Галените имена

  • 12 020
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • тук-там
  • Мнения: 5 761
На моята щерка Рая най-често казваме Раенце. А като говориме за нея: Раето това, Раето онова  Laughing

# 76
  • Мнения: 559
Дъщеря ми се казва Инес и галено и викам Неси,а баща и и вика мънчо от мъник.

# 77
  • на село
  • Мнения: 3 965
Роси и Ради или Ади/ тя сама се нарича така  Simple Smile/, от Росица и Радослава.

# 78
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На Биляна казваме Биби, Бибе, Бибка.
Ауууууууу, така като ми каже някой съм готова да го изям с парцалите!Звучи ми като звук на клаксон това "Биби" Wink

Споко, муцка,  Party тебе аз поне не бих те нарекла така, за другите не знам! То се иска любов и нежност някой така да ти каже!

Не ти се струва, че само ти осъждаш галените имена? Как са ти викали като малка? Или са те лишили от това отношение на ГАЛЕНОТО име? Извинявай, че не се стърпях, ама хубаво ми идва да ти отвърна ей така, даже не на лични, ами тук - защото по-хубаво ми става! Така де, реагирам първично - като съм родила и някое животинче - простено ми е! Няма да ти се извинявам, че не е нищо лично напротив ЛИЧНО е! Такова си го търсиш, колкото и да ми е симпатично името ти!
newsm03 newsm47Е, колкото и невероятно да ти звучи от любов не са ме лишили. Simple SmileИзгледали са ме, та даже още ме обичат ooooh!Ще се въздържа от коментар по изкаването ти.... както каза една майка от форума много станаха тук тези дето правят"Ссссссссссссс"  smile3502  love001
Ако има нещо друго, щом не искаш да ми пишеш на лични, ако искаш да ти дам тел. си номер да ми звъннеш Flutter, но да не размиваме темата.....колкото и да ти е симпатично името ми  tooth

# 79
  • Мнения: 702
 Когато говоря за нея винаги казвам Мария. Тя май само тогава си чува истинското име Mr. Green защото обикновено я наричам шоши, шоши-боши, шушонче, шушонче-бонбонче.

# 80
  • Мнения: 3 740
Мария - Мика, Мики,Микичка, Мара, Маруца, Мацунка
Борис - Бобо, Боби, Боцко, Бобошан, Борко-Мърморко
Александър - Сашко, СашЕ, Сандьо, Сандуци, Сандичка, Алеко, Сандро Ботичели
Камен - Ками, КАмуша и КамУша, Камелини, Камбо, Камбичка
Колективно - бубулеци /макар че половината стърчат над мен/, недоносчета /баща им ги е кръстил така, въпреки че всичките са преносени/, фъфелчета и каквото ми дойде в момента

# 81
  • Мнения: 1 440
Моята бебка е Натали,казвам и Нати.Но се обръщам към нея и с много други като Слънце,Злато,Хубавице моя,Глезанчо,Мишленце,Фъстъченце и каквото ми дойде.

# 82
  • Мнения: 696
Moмчил, викаме му Момо.

# 83
  • Мнения: 36 043
Яничка-Баничка
Еличка-Дебеличка
и мноооого варианти

# 84
  • Мнения: 182
Сина ми се казва Николай-викаме му Шошо или Шон(от Шон Пен)т.е. лошото дете на Холивуд.А за новото бебе което трябва да се роди по Гергьовден мъжа ми каза да я кръстим Гюргица за да и викаме Гица(шегувам се)ха-ха-ха

# 85
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А как наричате галено Калоян newsm78

чух едни познати да му казват: Кальо

А по основната Тема съм се изказвала не веднъж Wink

# 86
  • Мнения: 382
Казва се Иван, викам му Вани
smile3521 И ние така,а също и Дунди и Джуджи Laughing Laughing

# 87
  • Мнения: 2 196
Казва се Анна,на галено и казваме Ани,Аничка,слънце,златце и други разни.Като по мъничка беше доста пухкава и баща и я наричаше дунди.В резултат на това като я попитаха ''как се казва баща ти?'' и тя отговаряше - дунди.И до днес това си е тяхното специално обръщение един към друг.

# 88
  • Мнения: 528
Мойта се казва ВЕроника и викамеРОни-бонбони,Дунди,Веронка

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 70
Нашият син е Георги и си го наричаме предимно бебочков, аз му викам и маймунка. Някой път му викаме Жорко.

Общи условия

Активация на акаунт