Блендер Nutribullet

  • 91 119
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
За мен е важно плодовете и зеленчуците да се консумират в директно,отколкото смляно,така какво се усеща.. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 9
робот ли???? един път направих грешка и си купих за 400 лева,да съм го ползвал 2-3 пати за една година само като си помисля че ми трябва да го мия него и мивката след това половин час ...мерси но 1000 пъти предпочитам Nutribullet лесно и супер бързо!!!
Мисля, че е като обикновен пасатор, само че 10 пъти по-скъп.
Ако все пак ви се дават 240 лв, купете си качествен кухненски робот.

# 17
  • Мнения: 9
ако слагате и вода до макс-черта на чашата няма как да ви се получи пюре.при мен се получават идеални сокове!!!

# 18
  • Мнения: 1 474
Здравейте! Колебая се между блендера Нутрибулет и блендер PHILIPS HR-2160 http://www.tehnomix.bg/philips-hr-2160-50-пак е 600 W,но струва 99 лв Crazy Искам да ви питам има ли голяма разлика във функциите-трябва ми за разбъркване на сурови плодове и зеленчуци?   newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 714
Точно на пюренце трябва да става,а колко гъсто или рядко ,сама си преценяваш!За България не зная и теле шопа,но тук в Америка всички са си доволни от уреда,а и щом тукашният капризен народ не е проплакал не смятам,че проблема е в машинката.Различни желания,различни резултати,аз съм супер доволна след дългото ми търсене на блендер на прилична цена,защото има много по скъпи с които се върши съшата работа,може би само  по-бързо.Ако отвориш ю-туб и поразгледаш има доста видеа в които сравняват блендове,сама ще се увериш какво притежаваш и дали си струват парите които си дала.При блендерите е много важна мощността и 600 вата ми се виждат малко.



 Е те точно тук е "ключът за бараката". Уредът е произведен за американския пазар  Laughing Laughing Laughing.

 Какво имам предвид,ами мили да ми това е до болка познатия ни двоен стандарт и факта,че на нашия пазар се предлагат само боклуци.

 Тъпото е,че за тия боклуци плащаме същите пари,като в белите държави та и по-скъпо.

 

# 20
  • Мнения: 10
И аз много се колебая. Дори се чудя дали този блендер на Филипс http://www.tehnomix.bg/philips-hr-2096-00 не е по-добър от Нутрибулет. По-мощен и по-евтин. Някой има ли го да сподели мнение.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 704
Един прост съвет - обадете се и питайте как и къде сервизират Нутрибулета.

# 22
  • Мнения: 71
И аз се чудя за Нутрибулет. Допада ми, че е достъпен като цена, а предлага добра функционалност.
Пиша коментара основно за хората, които се оплакват от гъстотата...

Дами, каквото сложиш това ще извадиш. Ако сложиш моркови и ядки, няма физически закон, който да докара сок докато го реже/пасира. Ако сложите зеленчук или плод с по-голямо водно съдържание ще имате по-течна смес. Не забравяйте, че този уред реже, всичко остава вътре, тоест пулпата не се маха и няма как да втечни нещо, което е твърдо и с ниско съдържание на вода. Тук няма отпадачен продукт - нещо, което да се махне и да остане само сока (пулпата). Ако искате сок, вземете си сокоизтисквачка и то подходяща, която да елиминира пулпата, а не блендер.

Друг е въпросът до каква степен се смила и дали остават парчета или става гладко. И пак има значение при тези обороти какво ще сложите. Иначе трябва да вземете супермощен блендер, този не е точно такъв.

Simple Smile успех с покупките!

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
L'Agent, не се хаби. Просто си има такъв тип хора, дето си умират по рекламираните неща. Те точно и за тях са предназначени тия реклами. А на мен защо ли така все на обратно ми действат? Колкото повече рекламират, толкова повече ми крещят- в никакъв случай не трябва да купуваш. Grinning
Но аз отдавна съм се научила да си подбирам щателно техниката.

Последна редакция: сб, 03 яну 2015, 16:12 от Джемма

# 24
  • Мнения: 10
Джемма, ти какво би препоръчала като домакиня която има доста такава техника.

# 25
  • Мнения: 31 317
Много съм доволна от Нутрибулета и го ползвам всеки ден. Peace

# 26
  • Мнения: 8 163
Напълно съм съгласна с L'Agent.

За мен неща, купени от Топ Шоп, Телешоп и т.п. лесно се развалят, защото са направени от посредствени материали с цел по-голяма печалба. Такива продукти имат мизерен гаранционен срок и трудно се намира сервиз за тях.

Нутрибулет? Не, благодаря. Да си го държат. Има по-мощен блендер на реномирана марка, със стъклена двулитрова кана, при това само с 10-тина лв. по-скъп от Нутрибулет (след отстъпката).

Мила_81, хич не се колебай. Вземи си Филипса. Остави ги тези рекламни трикове на Топ Шоп - "пулверизира храната на клетъчно ниво, има силата да открие всички скрити хранителни вещества в храната". Дрън-дрън. Сякаш идеята за блендера е тяхно откритие. Та даже и ново име дадоха на смутито/нектара...  ooooh!

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Джемма, ти какво би препоръчала като домакиня която има доста такава техника.

Всичко друго, но не и неща от Теле шоп и подобни. Тук вече дадоха предложение за Филипс.

Аз ползвам Филипс и Кенууд, но не отделни уреди, а приставки към машини. Филипсът ми е 1000 вата, Кенууда 1500. Никакъв Нутрибулет не може да им се опре.  "Скритите" вещества нямат шанс да се скрият. hahaha

Последна редакция: нд, 04 яну 2015, 15:31 от Джемма

# 28
  • Мнения: 10
Благодаря, аз по твоя препоръка се сдобих с месомелачка Кенууд и съм много доволна, сега сигурно ще търся Филипс

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Радвам се, че си доволна. Hug

Общи условия

Активация на акаунт