Тествайте "Гликоравнин плюс" и стабилизирайте нивата на кръвната захар

  • 3 081
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 182
Захарният диабет, инсулиновата резистентност и хипогликемията са три състояния, които все повече се срещат в нашето дисбалансиращо съвремие. Според някои прогнози само след 20 години близо половината европейци ще страдат от някое от тях! Хранителният и двигателният режим са необходими, но недостатъчни за регулирането на въглехидратната обмяна, а медикаментите са като „патерици” – поддържат, но не възстановяват баланса, още в по-малка степен те могат да предотвратят многобройните усложнения на разколебаните кръвнозахарни нива – сърдечносъдови, имунни, неврологични, бъбречни, кожни, очни...
Тук на помощ идват билките с техните вековни успешни традиции, както и съвременните концентрирани хранителни добавки с тяхното мощно и все пак омекотено (в сравнение с лекарствата) действие. Много важен е моментът, че билково-добавъчното регулиране действа и при трите основни вида кръвнозахарни нарушения, споменати по-горе, както и че намалява риска от повечето техни усложнения.

„Гликоравнин плюс” е продукт, при който природата и модерните технологии си подават ръка, за да се постигне оптимален краен ефект. Кои са съставките, на които се дължи той?

Екстрактът от канела доказано спомага за регулирането на кръвнозахарните нива, дори и след умерен прием на въглехидратни храни. Регулира и кръвното налягане, пречи на чревното гниене и самоинтоксикацията на организма.

Алфа-липоевата киселина подобрява въглехидратната обмяна, защитата от свободни радикали и вътреклетъчните процеси. Поддържа фукционалния капацитет на нервните окончания.

Екстрактът от бобови шушулки е древно и преоткрито през последните десетилетия средство за поддържане на висока ефективност на инсулина. Пречиства пикочоотделителната система и допринася за нормализиране на кръвното налягане.

Екстракт от черничеви листа. Нови проучвания в Европа и Америка потвърждават съдържанието в този извлек на субстанции с ярко изразено стабилизиращо въздействие върху въглехидратната обмяна. Черницата, както е известно и от китайската традиционна медицина, регулира също и хормоналната обмяна и допринася за поддържане на нормална сексуална активност, особено при мъжете.

Витамин В2 участва активно в защитата на организма от различни вредни фактори чрез обезвреждане на свободните радикали (кофактор, заедно със селена). Улеснява преминаването на кръвната захар към клетките и поддържането ѝ в нормални граници. Подпомага функциите на лигавиците, очите и кръвотворните механизми.

Витамин В3 поддържа функциите на нервната система, храносмилателните органи и кожата. Помага за доброто кръвонапълване на малките съдове, които осигуряват изхранването на клетките и тъканите и са отговорни за ерекцията при мъжа (тя често страда у диабетиците).

Витамин В3 контролира и холестеролните равнища (нарушенията в мастната обмяна непосредствено следват тези във въглехидратната).

Витамин В6 участва в повечето обменни процеси, касаещи белтъчна, мастна и въглехидратна обмяна. Подобрява нивата на неврохормоните, засилва имунитета срещу инфекции.

Манганът е важен микроелемент, който участва в клетъчното дишане, образуването на инсулина и други хормонални синтези. Укрепва костната структура.

Селенометионинът е основен защитен фактор срещу разнообразни увреждания на клетъчно ниво, причинявани от стрес, отрови, лъчения и други генератори на свободни радикали. Намалява риска от сърдечносъдови увреждания, инфекции и тумори. Участва в мъжката оплодителна система.

„Гликоравнин плюс” съчетава предимствата на много други продукти, при които споменатите или подобни съставки са включени поотделно. Приемът му е удобен. Той се съчетава добре при необходимост с други природни продукти и лекарствени средства, както и с диетичния режим. Ключът към вашето стабилно състояние е вече открит – това е „Гликоравнин плюс”!


Напишете в темата защо искате да пробвате "Гликоравнин плюс" и една от вас ще спечели продукта, за да се увери в ефекта му и да сподели своите резултати и впечатления в "Здраве от България" - групата за български натурални продукти на Мирта Медикус.

Последна редакция: ср, 04 юни 2014, 11:46 от Адри́

# 1
  • Мнения: 657
Искам да тествам продукта защото е от полезни натурални съставки, които при всички случаи ще се отразят благотворно на моя 45+ годишен организъм, който е в менопауза и търпи някои от неприятните й последствия като покачване на холестерола, нервност, съпътствана понякога от покачване на захарта. Полезно, натурално!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 26 573
Желая да тествам уникалния продукт,защото съм сигурна в качествата му  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 499
Желая да тествам "Гликоравнин плюс" , за да се уверя , че мога да  стабилизирам нивата на кръвната се захар. Ако наистина работи, ще се възползвам от него и за напред.

# 4
  • Мнения: 210
Желая да пробвам продукта, защото съм млада и искам да стабилизирам захарта си в нормални нива. Искам да си отгледам детето и да го видя пораснало. На пазара се предлагат много продукти и искам да намеря най-добрия за мен и да го ползвам постоянно.

# 5
  • Мнения: 80
Много бих искала да имам късмета да тествам "Гликоравнин плюс", защото имам инсулинова резистентност и доста време мина, докато разбера /естествено, и форумът много ми помогна с информация/.
Не обичам да пия отвари по бабини рецепти, предпочитам да намеря хапче, в което са събрани всички полезни съставки в необходимата доза.
В това отношение този продукт е идеален за мен, надаявам се и ефектът от него да е оптимален!
 Hug

# 6
  • Мнения: 48 060
А аз искам да го тествам, защото пия доста от изброените неща или като отделна добавка, или в друга комбинация, но е по-удобно да са събрани на едно място ( в една единствена таблетка)

# 7
  • Мнения: 7
Мисля,че заслужавам да го пробвам ,защото ако този продукт ми помогне да се справя с хипогликемията ще бъда много щастлива.Получавам такива пристъпи и се чувствам ужасно :треперене на ръце и крака,силно чувство за глад,потене и нервност.

# 8
  • Мнения: 2 074
Много искам да го пробвам! Пила съм "Гликоравнин" и съм много доволна, а този препарат е по-богат. Пия и хром, и канела, така че ще  ми е супер. Имам проблеми с теглото и с инсулина...Надявам се да ми повлияе благотворно.

# 9
  • Мнения: 4 841
 

Искам го за майка ми, която е с много тежък диабет. Надявам се да има ефект от него и да се чувства по - добре.

# 10
  • Мнения: 1 182
"Гликоравнин плюс" ще получат:

sladka_pisanka
♥ LOST ♥
Феята с тъмносините коси


Честито! Ще се свържем с Вас чрез лично съобщение във форума, за да уговорим получаването на продуктите.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт