Някой усети ли земетресение?

  • 26 348
  • 453
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
... или с къщата ни става нещо. Никой освен мене не го усети, аз съм сигурна, че се поразлюлях, а и полюлеят още се клати в този момент.
Не е голяма работа, но се стреснах.  Blush

Последна редакция: сб, 24 май 2014, 12:45 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 261
И в София имаше , усети се доста.

# 2
  • София
  • Мнения: 562
В София съм, усети се и то доста, а и дълго беше...

# 3
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Току-що у нас се разклати едно мазно-мазно и доста силно. Нямам връзка по телефона... УжасТ.

# 4
  • Мнения: 5 207
В Бургас в 12,27 ч. Бая силно и продължително. На трети етаж съм, лампите се люляха мнохо, вратите тракаха. Силно беше.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 193
В кв. Гоце Делчев го усетих доста силно и аз.  Confused

# 6
  • Мнения: 195
Да и в София се усети.

# 7
  • някъде
  • Мнения: 979
Ох и в Търговище SadУжасно е

# 8
  • Мнения: 1 162
... или с къщата ни става нещо. Никой освен мене не го усети, аз съм сигурна, че се поразлюлях, а и полюлеят още се клати в този момент.
Не е голяма работа, но се стреснах.  Blush

 във Враца се усети  Wink поскърцаха вратите, дано няма да има нещо по-голямо.... при нас не е било много силно

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Не знам за Варна, но в Пловдив беше доста силно и доста продължително. Още треперим с детето. На шести етаж в центъра на Пловдив сме. Всичко се местеше и тропаше, хладилници, шкафове.....скърцане. Ужасно преживяване.  Tired

# 10
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
В Правец съм, усети се доста.

# 11
  • Мнения: X
При нас беше минута преди да напиша поста, т.е. 12:31. Варна, Бургас и София по едно и също време ...  newsm78

Като чета, при нас е било по-леко. В къщи сме трима човека в момента, само аз го усетих.

# 12
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Да, в София доста ги е разлюляло.

# 13
  • Мнения: 4 892
В Драгалевци също, силничко.

# 14
  • София
  • Мнения: 28 565
Нищо не съм разбрала, но мъжът ми ми звънна да ме пита дали съм го усетила  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт