С нетърпение Учаквам СпасУФден - дано да ми сA паднИ най-знатният Ирген! - 49

  • 29 345
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 289
Еликс, честит имен ден!

Гледам, че йога практикувате днес, затова бягам бързо оттук...

Айди, кафе от мен!!!

# 61
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ХеликсандроооооУ Hug Heart Eyes  bouquet


                     ......наляФ ти самУ толкУС, за заблуда на врагУветИ Wink....иначИ си знаЙш, нали какчИ Wink

# 62
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ни знам де са намирам, ут сутринта работя и никва рабута не съм свършила. ooooh!

# 63
  • загубено
  • Мнения: 6 569
Светле,намериго ,а?

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Виц Joy
Скрит текст:
"Решила наша Радка да направи сюрприз на мъжа си. Прибрал се човечецът от работа, взел си душ и тъкмо излязъл, Радка директно го замъкнала в спалнята, проснала го на кревата и го омазала целия с бита сметана.
И започнало едно облизване и едно пъшкане... и тъкмо като стигнала до сюблимното място, и спряла.
Той: Ама що спря, ма?? Какво стана??
Радка: Боже, Методи...така сЪ наплюсках!!!"
hahaha hahaha hahaha hahaha




 hahaha hahaha hahaha hahaha

# 64
  • BG
  • Мнения: 2 458
 Joy Joy Joy Joy Joy

Нере, вицЪ счупи миФката, каке! КрадЪ го! 

Joy Joy Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 7 118
Joy Joy Joy Joy Joy

Нере, вицЪ счупи миФката, каке! КрадЪ го! 

Joy Joy Joy Joy Joy

и аз заставам зад Бендинити думи Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 66
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
А др. за хомеопатията трябва да ни стане запазена марка Crazy

# 67
  • загубено
  • Мнения: 6 569
Вицът е ваш hahaha hahaha hahaha
И умната дан съ наплюскате hahaha hahaha hahaha hahaha



Ели,де си?Глей ко става у вас.

 hahaha hahaha hahaha hahaha



Делте,сменяй въшката Naughty

 hahaha hahaha hahaha hahaha



Светле,нещо те работят ми се чини.

 hahaha hahaha hahaha hahaha




Бено,нема съ пуашиш.Шти препоръчаме посли препарат за петна.

 hahaha hahaha hahaha




Бобо,ила сга да убясниш с кой похапваш и подремваш?

 hahaha hahaha hahaha hahaha

# 68
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
морниг! гледам почти 10 часа а кофи нема  Crossing Arms
айде от мен днес кафету  Hug Crazy

# 69
  • загубено
  • Мнения: 6 569
Добро ви утро Hug

Днес скатах ставането рано,ей сегичка се излюпих.
Дребната спи и похърква още а аз мога да пия кафе с вас Heart Eyes


Марче,мерси за кафето Hug



Зузо,ей туй е специално за Зузан.
Аз го разпечатах на Нерайдоф в плакатен размер hahaha

10 правила на бащата на момичето:

Скрит текст:
Правило # 1: Ако паркираш на моето място и звъниш, по-добре бъди разносвач, защото освен подпис, нищо друго няма да получиш.

Правило # 2: Не докосвай дъщеря ми пред мен! Може да я гледаш, стига да не си спускаш погледа върху нищо под брадичката й. Ако не можеш да си държиш очите и ръцете далеч от тялото на дъщеря ми, ще ги изтръгна.

Правило # 3: Разбирам, че се смята за модерно момчетата на твоята възраст да носят панталоните си паднали. Моля те, не го приемай като обида, но ти и приятелите ти сте абсолютни идиоти. И все пак, бих искал да се изясним по този въпрос, затова ти предлагам един компромисен вариант: Може да идваш тук с бельо над дънките, 10 размера по-големи от нормалното, няма проблем. Както и да е, но ако панталона ти по някакъв начин се изхлузи, докато си на среща с дъщеря ми, ще си взема пистолета за пирони и ще се уверя, че е закрепен високо на кръста ти.

Правило # 4: Сигурен съм, че са ти казвали, в днешно време сексът без предпазител може да те убие. Нека те уверя, че аз съм предпазителят и аз ще те убия, що се отнася до секс с дъщеря ми.

Правило # 5: Обикновено за да се опознаем казват, че трябва да си говорим за спорт, политика или наболелите теми на деня. Недей! Не го прави. Единственият разговор, който искам да водя с теб е относно това, кога ще върнеш дъщеря ми невредима и единствената дума, която искам да чуя от теб е „рано”.

Правило # 6: Не се съмнявам, че си популярен и имаш възможност да се срещаш с други момичета. На мен ми е все тая, ако и на дъщеря ми също. В противен случай, веднъж щом си излязъл с моето малко момиченце, ще продължиш да се срещаш само с нея, докато тя не приключи с теб. Ако я накараш да плаче, ще те накарам да плачеш и ти.

Правило # 7: Кибичейки в хола ми, с надеждата дъщеря ми да се появи, и минава повече от час, не се вайкай и тюхкай. Тя си слага грим, процес, който отнема повече време от пребоядисването на моста Голдън Гейт. Вместо да ми висиш така, по-добре направи нещо полезно, като да смениш маслото на колата ми.

Правило # 8: Места, неподходящи за среща с дъщеря ми. Места с легла, дивани и всичко по-меко от дървен стол. Места, на които няма родители, полицаи или монахини. Тъмни местенца. Места, където се танцува, държат се ръце и изобщо хората са щастливи. Места, на които средната температура е такава, че да предполага дъщеря ми да носи къси поли, потничета, бюстиета, и всичко различно от гащеризон, пуловер и жилетка, закопчана до горе. Филмите на романтична тематика и със горещи сцени трябва да се избягват, филми за електрически триони са добре. Мачовете също, а най-добри са старческите домове.

Правило # 9: Не ме лъжи! Може да изглеждам със шкембе, оплешивяващ, на средна възраст тъпанар, но относно дъщеря ми аз съм всичко знаещият, безмилостен Господ на твоята Вселена. Ако те попитам, къде и с кого отивате, имаш само една възможност – да ми кажеш истината, цялата истина и само истината. Имам пушка, лопата и пет акра земя зад къщата. Не се занасяй с мен!

Правило #10: Страхувай се! Много се страхувай! Много малко ми трябва да сбъркам колата ти с хеликоптер, идващ откъм оризището близо до Ханой. Когато ми прищрака, гласовете в главата ми започват да ми напомнят да си изчистя оръжията, докато те чакам да доведеш дъщеря ми у дома. Казваш паролата, изричаш на висок глас, че си върнал дъщеря ми невредима и рано и се връщаш в колата. Не е нужно да влизаш вкъщи. Мъжът до прозореца, с боядисаното лице, това съм аз.


# 70
  • Мнения: 2 056
Пулувин час по- късно ... все ощи мързелът е гулям  Crazy
нема никой, и кафе  Heart Eyes вече нема...
шъ туря нещо по- така, пъ да видим  Shocked





# 71
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Хилоу.
Лелеле, Трънче, какво пишно кайве.
Зех си и боцнах кренвиршче. Mr. Green

Аз нещо съм се забляла... опитвам се да работя, не става, пак ще пробвам.
До после. Hug Hug Hug Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 7 168
Хайй.
Мерси за трапезата, ще си взема докато Бобата я няма  Laughing

Бобке, тоя вашия градски мноу чалнат начи.. ooooh! Crazy
На патриотизъм го избило гледам, за лютеници и саламурено сирене пее
                            hahaha



Мартинче, Делте Hug Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 2 056
Га сърба и пуя от трапезата не си ли сети и мен да гушнеш  Thinking
ми само Мартичка и Делтиня  Crossing Arms
Айди ут мен да мине, штъ пуздравя и теП   Hug


Бобец, туй ни съ схемите  Shocked

# 74
  • София
  • Мнения: 7 168
Ти па Трънче, ненагушната няма да те оставиме, йела тука  Hug



И Цецата е сърбала от трапезата ти и не те е гушнала, пъ за нея нямаш претенции  Crossing Arms Mr. Green



Бобе, тва дребното кво тъ ръчка и ти пречи  Thinking hahaha





Нерко, ко ши каеш за новата фешън линия  Thinking
Мен мъ кефи  Peace
1-во извайва краката
2-ро действа безотказно с/у досадници, само чрез леко настъпване ги елиминираш.
3-то прави хората по-високи
 hahaha




Цецку, супер хармония е при вас, да не повярваш  Mr. Green hahaha


Как е дребен?


Делте, кви са тия плажни играчки по ваште улици, мъри  Joy
Тва ще да е разработка на БЧК  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт