Отслабва ли се майчета?

  • 1 906
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 934
Ами и аз още кърмя , кърменето не е причина, нито оправдание, просто решаваш да действаш и го правиш. Wink

 newsm10 newsm10

# 31
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
майчетата, отслабнали по време на кърмене с някаква диета, моля да споделят опит....благодаря   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 704
Ето пак всичко е до човек и до бебок. Аз откакто родих се наспах  Embarassed наистина. Никакви грижи, коликите с капки, сега установих, че и зъбче имаме, без да разбера заспиваме в 10 ставаме в 9без събуждания....

нищо чудно, че не сваляш килограми с това бебе-мечта  Wink Аз свалих всичките си излишни килограми още през първите 2 месеца, но това със нон-стоп врещящо, пищящо, будещо се и кърмещо се през 1 час бебе 24 часа в денонощието Crazy нито се сещах за храна, нито имах желание да ям. През следващите 2 месеца свалих още няколко кг при подобен режим и направо се стопих. Кърмих до 9 месеца и половина, след като спрях си възстанових изгубените кг за около 2 месеца  Laughing   

# 33
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Кърмих 8 месеца, през които бълвах  Shocked от кърма. През бременността качих 28кг ooooh!, като 25 от тях липсваха в края на 5-ти месец след раждането. Как ги свалих? Не съм пазила грам диета, безсънието и преумората ми "помогнаха".


Все едно аз съм го писала, като изключим, че аз не съм кърмила

# 34
  • Мнения: 145
Здравейте мами, аз продължавам да кърмя вече 8ми месец,почнах да гладувам исъответно понамаля млякото, но.....компенсирам с вода и прясно мляко, помага. Остават мида свалям ощ 5, дано да изчезнат като спра, че сега е трудно каквото и да си говорим.

# 35
  • Мнения: 6 155
Здравейте мами, аз продължавам да кърмя вече 8ми месец,почнах да гладувам исъответно понамаля млякото, но.....компенсирам с вода и прясно мляко, помага. Остават мида свалям ощ 5, дано да изчезнат като спра, че сега е трудно каквото и да си говорим.

Е, недей съвсем да гладуваш Naughty Само на вода не стават нещата. Stop

# 36
  • Мнения: 524
Аз май съм си чисто изключение....
Докати кърмех, напълнях 7-8кг  Confused
Излязох от родилното 51кг. и след няколко месеца си бях едно 60кг прасенце  Embarassed кърмих 1година.
Aко имаш воля, след като спреш да кърмиш лесно ще си върнеш килограмите...
Аз съм второто изключение. ;-)7 кила над тези,с които излязох от родилното.Имам да свалям много,но докато кърмя просто не става.Поне при мен не.Ще видим,какво ще направя по въпроса. Wink
Аз съм третото изключение. За два месец кърмене качих почти 4 кила.Затова сега кърмя и диетствам Wink

 Mr. Green и аз съм така #2gunfireкърмя и диетствам, а съм хапнала нешо , а съм ги качила оше нагоре...как отслабват с кърмене направо не знам Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 145
а аз не мръднах с това кърмене ни на долу, ни на горе......докато не спрях да ям.........омръзнаха ми тези паласи.....не качих много 17.......но........време е и последните да изчезнат.........заедно сме в това нали мами.........

# 38
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
хайде споделете, моля, кърмещи диетоправещи майчета, действаща диета Praynig Praynig Praynig....до 02.00 съм чела където каквото намерих иz форума и нета....

# 39
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Докато кърмех не слабеех

# 40
  • Мнения: 95
I az kato pove4eto maj4eta se opitvam da svalq natrupanite kilca. Probvam s dieti, no si mislq, 4e e po-dobre da kombiniram i s malko sport. nqkoj ot vas polzva li kros trenajor -kakvo mu e mnenieTO

Общи условия

Активация на акаунт