Отговори
# 45
  • Мнения: 17
Късмет, спокойствие и да се представят максимално успешно , пожелавам на децата ни! А ние да съумеем да ги подкрепим, независимо от резултата Simple Smile

# 46
  • Варна
  • Мнения: 262
Защото знам, че ще забрави да попита в училище, да попитам вас - как ще се учи другата седмица покрай матурите? 26-ти учебен ден ли е?

Не е учебен 26-ти. На 27-ми са на училище, тогава е и външното оценяване по чужд език.

# 47
  • Мнения: 489
На 26 няма да се учи, в другите дни ще имат редовни часове, децата , които са втора смяна ще ходят за НВО преди обяд и следобяд са си на училище.

# 48
  • Мнения: 154
26-ти е неучебен, заради изборите. При нас на 27, 28 и 29 ще са намалени часовете и ще се проведат другите изпити.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 291
Напрегнато ми е. Хем се отказах от борбата с моя син отдавна, обаче толкова обичам математиката, че искам нещо да стане и да изкара 6:00. Е, ако стане ще ме е яд, че не му стига за СМГ, но това притеснение оставам за после.

Много успех на всички деца, дано не се панират! В нашето училище доста момичета са се притеснили и някои са плакали оня ден. Нека днес да са по-уверени в себе си!

# 50
  • Мнения: 456
Спокойно мами, ще се справят умните ви деца! Минавам при вас с пожелание за късмет, успех, светла и ясна мисъл за децата, а на вас много вяра и подкрепа.И не забравяйте на първо класиране и първо желание!  Peace Praynig

# 51
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Успех на знаещите ни и можещи деца днес!  Hug

# 52
  • Мнения: 349
Успех на децата и много късмет!!! Дано се концентрират и да не бързат! Спокойствие на мамите!

# 53
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Успех на всички деца днес  bouquet.
Вярвам, че всички тук, без изключение ще се справят блестящо!

# 54
  • Мнения: 659
Успех на децата ни днес! Аз съм много притеснена - това е по проблемния предмет при нас! Моля се да има късмет! Praynig

# 55
  • София,Младост 3
  • Мнения: 48
и днес е изтеглен вариант 2

# 56
  • Мнения: 1 902
Успех на всички деца в битката с математиката!
Моята щерка тръгна сравнително спокойна, чак ме стресна това спокойствие!Дано се справи!

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Успех и от мен ! Моята госпожица тръгна леко притеснена,но се надявам да се успокои и всичко да е наред.Математиката й е доста трудна.

# 58
  • Мнения: 2 078
каквото е слънчево сега, все такова да ни е на милите дечица след това първо по-сериозно учебно изпитание Simple Smile

# 59
  • Мнения: 41
Привет и от мен  Simple Smile

Много късмет и спокойствие на децата, за да извлекат максимума от знанията си!

 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт