Само кредитни карти ли приема,по принцип плащам с нея в различни сайтове.
само кредитни

# 189
  • Мнения: 101
Благодаря.....

# 190
  • Мнения: 1 144
А някой знае ли каква е цената в момента на Габиели за пратки, които препращат с Еконт до други градове? Нали имаше промоция на 1.50 после щеше да е 1.70лв но не виждам никъде в сайта такава цена.  За всички ли е 2 лв.?

2 лв. за всички

# 191
  • Мнения: 5 173
Може ли да ползвам някоя транспортна фирма от Англия ако изпращачът е частно лице, живеещо там?

# 192
  • Мнения: 1
От Теско Гросъри мога ли да поръчам нещо в обща поръчка до някой превозвач,гледам,че доставя фирмата само на домашни адреси - до КД или УКтоБГ ?
До Укто няма да ти я доставят от Теско гросъри - само до КД

КД ми отговориха,че от гросеритата не поръчват,някаква идея превозвач от Варна,който пуска обща поръчка от Теско Гросъри?


Пробвай ukshops-bg,мисля че поръчват от теско гросъри.

# 193
  • Мнения: 778
Може ли да ползвам някоя транспортна фирма от Англия ако изпращачът е частно лице, живеещо там?

Да, като отидеш на ценовата листа на всеки превозвач има и цени за "Ценова листа клиенти от Англия до ..."

# 194
  • Мнения: 113
Здравейте, момичета!
Искам да поръчам от Мадъркеър и да си го доставя с Габко. Но виждам, че те, освен курса, който е планиран да тръгне днес, не са обявили следващи дати. Да не излизат във ваканция или нещо такова?

Общи условия

Активация на акаунт