Красотата на земята сме събрали в цветята! Лято-Тема 67

  • 40 746
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Бях ви обещал да ви покажа най-голямата си Бегония,като нацъфти хубаво



И "Солетките" ми цъфнаха (все им забравям името)



# 676
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Мидко,прекрасна е  Heart Eyes
Да те радва дълго с цвят  Hug

# 677
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
 Много ги харесвам тези бегонии, май се изкушавам все повече да се сдобия с една, обаче не ми остана място вече по терасата в панелката  Rolling Eyes.
Кате, Кате, ако знаеш как се зарадва Али снощи, когато се върна разтроена от тренировка, защото сен сей й се е накарал за нещо си..., видя тюркоазеното подаръче от теб на леглото си и вече нямаше по-щастлива от нея  Grinning Heart Eyes. Благодаря ти от сърце. Hug

# 678
  • Мнения: 356
midkoo, страхотни са тези "солетки"   bouquet

# 679
  • Мнения: 1 692
Добър ден, да покажа още нещо и ще ви търся на есен. Simple Smile
Кученца






цветарника ми Simple Smile

Това мисля че е космос

И малко други красавици
Скрит текст:












Лек ден.

# 680
  • Мнения: 1 934
Жълтата бегония на midkoo е прекрасна  Heart Eyes

Да се оплача, че моите бегонии нямат много общо с картинките на пакета  Confused

А тези "солетки" ми приличат малко на зефирантес, но не съм сигурна  newsm78

# 681
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251


А тези "солетки" ми приличат малко на зефирантес, но не съм сигурна  newsm78

 Това е името на "солетките".  Peace

Кате, аз да пращам ли сакъзче? Има ли кой да го получи, в кой град си сега?  Wink И адрес, моля!  Hug

 vaniu6eva , айкидо ли тренира щерката?
Скрит текст:
Като прочетох сен сей това си помислих. Синът ми две години ходи, но се отказа накрая. Каза, че правят едно и също, а нашата сен сей го ползваше като помощник, като има нови деца, той им беше пръв помощник.

 Да взема да се стегна и аз да покажа нещо накрая.  Wink

# 682
  • Мнения: 356
neli, показвай  Simple Smile

Хексилина, цветарникът е много оригинален  Heart Eyes

Моля за малко помощ: сдобих се с ето тази красота:
,
и я паркирах на балкона (източен), на сянка. От това, което прочетох, май е доста капризна и там е напълно възможно да и е топло. Да я вкарам ли вътре, или да я пробвам как ще и понесе светлината и топлината?
Другата ми молба е да ми препоръчате цвете, което ще издържа на силното слънце, което се очаква да го пече от сутринта до към 13ч. Трябва ми за висяща саксия Praynig Hug

Ето една къдрава теменужка  Simple Smile

Сигурно нещо я е нахапало newsm78
А този цвят са ми любими Heart Eyes

Много цвят, много нещо при тях, въпреки, че са маносани Peace

# 683
  • Кюстендил
  • Мнения: 83
При мен в такива условия без проблем виреят сакъзчета и пак сакъзчета  Mr. Green
Нелка,
Скрит текст:
малката тренира карате. Стигнахме до оранжев колан за две години. Вчера й беше изпита, но май и тя е на път да се откаже от есента, така ми се струва. Сега се е насочила към спортни танци - заради красивите рокли  Grinning. Мноооого искаше гимнастичка да става, но много обича да си похапва и фигурата хич не подходяща, ще се откроява сред хилките там. Сега ще почиваме един месец, пък от септември, каквото реши.

# 684
  • DE
  • Мнения: 971
Добър петъчен ден!
Не съм чела и не съм разглеждала снимки-признавам си  Embarassed
Малко поизпуснах конеца тези дни  и ще се мятам на поправителен.
Гледам и темата е към края си, но има и о6те няколко страници за изписване.

Изненада ме една гергина-не си спомням да съм купувала такава в бяло-беше нарочена да е друг цвят.
С малки лилави петънца по нея



Другите шарентийки









Бегонии







Дъртото бабе цъфти ли цъфти



Лека и спокойна вечер!

# 685
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Благодаря на всички ,които ме отразихте - и на другите също- Кливия това
"Зефирантес" ,със сигурност няма да го запомня, аз не мога да го кажа на веднъж...но благодаря! Hug
 Мацето,пък с нейните Бегонии, пък и с другите си красоти, веднага ме накара да се почувсвам мъъъничък... newsm45

# 686
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Мацето,пък с нейните Бегонии, пък и с другите си красоти, веднага ме накара да се почувсвам мъъъничък... newsm45
Да,пък после...мрън,мрън...че нямала бегониии... Mr. Green

# 687
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Barbaletka, относно бегонията мисля, че е добре на сянка и навън. Само внимавай с поливането, ако е възможно поливай както орхидеите, поливай и оставяй да се изтече водата. Мисля, че ще й понесе, много е красива Hug

Много красива тази тема.....  bouquet

# 688
  • Мнения: 356
vaniu6eva, благодаря, и от други места ми казаха мушкато и сакъзче Hug Ще търся да си купя Simple Smile

Румяна Лефтерова, благодаря  bouquet  Това е циклама Peace

matze, градината ти е рай под небето! Heart Eyes

# 689
  • София
  • Мнения: 3 184
Здравейте!
Бързам да се похваля какво ме зарадва тази сутрин. Имаше само малки пъпки като я взех, а сега първата е разцъфтяла страхотно.



Хубав и спокоен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт