AVON обсъждане на продукти - тема 16

  • 64 552
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 667
Скъпи дами, какво ще кажете за стягащите продукти на Planet Spa?
Не стягат ако това ви интерсува,иначе като аромат хубави и кожата става мекичка, но козметичен продукт сам по себе си  не стяга тялото в повечето случаи.

# 721
  • София
  • Мнения: 3 756
Дайе линк към актуален каталог,че гугъла ме праща към някакви брошури.

# 722
  • София
  • Мнения: 1 727
Дайе линк към актуален каталог
Заповядай
http://rep.avon.bg/PRSuite/pr_ebrochure.page
На сайта на Ейвън винаги можеш да видиш актуалната брошура  Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 3 756
Но това отново е някаква коледна брошура,на мен ми се искаше да разгледам каталога...

# 724
  • София
  • Мнения: 1 727
Ейвънските каталози се наричат брошури. В случая каталог и брошура е едно и също. А е коледна, защото идва Коледа и в Ейвън са решили така да изглежда корицата.  Laughing

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мисля да си поръчам двойната система за очи, но загледах коректора против тъмни кръгове пак на Anew /стр.228/. Някой ползвал ли го е да даде отзиви. За този става въпрос
https://www.avon.bg/Produkt/11720

# 726
  • Мнения: 438
Магика,  при мен от горния линк излизат каталога вляво и брошурата бутик до него. Трябва да щракнеш върху каталога, а не върху брошурата. Ако имаш проблем ето линка за самия каталог: http://rep.avon.bg/PRSuite/eBrochure.page?index=1&cmpgnYrNr=201416
 Peace

# 727
  • Мнения: 190
Здравейте момичета  Flutter
Имам питане и моля, ако е глупаво не се смейте  Grinning
Търся този парфюм за подарък

Но нещо не ми се получава..предлага ли се още, опаковката ли му е сменена Praynig какво се случва Thinking

# 728
  • Мнения: 1 111
Здравейте момичета  Flutter
Имам питане и моля, ако е глупаво не се смейте  Grinning
Търся този парфюм за подарък

Но нещо не ми се получава..предлага ли се още, опаковката ли му е сменена Praynig какво се случва Thinking
Този парфюм е на страница 39 в каталога. Поръчваш един за 24,90 лв. или два за 37,90 лв.

# 729
  • Мнения: 13 829
Здравейте момичета  Flutter
Имам питане и моля, ако е глупаво не се смейте  Grinning
Търся този парфюм за подарък

Но нещо не ми се получава..предлага ли се още, опаковката ли му е сменена Praynig какво се случва Thinking
Този парфюм е на страница 39 в каталога. Поръчваш един за 24,90 лв. или два за 37,90 лв.

леко е сменен дизайна но капачката на всичко друго си е същото. Предлага се във всеки каталог, и сега в К16 при оферта 2 за 17.90 и в К17 при оферта 2 за 18,90 и в едно комбинирато предложение с крем за лице и за очи.

К16




К17





# 730
  • Мнения: 805
За Perfect Strength ТВ какво ви е мнението?
Хареса ми името му за подарък Grinning

Да си пренеса и другите въпроси от другата тема....

Виждали ли сте на живо козметичната чантичка LUCK?

Чашата бухалче - дали съотношението цена / качество е ОК?

А от ANEW серията, дали можете да ми препоръчате, кои са подходящи за кожа с необходимост от дълбока хидратация, 30г.

За дамите купували пръстени.... дали някоя може да сподели диаметри в мм?

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 23:10 от Лазурит

# 731
  • Мнения: 678
Да попитам и аз - основата за сенки върху какво се слага? Крем и коректор/ФДТ или само крем?   baby_neutral

# 732
  • Мнения: 805
Да попитам и аз - основата за сенки върху какво се слага? Крем и коректор/ФДТ или само крем?   baby_neutral

Самата основа е като коректор/ФДТ.
Според мен и крем е излишен. Освен ако не си с болезнено сухи клепачи. Тогава пък основа е излишна, защото се предполага че сухи клепачи няма да събират сенките....

# 733
  • Мнения: 13 829
За Perfect Strength ТВ какво ви е мнението?
Хареса ми името му за подарък Grinning

Да си пренеса и другите въпроси от другата тема....

Виждали ли сте на живо козметичната чантичка LUCK?

Чашата бухалче - дали съотношението цена / качество е ОК?

А от ANEW серията, дали можете да ми препоръчате, кои са подходящи за кожа с необходимост от дълбока хидратация, 30г.

За дамите купували пръстени.... дали някоя може да сподели диаметри в мм?


гледах козметичката при рускините. имаше похвали . Платът бил релефен. За сега сайта е недостъпен за да потърся снимки.



Пръстените отговарят съвсем точно на диаметрите както и на универсалните размери. Рядко има някакво несъответствие но то често е свързано с дизайна на изделието което го кара да се усеща като по-малко или по- голямо.
ето тук съм снимала последният поръчан пръстен размер 6- както виждате отговаря точно. Лошото при нас дамите е че ние винаги искаме да поръчваме по-малкия размер. случвало ми се е  да ми кажат че пръстена бил по-малък от реалния размер. Аз той не е защото аз съм номер 6 и съм го пробвала и знам че ми става. Затова реалната оценка винаги е важна





Чашата бухалче отново рускините казват че много сполучлива. единствн минус който намериха е че блузката отгоре много плътно се обтягала. Макар че не разбрах що за минус е това  и защо трябва да виси за да е добре. В другата тема имаше качени снимки. Ето снимки от нета







За кремовете много е трудно да се препоръча на думи. винаги е хубаво да се опита мостра ако има възможност. Защото всяка кожа си е различна и реагира по различен начин на едни и същи продукти.



# 734
  • Мнения: 2 045
Бухалът е страхотен! Наистина си е стегнато "облеклото" му, но за мен не е минус. Просто чудесно попълнение, което си струва парите.

П.с. Май е време за нова тема...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт