Футболно лято - Бразилия 2014

  • 34 553
  • 527
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 308
Свърши се с Бразилия! newsm44
Днес Холандия да бие Аржентина и да гледаме европейски финал!
Praynig

# 466
  • София
  • Мнения: 1 345
Това,което гледах снощи какво беше?Хандбал?За 6 мин-4 гола....WTF?
Удара за Бразилия,страна с такава футболна история е колосален...Ужас и безумие,без Неймар и незаменимия Тиаго Силва са отбор,подобен на Миньор Перник...Бях за Бразилия,но не мога да отрека ,че футбола,който играят швабите е спокоен,пълен с професионализъм,опит и брилянтно изпълнени положения...По-добрия победи...Но това е разгром....

При така стеклите се обстоятелства,смятам,че ще гледаме европейски финал.

# 467
  • Мнения: 14 133
Свърши се с Бразилия! newsm44
Днес Холандия да бие Аржентина и да гледаме европейски финал!
Praynig
Peace  Praynig

# 468
  • София
  • Мнения: 3 802
Латиносите като цяло нямат здрави нерви. Видяхме, че след втория гол Бразилия просто искаше да се скрие някъде, но нямаше как. Не е лесно при целият този срам да избуташ 90 мин. Дано успеят да се съвземат и да направят равностоен мач с Аржентина.

# 469
  • sf
  • Мнения: 10 203
Дано успеят да се съвземат и да направят равностоен мач с Аржентина.
Да не бързаме,а?  Wink
Много неприятно ми стана вчера когато коментаторът след някой си гол каза- Германия е на финал.
Докато не се чуе последния съдийски сигнал, не трябва да се говори така.
Иначе за статистиката- незнамси кой година с незнамси кой отбор Бразилия е обърнала от 0:5 и е победила 6:5  Mr. Green
И пак да кажа- не съм за Бразилия, принципно говоря  Grinning

# 470
  • София
  • Мнения: 3 802
Аз винаги съм за латиносите. Харесвам си ги и ме забавляват, така че това, че не виждам Аржентина на финал го казвам със съжаление. Чисто физически холандците също имат огромен превес над аржентина. Ще им стискам палци, разбира се, дано греша. Вчера мача много ме натовари. Този резил ми дойде в повече /който и да беше отбора на мястото на Бразилия/

# 471
  • HH
  • Мнения: 3 261
Учител в Бразилия в първи клас:
- Деца, бройте до седем!
- Müller, Klose, Kroos, Kroos, Khedira, Schürrle, Schürrle.

Е поне ще запомнят германците. И на мен ми стана тъжно, стана ми тъжно и като контузиха Неймар. Но си го заслужиха  Peace Ако го нямаше цялото това суетене около домакините,можеха да си отпаднат достойно в по-предните фази.

Да се осъзнаят малко. Ако ФИФА мисли да я кара така и на следващитете световни с домакини Русия и Катар, ще гледаме мачове с двуцифрени резултати.

П.С. Катар имат ли въобще отбор? Или ще си купят отбор от звезди преди световното  Joy Joy

# 472
  • sf
  • Мнения: 10 203


П.С. Катар имат ли въобще отбор? Или ще си купят отбор от звезди преди световното  Joy Joy
Ще вземат назаем Барселона  hahaha

# 473
  • HH
  • Мнения: 3 261


П.С. Катар имат ли въобще отбор? Или ще си купят отбор от звезди преди световното  Joy Joy
Ще вземат назаем Барселона  hahaha

И с парите от сделката Каталуния ще се обяви независимост!  Joy hahaha

# 474
  • sf
  • Мнения: 10 203
Е колко му е  hahaha
Смътно си спомням,че предлагаха камара пари на Барса,за да сменят името на Камп Ноу с нещо катарско, ама май не се навиха

# 475
  • HH
  • Мнения: 3 261
Хахах имат време още. Бразилия сигурно би си продала отбора...но не вярвам катарците да се навият да го купят.

# 476
  • Мнения: 4 696

П.С. Катар имат ли въобще отбор? Или ще си купят отбор от звезди преди световното  Joy Joy
Че, к'во ги бърка? Laughing

На мен снощи след 3-4 гол ми стана жал за бразилците, макар че и мен много ме дразнеха, ама нали съм жалостлива!

# 477
  • Мнения: 258
Много се забавлявах, когато Холандия разби Испания с 5-1 в началото, но снощи се забавлявах повече. Бразилия открай време не я долюбвам и въпреки че не съм за Германия, представлението им ми хареса.

Тази вечер е ред на Холандия. Hup Holland Hup.  Praynig

# 478
  • София
  • Мнения: 3 802
 newsm44 АРЖЕНТИНААААААА

# 479
  • Мнения: 42
Красота!  Heart Eyes smile3501

Общи условия

Активация на акаунт