Футболно лято - Бразилия 2014

  • 34 516
  • 527
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 418
120 минути гониха кълбето, един гол неможаха да си вкарат, туй футбола понякога е пълна тапня.  Laughing

# 481
  • sf
  • Мнения: 10 158
Не дочаках дузпите, зверски ме боля главата и си легнах. Със свито сърце отворих нета днес  Crazy
Ще дебна днес повторението. Ромеро е бил невероятен  Heart Eyes
В неделя съм за тях , в събота за Бразилия.

И да ви кажа как съм предала  лудоста си на щерката на 13г. В момента е в чужбина, засичаме се във фейса през 2-3 дни за по 15тина мин. Вчера я мяркам и почвам" Маме, как сте,какво правите ".
А тя изтрелва- " Мамо, видя ли какво стана с бразилците, не мога да повярвам, не съм го очаквала и все в тоя род "  hahaha

# 482
  • София
  • Мнения: 5 334
Искам финал Германия - Аржентина.
Моята кристална топка не сбърка и тоя път. Йес! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 483
  • София
  • Мнения: 7 030
Искам финал Германия - Аржентина.
Моята кристална топка не сбърка и тоя път. Йес! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ти си новият октопод  Laughing


За финала съм трицветна и настроена за победа...

# 484
  • Мнения: 258
Разочарована съм. Аржентиците цял турнир играха гаден футбол, не успяха да надиграят дори Иран, а са на финал  Sad

# 485
  • София
  • Мнения: 2 143
Разочарована съм. Аржентиците цял турнир играха гаден футбол, не успяха да надиграят дори Иран, а са на финал  Sad
И аз съм на това мнение. Въпреки че по принцип са ми симпатични, нещо не ми харесва как играят на световното.
Снощи бях за холандците, ама и те не играха на ниво. И двата отбора играха много предпазливо, заспивах на няколко пъти още през първото полувреме. Продълженията пък съвсем ги проспах, събудих се чак за дузпите.
И в двата оставащи мача съм за европейските отбори.

# 486
  • Мнения: 1 700
Очаквано за мен германците на финал  Mr. Green

# 487
  • София
  • Мнения: 3 800
Бразилия не спират да ме изумяват! Какво по дяволите става с тези хора #Crazy Никога не са имали толкова неадекватен отбор

# 488
  • Мнения: 1 700
На бразилците не им провървя на това световно хич ги няма.летящият холандец пак са в действие още 20 минута не е минала им натряскаха 2 гола ,а пък за второто полувреме не ми се мисли.утре на финала усещам как германците ще направят и невъзможното да спечелят

# 489
  • Мнения: 43
Драмата на Селесао - Второ действие  Mr. Green





п/с да вземат да сменят коментатора, че убива всяко удоволствие

# 490
  • Мнения: 1 700
Таз годишните коментатори  са направо  #2gunfire аз много се смях на живо едно от предаванията как единият от коментаторите се изцепи ,че "работел за бнт,а не за снн" Grinning

# 491
  • sf
  • Мнения: 10 158
Тия ме разбиха на това световно  Joy толкова малко радост за донсита  Rolling Eyes
Утре обаче ми е по-важно  Mr. Green

И да питам- къде има магазин с голям избор от футболни тениски, ментета ако може,че да не струват маса пари?

# 492
  • София
  • Мнения: 3 800
В Карфур видях, ама на кои отбори бяха не помня. Кофти изглеждаха като качество, но това едва ли ти е важно.

# 493
  • sf
  • Мнения: 10 158
Не, и смотани да са все тая- ще ги обличаме само за мачове, аз и децата, да ядосваме баща им  Joy

# 494
  • Мнения: 1 700
Тия ме разбиха на това световно  Joy толкова малко радост за донсита  Rolling Eyes
Утре обаче ми е по-важно  Mr. Green

И да питам- къде има магазин с голям избор от футболни тениски, ментета ако може,че да не струват маса пари?
да ти кажа може да намериш и във втора употреба.с милото влезнахме един ден да видим какво има и оп имаше тениска на бразилският национален отбор, и даже имитация на Милан и то добра.

Общи условия

Активация на акаунт