AVON обсъждане на продукти - тема 16

  • 64 551
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 829
 





                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 


 

                                                                                                                                                                                                                                  
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

   


А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata

Варна
katyadjin
фенка на МЕЧО ПУХ ж.к. "Владиславово",  "Дубровник"  
_re_ge
rumi_m2001
ФЕЯТА

Видин
anichka_avon

Г. Оряховица
Luisi

Етрополе
leady_23

Кюстендил
vaniu6eva

Монтана
TheB3stt

Плевен
Тони.

Пловдив
vesi_vas"Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
*Дорис*
  
Раднево
Petq Petkova    

Русе
маякуб
*Elina*
eli4ka666
venelia

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
foxgirl_sf             - Люлин и Лозенец
petjia            -  център/бул. Ал.Стамболийски/
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
SUNNYTA   - Център,Подуене,Слатина,Гео Милив,Редута,Ситняково,Яворов,Суха река,Левски,Хаджи Димитър,Павлово,Бъкстон,Борово и Красно село
takinka
verchee       - Разсадника, Красна Поляна, Надежда, Зап. парк, Илинден , Гевгелийски, Св. Троица
елказелка  Люлин
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи     - центъра, НДК, Медицинска академия, кв. Иван Вазов


Стара Загора
ailan

Шумен
neli mar4



   

# 1
  • Мнения: 13 829
Копирам от предната тема



Кой гланц според вас е добър,не знам кой от тези двата да избера,не искам да има брокат...
http://www.avon.bg/PRSuite/eBrochure.page?index=1&cmpgnYrNr=201407 стр.64
http://www.avon.bg/PRSuite/eBrochure.page?index=1&cmpgnYrNr=201407 стр 71

На стр. 71 за кремообразни без брокат.

Тези на стр. 64 - зависи от цвета, част са кремообразни, част перлени, а част с брокат .


А озаряващите перли /бронзиращи в каталог 8 дали са по-евтини   newsm78

Каталог 8 и 9 тук

https://plus.google.com/u/0/photos/112755161844152358349/albums?partnerid=gplp0

# 2
  • Мнения: 53
Благодаря за новата тема!   bouquet
А спрейовете - олио за тяло от серията Skin so soft на 140 стр. от каталог 8 хубави ли са? Попиват ли лесно? Ако някой ги е пробвал ще се радвам да сподели.

Последна редакция: нд, 18 май 2014, 23:11 от sonchita

# 3
  • Мнения: 14 494
Т. нар. двуфазни лосиони ли имаш предвид? Ползвала съм от розовите, много са хубави. Кожата става като коприна, уникално, с никой друг продукт не съм постигала такава гладкост. Притеснява ме само съдържанието на спирт, дали при по-продължителна употреба няма да изсушава прекалено Rolling Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 951
_re_ge  благодаря  за информацията.

 В карайна сметка реших да поръчам гланца от 71 стр.,също реших и тоалетната вода  Summer Sunrise да поръчам ,искам нещо свежо ,дано ми хареса.

# 5
  • Мнения: 53

Ингрид, благодаря за отговора!   bouquet Ето тези имам впредвид:
Скрит текст:

# 6
  • Мнения: 220
Записче Simple Smile Мерси за темата!

# 7
  • Мнения: 14 494
Да, розовия съм ползвала. Според мен ги пробвай, наистина кожата става неповторима.

# 8
  • Мнения: 1 831
благодаря за новата тема   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 491
Включвам се в новата темичка  bouquet

# 10
# 11
  • Мнения: 20 179
Мерси за новата тема и от мен   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 3 756
Някой да има отзиви за новите гел-лакове?Дали си заслужават?

# 13
  • Мнения: 341
В кампания 8 на стр.64 са показани 4 вида гланц за устни - кой от тях да избера,като най-траен и без да лепне, и да си запази цвета ?

# 14
  • София
  • Мнения: 3 756
Четвъртия на 65-та стр. Peace
И количеството е двойно повече от другите! Peace

Общи условия

Активация на акаунт