Футболно лято - Бразилия 2014

  • 34 642
  • 527
  •   1
Отговори
# 450
  • sf
  • Мнения: 10 232
Ко станАааа бе
все едно гледам селкия отбор  ooooh!

# 451
# 452
  • Мнения: 1 036
Максимално се кефя! Най-вече за Клозе!

# 453
  • Мнения: 258
На Ивайло Ангелов така драстично му падна тембърът. Joy
Аз лично искам още. Перфектно време и място за унижението на Бразилия!  Twisted Evil Балончето им най-накрая се спука.

# 454
  • Мнения: 4 542
Аз че искам от ден 1-ви да видя Германия на финал, искам. Обаче такова чудо не съм и помисляла, че може да се случи!  Shocked
И какво излиза сега? Бразилски национален отбор = Неймар? Без него - шайка ритнитопковци...

# 455
  • sf
  • Мнения: 10 232
Аз исках бразилците да го отнесат на финала, както 1950, да им е още по-гадно  hahaha
Ама сега пък ми е жал за тях, сигурно защото снощи сънувах Неймар, сещате се как  Blush

# 456
  • Мнения: 42
И аз съм в шок! newsm09
Това не са бразилците, които играха срещу Колумбия!  Shocked

# 457
  • София
  • Мнения: 2 150
Най-хубавото е, че при всички случаи новият световен шампион ще е някой от моите фаворити. А най ще се изкефя на европейски финал.

# 458
  • HH
  • Мнения: 3 264
Аз по едно време не знаех повторения ли дават или нови голове  Joy

Майтапа на страна. Бразилците доста протестираха преди световното, надявам се чашата да не прелее пак и да няма пострадали  Praynig

# 459
  • Мнения: 42
7 на 1, а аз се бях приготвила да гледам продължения и дори дузпи. А то, какво стана... Шок, срам и ужас на Ещадио Минейрао.

Да не са се разбрали, какъв да е изхода на мача...  
Иначе не мога да си го обясня...

Последна редакция: ср, 09 юли 2014, 03:19 от Violeni

# 460
  • sf
  • Мнения: 10 232
Да бе, разбрали, чисто хипотетично - на какво биха се навили бразилците,че да паднат  Rolling Eyes

# 461
  • София
  • Мнения: 5 606
Момичета, някоя разкаше за Бразилия и финал, който е загубила и никой не е коментирал на другия ден загубата. Може ли повече подробности и коя година се случва?

# 462
  • Мнения: 4 418
Бразиииииил ля ля ля ля ля ляяяяя, бегай от туккааа, зиг хейл!  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=RLZUKqpXYzU

# 463
  • Мнения: X
Момичета, някоя разкаше за Бразилия и финал, който е загубила и никой не е коментирал на другия ден загубата. Може ли повече подробности и коя година се случва?
Може би става въпрос за драматичния финал през 1950, когато насред Маракана Уругвай печели с 2:1 при положение, че всички са били убедени, че Бразилия ще спечели, на стадиона имало 200 000 души, а вестниците вече били излезли със заглавия "Бразилия шампион!". Бразилският вратар изпада в немилост и никой не говори с него, а цялата случка е известна като "Ужасът на Маракана".
Мисля, че вече бразилците ще си имат друг ужас, щото сравнение с вчерашния това си е направо нищо ужас.

# 464
  • sf
  • Мнения: 10 232
Това,че един отбор е подкрепян от съдията, не значи че ще победи  Mr. Green

Порових из нета

http://sporta.bg/?load=Football::Article&championshipId=17268&id=1086857

Радвам се,че арогантостта им е била наказана. Раздавали картички "Бразилия-световен шампион" още преди финала  Rolling Eyes  Joy то бива наглост, ама съдбата е кучка  Mr. Green
Все повече нямам търпение да им го ..... и тази година  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт