Мобилен климатик - какъв?

  • 4 609
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 785
Казусът е следният - климатик с външно тяло не може да се сложи, нито да се закачва каквото и да е по стените, т.е. остава вариант само мобилен климатик. Четох някакви неща, ясно е, че не е най-оптималния вариант, но ако може да препоръчате някакъв, който не е твърде шумен и ще охлажда около 40-50 м3... Help, че вече жегите се усещат.... а тук е непоносимо  Crazy

# 1
  • Мнения: 19 518
Казусът е следният - климатик с външно тяло не може да се сложи, нито да се закачва каквото и да е по стените, т.е. остава вариант само мобилен климатик. Четох някакви неща, ясно е, че не е най-оптималния вариант, но ако може да препоръчате някакъв, който не е твърде шумен и ще охлажда около 40-50 м3... Help, че вече жегите се усещат.... а тук е непоносимо  Crazy
Аз такова чудо веднъж в един хотел в чужбина се наложи да ползвам.....ако е като този, който ползвах не ти го препоръчвам. Шумен, охлажда много слабо, че и доста ток хабяли. По-скоро да направиш нещо да засенчиш или изолираш помещението или да ползваш обикновен вентилатор. Сега може и да има по-съвършени мобилни климатици. Но моят опит с тези уреди не е добър. Съжалявам, че не помогнах.

# 2
  • Мнения: 4 785
То като цяло и аз такива неща четох... обаче няма как да се засенчи - има щори, но то пече много през деня  Tired Ако можеше щяхме да сложим директно нормален климатик, но няма как. Дано някой се включи с предложение.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 915
как мислите да отвеждате горещия въздух? Ние бяхме с такъв едно горещо лято. Жилището на последен етаж, изцяло южно, беше като в парник. След три безсънни нощи заради жегата, този климатик ни спаси. Шумен е, но ние даже го оставяхме включен и насочен към леглото нощем и не ни пречеше  Laughing
При нас единственият вариант беше да се отвежда през прозореца и малко от пусто в празно се получаваше, но въпреки това си имаше полза.

# 4
  • Мнения: 4 785
Дупка в дограмата/прозореца  Mr. Green За тях няма забрана да се пробива  Whistling Даже май поръчахме някакви Санг от Технополис като дойдат ще кажем какво що, беше най-безшумният, марката нищо не ми говори но беше или този или Беко, избрахме този.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 915
дупка в дограмата е идеален вариант в сравнение с нашия - през отворения прозорец  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 785
дупка в дограмата е идеален вариант в сравнение с нашия - през отворения прозорец  Mr. Green

Не съм сигурна, че вкъщи бих си причинила дупка в дограмата/прозореца, честно....

Общи условия

Активация на акаунт