Всякакви въпроси относно съдомиялните - 15

  • 73 550
  • 896
  •   1
Отговори
# 240
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Моята е същата, индикаторът за таблетки свети постоянно.

# 241
  • Мнения: 1 330
Моята е същата, индикаторът за таблетки свети постоянно.
Е, да де, ама моя само днес свети постоянно - преди това не. Копчето за табл. се натиска само когато ползваш такива, нали? Ако мием с прах/ гел не се натиска.
Да не би за някои програми да не може да се ползват таблетки? Макар че не виждам смисъл Thinking

# 242
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Индикаторът свети непрекъснато винаги, когато е избрана  тази опция. Явно преди това нещо не си била настроила както трябва.

# 243
  • София
  • Мнения: 1 400
Един техн. въпрос - ще има ли проблем за индикатори/програматори, ако съдомиялната /пералнята също/ се пуснат с топла вода? Текат ремонти в блока и често в щранга за студена пускат топла...

# 244
  • Мнения: 311
В указанията за монтаж на моята пише, че може да се монтира на топла. /има се предвид ако разполагате със слънчеви батерии за пестене на енергия/

# 245
  • София
  • Мнения: 3 390
Момичета, имам Мидеа MPQ6-3201. Беше на ремонт, защото не миеше. Оправи се, но сега пък друг проблем....Отстрани на стената, в горната й част, има една дюза, през която впръсква вода. Интересно, че след като е измила, оттам от време на време изтича вода. Направи ми впечатление, че това се случва, когато пусна чешмата в кухнята. Моят мъж твърди, че добре е свързал маркуча, но отнякъде "изпускала" дюзата....Някой да има опит с подобно нещо?! Тъкмо се зарадвах, че пак си имам миялна, че се измъчих  Confused

# 246
  • Мнения: 315
При съдомиялната на майка ми също има копче със символ таблетка и съответно, когато го натиснеш свети индикатор. Обаче, когато се включи това копче, времетраенето на програмата се удължава - например: бързата програма за 30 мин. става на 1 ч., за другите програми не си спомням точно.

# 247
  • Мнения: 1 330
При съдомиялната на майка ми също има копче със символ таблетка и съответно, когато го натиснеш свети индикатор. Обаче, когато се включи това копче, времетраенето на програмата се удължава - например: бързата програма за 30 мин. става на 1 ч., за другите програми не си спомням точно.
При следващото пускане ще обърна нимание на времетранието на програмата.
Сега свети постоянно този индикатор като вкл. копчето, но наистина преди само мигне за 1 сек. и изгасваше. Сигурно му е трябвало време да се раработи Simple Smile

# 248
  • София
  • Мнения: 1 124
Здравейте,
предстои ми покупка на съдомоялана машина.
Имам място и ще избера свободна стояща за 12 комплекта. Обаче се чудя между:
Електролукс
Бош
Беко

Ще помоля за вашето мнение   bouquet

Питах Ви аз преди време за едни миялни, пък си купих в крайна сметка друга  hahaha
Ето я и моята съдомиялна. Страшно съм доволна от нея (пу, пу) толкова много неща събира , ето и клипче да се уверите сами Simple Smile.

# 249
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
При съдомиялната на майка ми също има копче със символ таблетка и съответно, когато го натиснеш свети индикатор. Обаче, когато се включи това копче, времетраенето на програмата се удължава - например: бързата програма за 30 мин. става на 1 ч., за другите програми не си спомням точно.

Това е така, защото това копче точно това прави, за да има време да се разтвори таблетката, да не се оплаквате после, че  я намирате на дъното. Peace

Furia, нормално зареждане за 60 см машини. Peace

# 250
  • Мнения: 315
Джемма, не се бях сетила за това. Майка ми неизползва това копче, но таблетката винаги е разтворена. Използва таблетки Сомат голд и Финиш всичко в едно.
Да попитам, кой гланц ще ми препоръчате за район с твърда вода и на колко да е настройката?


# 251
  • Мнения: 29 487
Да ви кажа, че откакто почнах да ползвам гел вместо прах, съдовете са по-добре измити, само с тавите е малко по-трудно - може би трябва да слагам таблетка, когато има тави или тенджери.... newsm78

# 252
  • София
  • Мнения: 44 140
Нямам идея за  разликата таблетки, гел, Прах, само таблетки съм ползвала, но тави/тенджери/тигани най-добре ми се измиват на програма с пара.

# 253
  • Мнения: 1 330
Нямам идея за  разликата таблетки, гел, Прах, само таблетки съм ползвала, но тави/тенджери/тигани най-добре ми се измиват на програма с пара.
Аз как да разбера коя програма е с пара? На мен не ми пише нищо за пара в описанието за програми ( беко 6833)

# 254
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 038
Споделете за тази програма с пара - стана ми интересно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт