NEXTDIRECT.COM - 7

  • 52 302
  • 750
  •   1
Отговори
# 570
  • Добрич
  • Мнения: 220
Момичета, някой получил ли е вече тези блузки и тези панталончета:
http://bg.nextdirect.com/en/x542686s2

http://bg.nextdirect.com/en/x542686s3
Малкият е висок 117 см. и се чудя за 6г. ли да поръчам или направо за 7? Не искам да му стоят като подарени.

# 571
  • Berlin
  • Мнения: 11 312
йоко, знам, че твоето момченце е по-нисичко, но може ли р-р на крачола на тези панталонки? Все ще е някакъв ориентир. Още повече, че пък големият е със сигурност вече повече от 104см и уж влиза в 4-5 по таблиците, но изобщо не ми се рискува. От българските панталончета 104 като размер са му точни в момента.

# 572
  • Мнения: 4 804
талия 25 см
крачол 53 см
чатал 32 см
долу крачола е широк 11 см

# 573
  • Мнения: 136
Привет, знам , че темата не е за next.co.uk, но как успявате да се регистрирате в сайта , на стъпката с пощенския код излиза съобщение:  We do not recognise this postcode.
We only accept residential postcodes, try again or

# 574
  • София
  • Мнения: 424
Без да искам съм дублирала това дънково клинче http://www.next.co.uk/g819040s9#148447G81?o=12  и сега ми е излишно.Много е хубаво размер 10 г.,ако някой прояви интерес на ЛС.

# 575
  • София
  • Мнения: 1 809
Привет, знам , че темата не е за next.co.uk, но как успявате да се регистрирате в сайта , на стъпката с пощенския код излиза съобщение:  We do not recognise this postcode.
We only accept residential postcodes, try again or

Защото по принцип този сайт си е само за Англия, и в отговора им го пише.  Peace А и защо ти е да го правиш, като директа си доставя безплатно до БГ, а в английска по принцип доставката се плаща и ако няма намаления е безсмислено да се пазарува от него.

# 576
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Защо някои неща от колекцията 3месеца-3 години са изчезнали ,тъкмо щях да поръчвам едно пончо и оп няма доста неща   bouquet

# 577
  • Мнения: 4 804
Явно са били от по- стара колекция, количествата са се изчерпали и няма да има ново зареждане.

# 578
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Явно са били от по- стара колекция, количествата са се изчерпали и няма да има ново зареждане.
напротив от новата колекция са  Shocked

# 579
  • Мнения: 4 804
 newsm78 изобщо ли ги няма  newsm78

# 580
  • София
  • Мнения: 1 809
Явно са били от по- стара колекция, количествата са се изчерпали и няма да има ново зареждане.
напротив от новата колекция са  Shocked
Случва се понякога за два дни да свърши нещо, в понеделник го има, в сряда вече изчерпано  Wink Така бях харесала за бебето едни чорапогащници, един сет с клин и туника и една шапка и всичко е вече разпродадено от всички размери. Както и за каката чорапогащите и панталона, затова харесате ли нещо не трябва да му мислите много много  Peace

Последна редакция: чт, 16 окт 2014, 17:37 от meggle

# 581
  • Мнения: 59
Поръчах в събота от директа и все още не съм получила пратката. Има ли някой с моя проблем? Досега винаги за 2-4 дни съм си получавала нещата. Утре ще звънна за по-сигурно на ДНД да ги питам.

# 582
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Да де ама няма цели две страници почти,гледам ,гледам ами няма ги пфуууу  #Cussing outСега ще дебна да вида кога ще ги пуснат в анг.са си там..))))

# 583
  • Berlin
  • Мнения: 11 312
йоко, благодаря!
Аз другата седмица чакам да дойде поръчката ми, дано съм уцелила нещата. Simple Smile

# 584
  • Мнения: 4 804
Като пристигне били споделила как са раираните, харесват ли ти?  Simple Smile
Има едни на мини боден в синьо, сиво и червено и за това се чудя дали да поръчам такава разцветка.

Общи условия

Активация на акаунт