Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 529
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Italia
  • Мнения: 1 059
ПП: Лесно ли се слага скрий-протектор или има пиниз?
Много прецизно почистване на екрана преди това! Обикновено върви в комплекта мокра+суха кърпичка, както и един стикер с който да отлепиш всички останали прашинки и власинки преди залепянето на протектора.
Много зависи какъв точно слагаш - ако е фолио е желателно да изключиш телефона поне 10-15 минути преди самото лепене. Те прилепят перфектно, когато са с еднаква температура, така че изключения телефон няма да подгрява дисплея.
Ако слагаш стъклен, внимавай при избора - новите телефони са заоблени по края и съответно за иделно покриващ и предпазващ протектор трябва да вземеш FULL или 3D. Обикновените оставят по 2 мм от всяка страна и при малко изместване рискуваш да не залепи добре в края.
Стъклените се лепят значително по-лесно от фолиото. Просто поставяш внимателно да съвпаднат отворите (камери, сензори, говорители, бутони) и чукваш леко по средата. Сам се залепя.

# 1 171
  • Мнения: X
Търся игра за двама за Андроид. По възможност да се доближава макс. до Тикен 7. Нещо като битки, но с приказни герои, един срещу друг и двамата в екип срещу трети. Благодаря предварително Simple Smile

# 1 172
  • Мнения: 4 936
Писна ми от реклами. Нещо леко и безплатно за блокиране?

# 1 173
  • София
  • Мнения: 9 927
С какво мога да попълня формуляр (пдф) и да го сейфирам?
През Гугъл документи ми излиза неформатиран и не става.

# 1 174
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
С какво мога да попълня формуляр (пдф) и да го сейфирам?
През Гугъл документи ми излиза неформатиран и не става.

Отиваш на иконката откъдето го стартираш и натискаш десен бутон и от там даваш open with и избираш word и така можеш да си редактираш изцяло файла и после да го записваш Simple Smile

# 1 175
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Предложете ми читаво приложение от Google Play, което е с мелодийки за телефон...

# 1 176
  • Мнения: X
Има ли по-читаво от zedge?

# 1 177
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Има ли по-читаво от zedge?
Не знам... за първи път го чувам... отивам да го търся... Много ти благодаря PELLI!

# 1 178
  • Мнения: 5 259
Писна ми от реклами. Нещо леко и безплатно за блокиране?
Пробвай това AdClear https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-adclear- … -blocker-t3309011 Няма го в Google Play и затова така ти го давам.
Ако имаш ROOT на телефона, тогава е по-лесно и не изисква постоянно да е включено приложение.

# 1 179
  • София
  • Мнения: 9 927
Писна ми от реклами. Нещо леко и безплатно за блокиране?
Пробвай това AdClear https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-adclear- … -blocker-t3309011 Няма го в Google Play и затова така ти го давам.
Ако имаш ROOT на телефона, тогава е по-лесно и не изисква постоянно да е включено приложение.
Последното не ми стана ясно? Нямам руут

# 1 180
  • Мнения: X
Много трудно се руут-ва,само специалист може да го направи,в общи линии ТИ ставаш телефона,пълен контрол над всичко.
Интересно ми стана кой може да руут-ва Grinning

# 1 181
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Много трудно се руут-ва,само специалист може да го направи,в общи линии ТИ ставаш телефона,пълен контрол над всичко.
Интересно ми стана кой може да руут-ва Grinning
Бе чак толкова сложен процес не е, рутвала съм си първите телефони, ма явно не както трябва, щото не съм ставала телефон...Laughing

Отиваш на иконката откъдето го стартираш и натискаш десен бутон и от там даваш open with и избираш word и така можеш да си редактираш изцяло файла и после да го записваш Simple Smile

Е това искам да го видя... Къв десен бутон на смартфона? Как отваряш пдф с уорд...

По темата:
С какво мога да попълня формуляр (пдф) и да го сейфирам?
През Гугъл документи ми излиза неформатиран и не става.
Adobe Fill & Sign: Easy PDF Form Filler, въпреки че аз бих опитала с адоуб рийдър първоначално

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 21:59 от NikolForAll

# 1 182
  • София
  • Мнения: 9 927
Давате ли Allow, при инсталация на някои приложения и крие ли някаква опасност?
Например:
Allow xxxx to access photos, media and files on your device?

# 1 183
  • Бургас
  • Мнения: 6 903
Понякога няма избор. Ако не дадеш allow приложението няма да работи. Трябва сама да си прецениш риска.
Все пак зависи за какво приложение става въпрос. Например ако е за редактиране на снимки няма как да работи без достъп да снимките ти. Ако е за видеоплейър няма как да работи без достъп до файловете и папките ти. И т.н.

# 1 184
  • София
  • Мнения: 9 927
Има ли как да разбера какво съм свалял през плей сторето?
Търся един call recorder- имах го на стария тел.

Общи условия

Активация на акаунт