Блендер Nutribullet

  • 91 083
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, някои от вас пробвал ли е блендера Nutribullet и какви впечатления има от него? Рекламата му е доста обещаваща, но се чудя кое го прави по-различен от другите блендери.

# 1
  • Мнения: 7
Аз го имам и само ще кажа превъзходен е! Много е бърз и мощен,лесно се ползва за минута е готово желаното от тебе,почиства се лесно, няма много части.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 147
Аз нямам, но колега си го взе преди два месеца. И от тогава не спира да го хвали. Колегата е сам, неженен, не е много по домакинстването и каза, че много лесно и бързо се обслужва, почти не се изхвърля остатък от продуктите и смилало всичко перфектно. От два месеца ежедневно ми го хвали и аз доста се замислих. Казва, че е по-добър от обикновените блендери, защото смила абсолютно всичко еднородно.
Много съм се замислила...

# 3
  • Мнения: 7
Добре си се замислила няма да сгрешиш,аз сега съм на лека диета и главно заради това си го купих.В седмият месец на бременноста съм си и съм качила 20 кг.,а имам още 2 месеца в които главно се качват килограми,та всяка сутрин аз си смилам на смути 1 грейпфрут  и 2,3 пръчки целина,чудих се ако нямах блендера ,как ще ме накараш да изям тоя огромен грейпфрут с тия горчиви жилки и тия клечки целина рано сутрин?!! хахааа смешно ми е чак.Всичко ми става готово за 20 секунди,моят е 900вата и е голяма фурия(защото имаше и 600,но като е блендер да е мощен),спирам го и или си го пия от чашката или си го преливам и само изплаквам хубаво с хладка водица чашката.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 544
Мисля, че е като обикновен пасатор, само че 10 пъти по-скъп.
Ако все пак ви се дават 240 лв, купете си качествен кухненски робот.

# 5
  • Мнения: 16
Да използвам темата  и аз и да попитам следното. От вчера и аз имам Nutribullet. Съвсем ентусиазирано се впуснах да го ползвам. Но истината е, че семките от къпините останаха несмлени. Пробвах се и с една от предложените нутри бомби, съдържаща  ленено семе - резултатът е същият, сместта далеч не е хомогенна и гладко смляна, каквато очаквах да бъде. Та въпросът ми е как се процедира, когато става дума за ядки. Някаква предварителна обработка ли е необходима?Т оест дали  семената примерно се киснат първо, дали трябва да са смлени предварително или нещо друго? Ще съм благодарна, ако споделите Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5
Ами и ние със сестра ми сме леко объркани. Въобще не ни се получават соковете, които са на рекламата. Получава се не хомогенна смес, приличаща на пюре. Снощи махнахме половината сипахме още вода и айде заприлича на рекламата, но много се усещаше водата, къде отидоха важните съставки  Thinking. Днес сложихме листа, морковчета, банан и тиквено семе и пак не е добре смляно. Не било сок, не било смути, е нащо е на пюре. И ако пусна през цедка, сито или нещо подобно (както на рекламата) нашата нутри бомба, е няма да премине цялата , а ще се задръсти.
С 600 ватовия сме и още сме в 7 дневния срок за връщане и жестоко се замисляме дали да не го върнем. Защото ако една част изтискваме на сокоизтисквачка, а после сока прибавяме към ядки и други продукти в Nutri-то, защо да използваме уред, който струва 240 лева като блендер, като има и по-мощни блендери, за по ниски цени.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 544
Ще се сетите, че е поредната измама на Топ Шоп, ама къснооо.
Има блендери на топ марки под 100 лв! Joy

# 8
  • Мнения: 7
Точно на пюренце трябва да става,а колко гъсто или рядко ,сама си преценяваш!За България не зная и теле шопа,но тук в Америка всички са си доволни от уреда,а и щом тукашният капризен народ не е проплакал не смятам,че проблема е в машинката.Различни желания,различни резултати,аз съм супер доволна след дългото ми търсене на блендер на прилична цена,защото има много по скъпи с които се върши съшата работа,може би само  по-бързо.Ако отвориш ю-туб и поразгледаш има доста видеа в които сравняват блендове,сама ще се увериш какво притежаваш и дали си струват парите които си дала.При блендерите е много важна мощността и 600 вата ми се виждат малко.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 052
Ха, сега! Тъкмо се навих да си го купя и ме разочаровате  Peace

# 10
  • Мнения: 60
Аз пък се чудех дали да не поизчакам, че в някакъв момент пускат 2 за 1. Ама и аз нещо се размислям вече. Ако може някой да препоръча какъв друг блендер върши добра работа и по възможност да няма много чаркове, че кухнята ми е тясна. Аз имам един чопър на Зелмер от време оно, да речем, че върши работа - не е перфектно гладко, ама накълцва. Мислех за този Нутрибулет евентуално да смила за бебка за пюрета това-онова, ама докато го взема и тя ще прояде по-гъсто смлени храни...

# 11
  • Мнения: 27
Прочетох форума, за да видя има ли и други хора с проблем при соковете - явно не е само при мен! Мразя нектари , колкото и да са фини.
Иначе да кажа нещо хубаво за машинката - чудесно прави брашно от семена и ядки. Лененото семе например не се мели с нищо друго. Дори червен пипер си смлях.

# 12
  • София
  • Мнения: 38 544
Още в рекламата се казва, че това не е машина за сокове.

240 лв за мелачка за ядки! Яко!

# 13
  • Мнения: 27
Аз изобщо не коментирам цената - само работата , която върши. Струва ли си - за мен да, защото го ползвам ежедневно като машина за брашно. Соковете и другите неща са бонус.

# 14
  • Мнения: 7
И аз съм щаслива за браненцето ,ти от какви семена си правиш?Аз си смлях пшеница,направих си овесено брашно,пудра захар,черен пипер.  А L'Agent защо си толкова негативно настроена,та ти дори не си го хващала в ръцете си,а не спираш да  пълниш с коментари,а нямаш обективно отношение.

# 15
  • Мнения: 1
За мен е важно плодовете и зеленчуците да се консумират в директно,отколкото смляно,така какво се усеща.. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 9
робот ли???? един път направих грешка и си купих за 400 лева,да съм го ползвал 2-3 пати за една година само като си помисля че ми трябва да го мия него и мивката след това половин час ...мерси но 1000 пъти предпочитам Nutribullet лесно и супер бързо!!!
Мисля, че е като обикновен пасатор, само че 10 пъти по-скъп.
Ако все пак ви се дават 240 лв, купете си качествен кухненски робот.

# 17
  • Мнения: 9
ако слагате и вода до макс-черта на чашата няма как да ви се получи пюре.при мен се получават идеални сокове!!!

# 18
  • Мнения: 1 468
Здравейте! Колебая се между блендера Нутрибулет и блендер PHILIPS HR-2160 http://www.tehnomix.bg/philips-hr-2160-50-пак е 600 W,но струва 99 лв Crazy Искам да ви питам има ли голяма разлика във функциите-трябва ми за разбъркване на сурови плодове и зеленчуци?   newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Точно на пюренце трябва да става,а колко гъсто или рядко ,сама си преценяваш!За България не зная и теле шопа,но тук в Америка всички са си доволни от уреда,а и щом тукашният капризен народ не е проплакал не смятам,че проблема е в машинката.Различни желания,различни резултати,аз съм супер доволна след дългото ми търсене на блендер на прилична цена,защото има много по скъпи с които се върши съшата работа,може би само  по-бързо.Ако отвориш ю-туб и поразгледаш има доста видеа в които сравняват блендове,сама ще се увериш какво притежаваш и дали си струват парите които си дала.При блендерите е много важна мощността и 600 вата ми се виждат малко.



 Е те точно тук е "ключът за бараката". Уредът е произведен за американския пазар  Laughing Laughing Laughing.

 Какво имам предвид,ами мили да ми това е до болка познатия ни двоен стандарт и факта,че на нашия пазар се предлагат само боклуци.

 Тъпото е,че за тия боклуци плащаме същите пари,като в белите държави та и по-скъпо.

 

# 20
  • Мнения: 10
И аз много се колебая. Дори се чудя дали този блендер на Филипс http://www.tehnomix.bg/philips-hr-2096-00 не е по-добър от Нутрибулет. По-мощен и по-евтин. Някой има ли го да сподели мнение.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 544
Един прост съвет - обадете се и питайте как и къде сервизират Нутрибулета.

# 22
  • Мнения: 71
И аз се чудя за Нутрибулет. Допада ми, че е достъпен като цена, а предлага добра функционалност.
Пиша коментара основно за хората, които се оплакват от гъстотата...

Дами, каквото сложиш това ще извадиш. Ако сложиш моркови и ядки, няма физически закон, който да докара сок докато го реже/пасира. Ако сложите зеленчук или плод с по-голямо водно съдържание ще имате по-течна смес. Не забравяйте, че този уред реже, всичко остава вътре, тоест пулпата не се маха и няма как да втечни нещо, което е твърдо и с ниско съдържание на вода. Тук няма отпадачен продукт - нещо, което да се махне и да остане само сока (пулпата). Ако искате сок, вземете си сокоизтисквачка и то подходяща, която да елиминира пулпата, а не блендер.

Друг е въпросът до каква степен се смила и дали остават парчета или става гладко. И пак има значение при тези обороти какво ще сложите. Иначе трябва да вземете супермощен блендер, този не е точно такъв.

Simple Smile успех с покупките!

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
L'Agent, не се хаби. Просто си има такъв тип хора, дето си умират по рекламираните неща. Те точно и за тях са предназначени тия реклами. А на мен защо ли така все на обратно ми действат? Колкото повече рекламират, толкова повече ми крещят- в никакъв случай не трябва да купуваш. Grinning
Но аз отдавна съм се научила да си подбирам щателно техниката.

Последна редакция: сб, 03 яну 2015, 16:12 от Джемма

# 24
  • Мнения: 10
Джемма, ти какво би препоръчала като домакиня която има доста такава техника.

# 25
  • Мнения: 31 216
Много съм доволна от Нутрибулета и го ползвам всеки ден. Peace

# 26
  • Мнения: 8 163
Напълно съм съгласна с L'Agent.

За мен неща, купени от Топ Шоп, Телешоп и т.п. лесно се развалят, защото са направени от посредствени материали с цел по-голяма печалба. Такива продукти имат мизерен гаранционен срок и трудно се намира сервиз за тях.

Нутрибулет? Не, благодаря. Да си го държат. Има по-мощен блендер на реномирана марка, със стъклена двулитрова кана, при това само с 10-тина лв. по-скъп от Нутрибулет (след отстъпката).

Мила_81, хич не се колебай. Вземи си Филипса. Остави ги тези рекламни трикове на Топ Шоп - "пулверизира храната на клетъчно ниво, има силата да открие всички скрити хранителни вещества в храната". Дрън-дрън. Сякаш идеята за блендера е тяхно откритие. Та даже и ново име дадоха на смутито/нектара...  ooooh!

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Джемма, ти какво би препоръчала като домакиня която има доста такава техника.

Всичко друго, но не и неща от Теле шоп и подобни. Тук вече дадоха предложение за Филипс.

Аз ползвам Филипс и Кенууд, но не отделни уреди, а приставки към машини. Филипсът ми е 1000 вата, Кенууда 1500. Никакъв Нутрибулет не може да им се опре.  "Скритите" вещества нямат шанс да се скрият. hahaha

Последна редакция: нд, 04 яну 2015, 15:31 от Джемма

# 28
  • Мнения: 10
Благодаря, аз по твоя препоръка се сдобих с месомелачка Кенууд и съм много доволна, сега сигурно ще търся Филипс

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Радвам се, че си доволна. Hug

# 30
  • Мнения: 30
Здравейте момичета, днес ми пристигна НутриБулета.
Аз съм доволна от него. Пасира всичко и го прави на пюре. Не на сок! Peace
Цената ме устройва, купих го за 105лв чисто нов с гаранция.
В крайна сметка в Америка този продукт струва около 60-70 долара Whistling
Тук му слагат 3-4 пъти надценка, което е кошмарно. #Crazy

# 31
  • Мнения: 8 163
Е, то и Блендтек в САЩ можеш да купиш за под $300, а в БГ същият (стар) модел в момента е $800...

# 32
  • Мнения: 7
Мария колко ти е мощен булита?

# 33
# 34
  • Мнения: 1 842
Голяма реклама са пуснали в нета:
Скрит текст:
  Shocked

# 35
  • София
  • Мнения: 1 115
От вчера и ние го имаме това чудо.Като го пробвам ще напиша отзиви

# 36
  • Мнения: 7
В Америка живея,900 вата за 130$ е съвсем нормална цена ,незная къде ще си намериш за 60-70$....

# 37
  • София
  • Мнения: 274
Сравнявах, гледах, май и аз ще се спра на PHILIPS HR 2160 / 50!
Някой да е открил клипче как работи? Интересува ме колко е шумен   Simple Smile

# 38
  • Мнения: 30
В Америка живея,900 вата за 130$ е съвсем нормална цена ,незная къде ще си намериш за 60-70$....

Говоря за Нутрибулет, който е 600 Вата, така или иначе друг в България не се рекламира!

# 39
  • Мнения: 8 163
Сравнявах, гледах, май и аз ще се спра на PHILIPS HR 2160 / 50!
Някой да е открил клипче как работи? Интересува ме колко е шумен   Simple Smile

Виж това

# 40
  • Мнения: 68

Аз ползвам Филипс и Кенууд, но не отделни уреди, а приставки към машини.
Извинявай, какво значи приставка към машина?

# 41
  • Мнения: 68
От вчера и ние го имаме това чудо.Като го пробвам ще напиша отзиви
Какви са отзивите?

# 42
  • София
  • Мнения: 274
Фея Кръстница, благодаря!

# 43
  • Мнения: 1
Здравейте,искам и аз да изкажа мнение,като човек използвал Нутрибулет и Philips HR2096.Моето мнение е, че Нутрибулета се справя по-добре,поради простата причина, че каната е по-малка и ги центрофугира и пасира доста по-добре.Philips не се справи с шоколад което ме изненада.Като качество на материалите Philips е по-добър според мен,макар,че пластмасовата кана на Булета е по-удобна.Като размер Nutribulet е по удобен.За да не кажете,че съм по-пристрастен аз имам Philips-a,а моя приятел е с Булета.
Искам да задам въпрос към дамите които плюват Булета,по-конкретно Джемма и Л'Агент ,надявам се да съм уцелил имената .Дали са ползвали Булета или пишат малко наизуст,без да се заяждам Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 5 192
Вчера в едно здравсловно заведение хапнахме сурови супи, направиха ги пред нас и много ни харесаха - еднородни, буквално мазни (от тиквени, слънчогледови семена и кокосови пълномаслени стърготини)
Разпитахме и решихме и ние да се снабдим с машинка като тяхната - Nutribullet.
Цената напоследък била около 150 лв.

Към момента я продават в БГ и за 240 лв и за 150 лв.
Но само тази от 240 лв била "оригинал". Възможно ли е от 150 лв да е менте?

Аз обаче съм в шок от себе си, че доживях да се интересувам от артикул, продаван от ТВ шоп. Това няма да го бъде.
 Разписвам се в темата, като основният ми интерес вече е посоченият Филипс 2096.
Търся го на най-ниската цена в момента.

# 45
# 46
  • Мнения: 7
Здравейте на всички, забелязах че в bazar.bg Нутрибулета се продава за 80-85,100 лв, питах някой от тези хора защо е тази голяма разлика в цената, и те ми отговарят че доставчика е един и че всеки купува от този доставчик, но всеки решава каква надценка да сложи. Чудя се и се мая дали да се доверя или щ бъда излъгана с 90 лв
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%939230063/n … D0%B4%D0%B5%D1%80
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9311374469/ … D0%B5%D0%BD%D0%B0
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9311490038/ … D0%BB%D0%B5%D1%82
Това е само част от тях

# 47
  • Мнения: 448
Прочетох форума, за да видя има ли и други хора с проблем при соковете - явно не е само при мен! Мразя нектари , колкото и да са фини.
Иначе да кажа нещо хубаво за машинката - чудесно прави брашно от семена и ядки. Лененото семе например не се мели с нищо друго. Дори червен пипер си смлях.


Хаха смях. Пасатор. Моят пасатор мели ленено семе, а е 15 годишен Браун. Безотказен е. Блендерите с острие като пасатор и повече мощ мелят по същия начин, само тези с острие не. Чиста физика. Гледайте за онзи дето мели гранит, ключове и топки за голф и тогава хвалете измамата на Топ-шоп. За тези пари съм сигурен че ще се намери нещо по добро. Стига човек да гледа формата на острието(чука), защото то не трябва да е като ножове, а като чукове на шредер.  Чашата не трябва да е кръгла, а да има ръбове. Ама то е като всеки боклук от Топ-шоп. Само реклама.

# 48
  • Мнения: 38
Здравейте на всички, забелязах че в bazar.bg Нутрибулета се продава за 80-85,100 лв, питах някой от тези хора защо е тази голяма разлика в цената, и те ми отговарят че доставчика е един и че всеки купува от този доставчик, но всеки решава каква надценка да сложи. Чудя се и се мая дали да се доверя или щ бъда излъгана с 90 лв
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%939230063/n … D0%B4%D0%B5%D1%80
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9311374469/ … D0%B5%D0%BD%D0%B0
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9311490038/ … D0%BB%D0%B5%D1%82
Това е само част от тях

В допълнение на написаното по-горе, и аз имам същите съмнения. Мисля, че това може да са продукти имитация, които да излгеждат наистина като the real thing, но след няколкократна употреба да се скапят. Прекалено е голяма разликата в цените. Винаги си правя reality check  с английските уеб сайтове, защото там няма лъжа и измама, и няма машини на такива цени от 90лв като го обърнеш в паунди. Така че, много ме съмнява да са истински и колко им е гарантиран произходът. Това, че са си напудрили обявите с клипове от официалния вносител, не значи че продават същия продукт. И аз съм в голяма чуденка, но мисля, че няма да рискувам. Освен това има два вида машини - едната е на 600 оборота, тази която  продава официалният вносител и една , която съм виждала по други уебсайтове и е с 900 оборота.

# 49
  • Мнения: 32
Zdraveite i ot men.reshih i az da se vlucha tuk Simple Smile v chera poluchih nutribullet i sym mn vpechatlena ot nego.probvah vs.ot reklamite po tv i toi se spravi sys vsichko.moqt bullet ne e ot topshop.porychah si go ot drug sait i sym mn dovolna.ima si garanciq s kasova belejka vs.kakto si mu e reda s bezplatna dostavka dopytnata mi vrata i to na mn po niska cena.buleta izglejda stabilen i masiven chashite kym nego syshto.nqkyde prochetoh che bulet koito ne e ot topshop kato gi vkluchish i zamirisvali na izgorqlo.takova neshto pri men nqmashe.dano da sym bila pilezna na nqkoi Simple Smile

# 50
  • Мнения: 22
А от кой сайт го поръчсхте? Цена? Интересуваме ставали за по-твърди зеленчуци(морков,цвекло).Благодаря предварително

# 51
  • Мнения: 32
Da stava az lichno probvah.

# 52
  • Мнения: 32
Syshto taka mi smila semena chia,gloji beri(koeto nemoga inyche da qm gadno mi e na vkus) smila semenata na portokala,kivi,qbylka.az lichno vyobshte ne syjalqvam che dadoh pari za bulleta vseki den me vpechatlqva.az ne sym postaveno lice i neiskam da pravq reklama na koito i da e sait,zatova ne vi kazvam ot kyde si go porychah ako nqkoi iska da me pita za tova predpochitam da si pishem na lichno ili da se chuem po tel.nqma da me pritesnite po nikakyv nachin.

# 53
  • Мнения: 6
Разсъждавайте логично, това си е един блендер. Няма нищо магическо, вълшебно, невероятно в него!
От черният петък си закупих един 1000W за 65 намален от 110 и е невероятно по- мощен. Братовчед ми има нутрабулет и е много по- слаб.
Имам стъклена кана 1.5Л много солидна и просто е несравним с онази кафемелачка.
Не си давайте парите за глупости, разсъждавайте.

# 54
  • Мнения: 752
Здравейте на всички, забелязах че в bazar.bg Нутрибулета се продава за 80-85,100 лв, питах някой от тези хора защо е тази голяма разлика в цената, и те ми отговарят че доставчика е един и че всеки купува от този доставчик, но всеки решава каква надценка да сложи. Чудя се и се мая дали да се доверя или щ бъда излъгана с 90 лв
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%939230063/n … D0%B4%D0%B5%D1%80
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9311374469/ … D0%B5%D0%BD%D0%B0
http://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9311490038/ … D0%BB%D0%B5%D1%82
Това е само част от тях
Здравей, и аз се интересувам от Нутри булет...видях тези по- евтините и се питам оригинaлни ли са наистина. Ти купи ли си от тях?

Последна редакция: нд, 06 дек 2015, 21:14 от evianna

# 55
  • Мнения: 9
Iavno ti si prodavach na nutribullet shtom gi xvalish tolkova podrobno a ne iskash da spodelish pred vsuchki ot kade si go kupil i na kakva cena!!!
Syshto taka mi smila semena chia,gloji beri(koeto nemoga inyche da qm gadno mi e na vkus) smila semenata na portokala,kivi,qbylka.az lichno vyobshte ne syjalqvam che dadoh pari za bulleta vseki den me vpechatlqva.az ne sym postaveno lice i neiskam da pravq reklama na koito i da e sait,zatova ne vi kazvam ot kyde si go porychah ako nqkoi iska da me pita za tova predpochitam da si pishem na lichno ili da se chuem po tel.nqma da me pritesnite po nikakyv nachin.

# 56
  • София
  • Мнения: 38 544
Разсъждавайте логично, това си е един блендер. Няма нищо магическо, вълшебно, невероятно в него!
От черният петък си закупих един 1000W за 65 намален от 110 и е невероятно по- мощен. Братовчед ми има нутрабулет и е много по- слаб.
Имам стъклена кана 1.5Л много солидна и просто е несравним с онази кафемелачка.
Не си давайте парите за глупости, разсъждавайте.

Е аз това говоря от началото на темата.

# 57
  • Мнения: 32
4ovek i da se opita da pomogne na nqkoi , pak e losh.az prosto spodelih opitasi.kogato az si tyrsih nutribullet koito da ne e it topshopa se lutah 2meseca ot kyde zaboga da si go kupq che da ne dam 250lv.i togava mn mi se iska6e da ima nqkoi koito si go e zakupul ot dr.mqsto na po razumna cena zada si go vzema i az ,no takyv chovek nqmashe...zatova spodelih opita si i na vseki koito mi e pisal sym otgovorila.Neka ako ima takyv na koito Az sym prodala nutribullet ili sym go obejdavala che trqbva da si go porycha ot opredelen sait da go kaje sega.

# 58
  • Мнения: 32
Iavno ti si prodavach na nutribullet shtom gi xvalish tolkova podrobno a ne iskash da spodelish pred vsuchki ot kade si go kupil i na kakva cena!!!
Syshto taka mi smila semena chia,gloji beri(koeto nemoga inyche da qm gadno mi e na vkus) smila semenata na portokala,kivi,qbylka.az lichno vyobshte ne syjalqvam che dadoh pari za bulleta vseki den me vpechatlqva.az ne sym postaveno lice i neiskam da pravq reklama na koito i da e sait,zatova ne vi kazvam ot kyde si go porychah ako nqkoi iska da me pita za tova predpochitam da si pishem na lichno ili da se chuem po tel.nqma da me pritesnite po nikakyv nachin.

# 59
  • Мнения: 32
Za tozi sluchai govorq.
Kakvda kaja na hubavoto losho. newsm78 nali uj tazi tema e da spodelqme opitasi.kakvo tolkova sym kazala.emi vyodushevena sym,zashtoto ureda mi e hubav i nedadoh 250lv.napravo sym si shtasliva Party

Последна редакция: нд, 13 дек 2015, 15:30 от djidjitop

# 60
  • Мнения: 10
Прочетох форума, за да видя има ли и други хора с проблем при соковете - явно не е само при мен! Мразя нектари , колкото и да са фини.
Иначе да кажа нещо хубаво за машинката - чудесно прави брашно от семена и ядки. Лененото семе например не се мели с нищо друго. Дори червен пипер си смлях.

Аз лененото семе си го меля на кафемелачката на майка ми, сигурно я има от 20 години Simple Smile

# 61
  • Europe
  • Мнения: 548
Възмущението ви идва от омагьосването с рекламата, просто сте се размечтали малко в повече. Там всичко е преувеличено, а кусурите са изрязани от видеото, но за мен те не са много и аз го харесвам.

Нутри булета е много удобен в сравнение с редица бледнери и сок машини, които имам. Най-хубавото му е, че представлява една основа + острие, то не се вижда, защото влиза в основата, а тя ми седи на плота нон стоп и изобщо не е грозна. Т.е. в шкафа имаш една чаша с острие (колкото един буркан общо)  и само ги разменяш, когото ти потрябва. Компактен е, лесно се ползва, без копчета, само с еднократен натиск (за възрастни хора е идеален) и се мие за секунди.
Т.е. имаш една основа и една чаша. Пълниш чашата (с дръжка е), мелиш и пиеш. После обливаш острието с гореща вода (супер лесно и бързо) и изплакваш чашата с гореща вода и я прибираш. По-лесно от това - НЯ-МА. Моя е най-мощния възможен, ползва се за секунди, а чашата отвътре има 4 ребра, понеже някой коментираше назад кръглата форма.

Пасатора също е удобно нещо, но имаш същото или повече миене, защото имаш и съд освен бъркалката, по-малко мощни са, пасаторите понякога те пръскат и все пак изискват някакво усилие на ръката известно време. Пасатора е удобен да бръкнеш с него в тенджерата за да направиш директно крем супа нпр.

Ето какво става перфектно и го правя на децата често за закуска:

- 1 банан, 2-3 с.л. сурово кашу накиснато от предната вечер (може и сухо, но не е така усвояемо), ч.л. сусамов тахан, 2-3 ореха (без черупката естествено), щипка канела, черна ванилия, лъжичка мед на вкус, с.л. кокосови пръчици, пр. мляко на око (за мен си правя без млякото), кубчета лед или студена вода. Може да се добави и щипка черно био какао. Колкото по-рядко е, толкова по-добре, аз го харесвам да е една идея по-рядко от боза. Вкусно, полезно и много зареждащо. Вписва се и в хр. режим "зоната".

Когато правя смути от малини семчиците не се смилат до край. Преди имах Н.Булет от 600 вата и беше много зле с малините (а ние имаме много, домашни). Подарих го и си купих най-мощния, той вече се справя доста доста добре, но пак не напълно перфектно, хубавото е че семчиците се утаяват. Аз отливам по чашите и несмлените семки на дъното ги изгребвам с лъжица. Но с тези малини е голям проблем за всички марки бледери. Може би някой скъп професионален - да.

Последна редакция: ср, 06 апр 2016, 15:41 от aleina

# 62
  • Мнения: 565
Има ли как с НутриБулет да се справят бебешките зеленчукови и плодови пюрета?

# 63
  • София
  • Мнения: 427
Купих Нутрибулет на майка ми и е супер. Нейният е 900W и има доста различни чаши, но всичко е прибрано компактно. Ползва го буквално всеки ден и е много доволна. Даже си мели брашно и си прави хляба с него. Става за какво ли не, а синът ми, който е на 2г. и 8м. всеки път като отидем при майка ми и се зарежда но Нутрибулета, за да си прави сокче (естествено с помощ от наша страна).

Има ли как с НутриБулет да се справят бебешките зеленчукови и плодови пюрета?

В началото бебетата не могат да ядат сурова храна и трябва преди това да ги сготвиш на пара. Веднъж сготвени можеш да ги сложиш в Нутрибулета и за няколко секунди имаш готово пюре.

# 64
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.....Става за какво ли не, а синът ми, който е на 2г. и 8м. всеки път като отидем при майка ми и се зарежда но Нутрибулета, за да си прави сокче (естествено с помощ от наша страна)........

Какви сокчета си прави синът ти?
В смисъл нектари, нали?

# 65
  • София
  • Мнения: 427
Той им казва сокчета, реално са си нектари, като изключим сокът от диня, който си е сок.

Сок от диня: Просто напълва с изчистена от семките диня
Сок от пъпеш: нарязах пъпеш и малко вода
"Сок" от ябълка и морков: ябълка (ако е малка- цялата, ако е - половин) и един средно голям морков (или 2 по-малки) и вода (понякога ме кара да му сложа и спирулина, която той нарича "вкусна рибка")
"Сок" от ябълки: ябълки и малко вода
"сок" от моркови: моркови и малко вода
"Сок" от ягоди (то си е по-скоро шейк): ягоди и прясно мляко
Сок от грозде: само грозде и после го прецеждаме, заради семките.

И въобще, какъвто плод му попадне пред очите с малко вода.

# 66
  • Мнения: 1
NUTRI BULLET  го използвах  2 години ,след като  му изтече гаранцията  се  развали , обадих се на top shop ,за да потърся платен сервиз и ми казаха НЯМА, намерете си , внимавайте !!!

# 67
  • Мнения: 565
Цитат
В началото бебетата не могат да ядат сурова храна и трябва преди това да ги сготвиш на пара. Веднъж сготвени можеш да ги сложиш в Нутрибулета и за няколко секунди имаш готово пюре.
Е, зеленчуците - да, ама плодовете? Странно ми се струва да варя банани Grinning

# 68
  • Мнения: 23
За смилане смила добре, но само с голямото острие. Не знам обаче от какво са изработени режещите остриета?!? С течение на времето голямото острие посиня като нагрявана ламарина! Не знам от какво е изработено, някаква легирана стомана ли е? Но вероятно отделя вредни вещества от метала в смутито. Малкото острие за кафе, бадеми и т.н, не върши никаква работа...

# 69
  • София
  • Мнения: 1 164
Здравейте , много ще се радвам да ми помогнете , решила съм да закупя нутрибулет , някой знае ли каква е разликата между златния и черния ? Гледам ето тези два сайта -
http://www.delimano.bg/nutribullet-zlaten-1/
и
http://nutri-bullet.net/?success

# 70
  • Мнения: 2
Здравей,да ти кажа има много по-евтини блендери и по мощни от нутрибулет аз от няколко месеца използвам RUSSEL HOOBS Nutri-Boost 23180 и за сега ми върши перфектна работа можеш да го закупиш от технополис

# 71
  • Мнения: 13
Какви са отзивите за новия Нутрибулет РХ? 1500 вата и тн. Има ли някой такъв? Моля да пише..

# 72
  • София
  • Мнения: 9 928
Има ли по-евтин вариант на Нутрибулет 900W?
И в делимано и топшоп е  комплект от 12 части за 240лв...
Засега съм пас и ще се насоча към Волканото на Грийнмастер или лидълския, макар и по-слаби.

# 73
  • София
  • Мнения: 154
Здравейте, някой да знае от къде мога да поръчам ново острие за нутрибулет? Преди в сайта на Делимано се предлагаше резервно за 15 лв., но от месец не е налично.

# 74
  • София
  • Мнения: 9 928
Някой знае ли дали може да се купи само уплътнението на екстрактора, а не цялата част?

Общи условия

Активация на акаунт