Фитнес център Пулс

  • 259 606
  • 862
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 10
Наистина ли е толкова ? От кога до кога е тази промоция? Със сигурност ще се възползвам, ако не съм я изпуснала де.. Картата включва ли групови занимания?

# 361
  • Мнения: 1
На мене мъжът ми ми подари за 8ми март някакъв абонамент с отстъпка така чееее вече и аз пулсирам newsm18 Намерих две мами в групата по зумба и заедно си ходиме, голям купон става и треньорката е страшна сладурана  nuts Flowers Rose

# 362
  • Мнения: 3
На мене мъжът ми ми подари за 8ми март някакъв абонамент с отстъпка така чееее вече и аз пулсирам newsm18 Намерих две мами в групата по зумба и заедно си ходиме, голям купон става и треньорката е страшна сладурана  nuts Flowers Rose

Оле и аз ходя на зумба, при Димитрина ли сте вие ? Аз мисля и на Тапаут да почна да ходя при Иван Христов, казаха ми, че е добър и че има бая потене Grinning В кой фитнес ходите вие ? Аз ги редувам според груповите занимания и графика  bigdance2

# 363
  • Мнения: 638
По  колко плащате за тренировка с персонален инструктор?

# 364
  • Мнения: 106
Ами много сложно го описваш. На мен не са ми искали такова нещо. Подписах договор, исках да теглят от картата - теглиха. След една година просто преподписах, но на нови условия. Бяха в промоция и я използвах. Не съм плащала нови 50 лева за членство.
Сега, ако отида да подновявам, може и да плащам отново за членство, но аз го бях прекратила, така че може и да започна от нулата.

Описвам го така, както си е станало - сложно, но истина. За хората, които все пак плащат кеш, ще стане и по-сложно. Сложили са бележка на рецепцията, че от 30.04 няма да се плаща кеш. Ще трябва да ходят до банка, да си открият сметка и да си я поддържат специално заради Пулс. Пък ако не получават пари по карта, ще трябва да си ги внасят в банката, за да си тегли Пулс към която си тяхна фирма поиска.

За мен какво да кажа - исках да плащам кеш, те ми пуснали договора пак за дебитна карта, "имала съм опция да плащам кеш", сега пък вече няма да има такова нещо. А който досега плащаше кеш, таксата биваше отразявана при тях след цели 2 седмици!

Остава да почна да се радвам на това разиграване?  Rolling Eyes

# 365
  • Мнения: 10
По  колко плащате за тренировка с персонален инструктор?
Не съм наясно колко е за една тренировка, но е най-изгодни ти излиза да си вземеш карта, защото използваш повече опции във фитнеса. Aз лично ходя на групови и на спа, и ако трябва да плащам за всяко поотделно ще ми излезе много скъпо. Rolling Eyes

# 366
  • Мнения: 150
Има ли опция да си платиш за деня и всичко ли включва? Интересува ме басейна и фитнеса. Искам да видя как е този на бул. България и ако много ми хареса да подпиша договор.

# 367
  • SF
  • Мнения: 21 501
[ Сложили са бележка на рецепцията, че от 30.04 няма да се плаща кеш. Ще трябва да ходят до банка, да си открият сметка и да си я поддържат специално заради Пулс. Пък ако не получават пари по карта, ще трябва да си ги внасят в банката, за да си тегли Пулс към която си тяхна фирма поиска.


Аз не вярвам някой наш съвременник в активна възраст да няма банкова сметка.
Ако поради някаква причина няма и не иска да има, тогава едва ли му е дошло на акъла да ходи на фитнес в Пулс. Има и по-апокрифни начини да се прави тяло.

Ако не си платиш годишната такса накуп - 320 лева, те нямат никаква гаранция, че всеки месец ще им ги носиш на ръка, дори и когато вече ти мине меракът за фитнес. Много хора са така. Надъхват се, тръгват, след 3 седмици вече знаят, че тая работа не е за тях или поне сега не му е моментът.
Картата е един вид гаранция. Като при резервация за хотел, за самолет, за екскурзия - част от сумата (даже може и цялата) не се възстановява.



Alenaa00, имаш възможност за безплатно посещение, може би 3 безплатни тренировки. Освен това, когато отидеш, хост ще те разходи навсякъде, ще ти покаже всички зали, съблекални, басейни. Еднократно посещение ще ти излезе почти колкото месечна карта - например 16 лева за тренировка и групово занимание, 9 лв. за СПА - 25 лева, а месечата карта е 29.

Последна редакция: вт, 28 мар 2017, 00:39 от Esmee

# 368
  • Мнения: 8 965
Всеки бизнес е свободен да избира модела, по който работи  Peace
Този на Пулс не ме устройва мен лично - не намирам причина да предплащам година напред, защото мога да реша да сменя залата и не намирам за нужно да предоставям данни до сметка, ако и да имам няколко такива.

Тяло можеш да правиш и без да посещаваш фитнес Пулс и това не ги прави апокрифни  Peace

# 369
  • SF
  • Мнения: 21 501
Да, естествено! Поне имаме много голям избор, ако ни липсват други неща.

Бизнес моделът на Пулс не е измислен от Пулс, а е модел на хиляди компании - телевизия, комуникации, транспорт, резервации, туризъм, всякакви онлайн покупки и услуги и т.н. Както и хиляди други фитнеси по света и у нас.

# 370
  • Мнения: 106
[ Сложили са бележка на рецепцията, че от 30.04 няма да се плаща кеш. Ще трябва да ходят до банка, да си открият сметка и да си я поддържат специално заради Пулс. Пък ако не получават пари по карта, ще трябва да си ги внасят в банката, за да си тегли Пулс към която си тяхна фирма поиска.


Аз не вярвам някой наш съвременник в активна възраст да няма банкова сметка.
Ако поради някаква причина няма и не иска да има, тогава едва ли му е дошло на акъла да ходи на фитнес в Пулс. Има и по-апокрифни начини да се прави тяло.

Ако не си платиш годишната такса накуп - 320 лева, те нямат никаква гаранция, че всеки месец ще им ги носиш на ръка, дори и когато вече ти мине меракът за фитнес. Много хора са така. Надъхват се, тръгват, след 3 седмици вече знаят, че тая работа не е за тях или поне сега не му е моментът.
Картата е един вид гаранция. Като при резервация за хотел, за самолет, за екскурзия - част от сумата (даже може и цялата) не се възстановява.


Не виждам връзка между ходенето на фитнес и притежаването на банкова сметка. Явно е наложително да има такава. Ако не ти превеждат заплатата по карта, за сувенир ли да си я имаш, ей така? Нека не забравяме, че в последните 4г почти не излизам от фитнеса и е неуместно да говорим за отказ, мързел и какво ли не. Дойде ми на акъла на ходя на фитнес много преди фитнес Пулс да цъфне в Люлин. Преди него беше фитнес R5, където ходех от много време и нямах банкова сметка. Не беше необходима, за да ходя на фитнес. Годишната сума за първия договор ми беше 478 лв, за следващата ми е 430. Явно няма да ми мине меракът за фитнес. На тях не им стигат 1-2 гаранции, трябва да са 10, които съм изброила. Освен тях, имат правото да си променят условията всеки ден и да не известяват клиентите си, които са вързани с тези 10 гаранции. Днес може това да правиш във фитнеса, утре не можеш. Днес това ти е включено в цената, утре не е. В това се състои недоволството ми.

# 371
  • Мнения: 2
И аз като много други май правя регистрацията си за да се включа в темата. От септември 2016та година съм техен член и то с егати изнасиления план. Както и да е. Както се казва който се е пре...л се е пре...л!
Проблеми от смаото начало карта с неограничен достъп до всички техни обекти. Да бе да след скандал носене на хартии и какви ли не разговори по телефони накрая успях да почна да тренирам в Люлин. Да ама не. Всяко ходене проблеми с картата. Па дневна била, па ноощна била, вече съм бил посетил фитнес клуб за деня. Почва се неква тъпня с гривните за чекиране, едни разходки напред назад от бара до касата за каквото и да е. В момента в който, сложиха турникетите се почна и някакво висене като на влизане или излизане от залата защото профила ми не е наред и всеки път разговори с мениджърите. Имам повече часове при тях от колкото в залата. Еле оправиха ги тия неща миналия месец и тамън си викам ей оправиха се нещата. МИРАЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ било. Влизам нови условия за влизане. сега няма гривни трябва да си нося пари в джоба за да не си нося картата със себеси та да я загубя, повреда или прецакам с потта която не е малко ако тренираш а не седиш по меката мебел с телефон и кафе. Да речеме, че не е кой знае какъв проблем но от онзи ден ново 20. В регистрационната форма която всеки ЧЛЕН подписва е отбелязано в брой на начин на плащане а на каса ми заявяват, че от края на месец април няма да има такава възможност или на 3 равни вноски или на две или цялата сума на куп. А и така спорния момент с теглене от сметка. Като за целта искат данни за които дори и за плащане в интернет чрез пей пал нямам доверие и съм им дал данни за виртуална карта. Викам и на вас така. Да ама не заявиха че не важи и само истинска карта с чип и лента важела. Дето се вика споделям щото и аз патя. Фитнеса е ОК според мене. Уреди бол освен гадния им навик да разместват през 2 3 дена уредите. Пространство БОЛ. Басейни не ползвам имам си някви лични спирачки за обществените такива та там мнение не мога да дам. Съблекалните са ОК има място за всички. Но имат генерален проблем с вентилацията има моменти в които можеш да умреш от задуха. Температурите в спортните зони също не са според рекламите там 20 23 градуса щото си е жегица от време на време. Тепърва лятото идва ще го видиме как ще е. Умното кантарче с което се правят контролните измервания вече 3та седмица му носят батерии и немога да си направя контролно мерене което ми се полагало на 2 месеца. Питах какви са батериите да им подаря едни ма ми казаха, че били някакви супер специални. Аз супер специални батерии не съм виждал да не се продават свободно но както и да е. Имам обаче една молба към всички които удобряват или хейтят фитнеса. Има там в заявленията един момент в който се съгласяваме да спазваме УСТАВА И ПРАВИЛНИКА НА ФИТНЕС КЛУБ ПУЛС-СОФИЯ в който, ваеме тела, потим се с пара, подскачаме с музика или там който с каквото се забавлява та някой има ли ги въпросните документи та да се позапознаем всички защото на сайта им ги няма. Изрових бая из нета и отново нищо остава да питам на място но предполагам, че и там ще е малко като да молиш празната ролка за тоалетна хартия да пусне още малко. Реално всички сме придобили този вреден навик да казваме ДА на всичко и да слагаме набързо чавката на съгласен съм с общите условия в интернет пространството и така практикуваме и на хартия. Мен ме дразни факта, че при подписване на каквоти и да е там ми казаха набързо с тон който трябваше да ме стресне явно, че видиш ли нямам право да ходя по или без потник само тениска с къс ракав, нямам прадо да вдигам мъртва тяга, че да не притеснявам другите спортисти с шум или че вдигам много килца, изришно да не вдигам мноого кила в моменти когата има хора около мен та да не ги притеснявам и комплексирам. Явно мязам на някакъв бабаит с големи мусколи та ме предопредиха. И въпреки това никой не прави забележка на хора които ходят по потници е не са ежедневие но ги има. Хора си вдигат мъртва тяга. Там човека с черния анцуг минава по няколко пъти напред назад и ги вижда но не казва нищо. Вдигат се по 30 кила дъмбели щанги по 180 са аз комплексиран ли да се чувствам или будала че им спазвам устната уговорка. Та за това моля ако някой има общи условия, правилник, устав да сподели та да са запознаем всички. Избрал съм този фитнес въпреки, че ми е супер далече, и ми беше скъпо 70 лева на месец за зала само защото не се чувствам кой знае колко готин тип та да ходя на спа след време може и да ходя за сега не ми е интересно. В новия договор пак спа дето не ползвам ма цената е по разумна. Когато правих първия договор не ми взеха никаква административна или членска такса сега при новия ме ошмулиха 50 лева като от мениджърския отдел ми казаха че било членска вноска и така и пише на завялението а от финансовия ми казаха че не е членски внос а административна такса за придвижване и обработка на документи. Които 1 месец и половина след сключване на договора не бяха обработени ма грам. Членски внос била месечната абонаментна предварително платена такса. Искам и да помоля хората да не се отяждат на рецепционистките не са виновни че някой бастун е вкиснал нечий ден като половин час му е обяснил как си длъжен да им дадеш трицифрения код от гърба на дебитната си карта. Те изпълняват нареждания, които като гледам са малоумщина а го отнасят от всички. Не защитавам фитнеса изказвам мнение. Месечното задължение е ОК но все пак трябва да има граница, която да е ясно изразена. Някак не е редно да ми искат пари без да получа услуга защото са ми отрезли крак примерно а излиза че те точно това правят което не е добре за потребителя. Приятни Ви тренировки там където смятате, че ще се чувствате най надъхани, спокойни и удоволетворени.

# 372
  • Мнения: 106
Точно за това говоря! Може да прочетеш и моите патила.

С виртуална карта плащах предишния абонамент и става. Това, което те наричат директен дебит си е он лайн покупка с карта, само че те нямат никакво право да го правят. Сега пак им дадох виртуалната карта. Иначе им даваш достъп до всичките си пари! И всички се оплакват не от това, че не им се тренира, а че им извиват ръцете и всеки ден е ново 20!

# 373
  • Мнения: 38
Моля някой да каже какво правим сега с този директен дебит... вчера се разправях, направо ми бяха блокирали членската карта и не можех да вляза, а преди също ми дърпаха парите от картата??!? Подписах им там тва листче, не ми е проблем да си преместя парите в друга карта.. и без това не съм доволна от ДСК. Има ли риск, как мислите? Аз довечера пускам жалба до КЗП и ще видим. Редно е всички да действаме по някакъв начин.

Последна редакция: ср, 05 апр 2017, 08:51 от iivvaa_87

# 374
  • Мнения: 638
Какъв е този директен дебит?

Общи условия

Активация на акаунт