Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 89 Болката от раздялата...

  • 14 984
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 162
Аз пък няма да спра да гледам  Peace Започнала съм да гледам сериала заради Зейнеп и Керем С,докато има какво да ми покажат,няма да се откажа.  Все пак не гледам филм за живота на Керем Б,Ямур,Ханде или някой друг актьор. Хич не се и впрягам кой какво казал по интервютата  Peace Могат да си лъжат и мажат колкото си искат,не им отдавам такова значение,прочитам ги на момента и след известно време почти всичко съм забравила...ама Зейкер не ги забравям  Peace значи важните са ми те  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 236
Хелен, честит празник!



Терзи, Ани, благодаря за поздравленията !

# 737
  • Мнения: 7 162


Тази в средата каква е...приятелка на Ямур ли  newsm78 тази снимка някой я показва и миналата седмица  Peace

# 738
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

# 739
  • Мнения: 2 685
Аз пък няма да спра да гледам  Peace Започнала съм да гледам сериала заради Зейнеп и Керем С,докато има какво да ми покажат,няма да се откажа.  Все пак не гледам филм за живота на Керем Б,Ямур,Ханде или някой друг актьор. Хич не се и впрягам кой какво казал по интервютата  Peace Могат да си лъжат и мажат колкото си искат,не им отдавам такова значение,прочитам ги на момента и след известно време почти всичко съм забравила...ама Зейкер не ги забравям  Peace значи важните са ми те  Mr. Green

  Ани , то без да искаме  сериала се превърна реалити шоу , затова и толкова  теми се изписаха  Peace

# 740
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
 smile3507 smile3507 smile3524 smile3524 newsm46 newsm46

# 741
  • Мнения: 7 162
Аз пък няма да спра да гледам  Peace Започнала съм да гледам сериала заради Зейнеп и Керем С,докато има какво да ми покажат,няма да се откажа.  Все пак не гледам филм за живота на Керем Б,Ямур,Ханде или някой друг актьор. Хич не се и впрягам кой какво казал по интервютата  Peace Могат да си лъжат и мажат колкото си искат,не им отдавам такова значение,прочитам ги на момента и след известно време почти всичко съм забравила...ама Зейкер не ги забравям  Peace значи важните са ми те  Mr. Green

  Ани , то без да искаме  сериала се превърна реалити шоу , затова и толкова  теми се изписаха  Peace

направо така стана...то май с всички сериали има такава истерия около това кой с кого и защо,ама не съм чула фенки да се отказват от гледането заради това...може и да греша,все пак не съм много навътре с тр сериали,хеле пък онлайн гледам за първи път  Peace

# 742
  • Мнения: 7 162
Хайде в новата тема,на тези,които останаха http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=783114.new#new

На лягащите -лека и спокойна нощ  Hug Hug Hug

# 743
  • Мнения: 2 685

   Ани и аз за първи път гледам он-лайн толкова серии и обсъждам така активно  Peace
   Гледала съм он-лайн малко серии на ЛиН ( с Мурат Я. и Нюргюл Й. ) и  серии  ЕЗЕЛ( целия но не он-лайн) и Фатмагюл и помен нямаше от тези снимки от сетове и истерии с актьорите  , личен живот и разигралото се реалити   Peace

# 744
  • Мнения: 236

  Ели,аз съм взела втора, Терзи - трета, ти ако искаш вземи четвърта част. Hug Hug Hug Hug Hug

А аз да взема петата, а, МАРГО ?


Общи условия

Активация на акаунт