КАКВИ КОЛИ КАРАТЕ, И КАКВО МИСЛИТЕ ЗА ЖЕНИТЕ ШОФЬОРИ

  • 3 328
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 394
В момента карам Сеат,но се надявам до седмица две да се кача на Фолцфаген Пасат Praynig

# 46
  • Мнения: 734
Докато живеех в Белгия карах една от колите ми мечта - Лотус-Елиз.
В Калифорния през последните 3 г. - Порше.
След като родих я смених за БМВ.

За жените зад волана наблюденията ми са, че в Кали са значително по-добри от тези в Белгия например. За Бг коментари нямам, там тепърва се учих да шофирам.

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 06:08 от Jungle

# 47
  • Мнения: 2 952
   Тук са много  диви кози.Карат си посредата на линята , карат си бавно в ляво.....биППкаш не знаят  за кого се отнася ...пък и не им пука ....и след 10 мин като им светне ,че  е за тях....моооооже и да реагират ...или пък затварят прозореца, пък ти се пукай....Пък и мъжете не са лоши тука ....затова  жените са такива шматки на пътя ...никой не ги юрка и  те си перкат както си знаят....

Аз кола не карам , возят ме , в хубава.....един ден ще подкарам и аз кола ...а моя минава на мотор...такъв  е плана

# 48
  • Мнения: 514
При нас ни жените, та ни мъжете стават за нещо....леле какви са говеда само....абсолтен хаос. Не спазват правилника, друг въпрос, че повечето не знаят правилата за движение.
Статистиките казват, че от 5 катастрофи за 4 са виновни мъжете. Верно жените са много внимателни, но в опасни моменти не могат да се мерят по реакция с мъжете.
Баща ми е инструктор, а аз работя в офиса вече 6 години.... книжка си нямам, и желание да се науча да карам си нямам Simple Smile

# 49
  • Мнения: 522
Аз карам джип BMW - огромен е, но ми е страшно удобен, защото почти всяка седмица минавам разстоянието между Истанбул и Димитровград.Тваря трите деца отзад и потеглям, не мога да си представя да карам по-малка кола...
А жените шофьори, като цяло нямат никакво чувство за ориентация  и меко казано изнервят положението на пътя!

# 50
  • Мнения: 208
Карам Jeep Wragler и за жените определено нямам негативно мнение. Виждала съм добри и лоши шофьорки.  Аз например един ден карам много добре, друг път съм супер разсеяна и се блъскам в кофите за боклук.  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт