Въобразявам ли си или не

  • 28 044
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 349
Аз не съм специалист в семейните отношения, но като жена, която често е мнителна към хората ще ти дам един съвет. Не таи подозренията си в себе си. Да, най-добре ако беше го попитала на момента. Така, ако той крие нещо много лесно щеше да го хванеш. Едва ли щеше да измисли правдоподобно обяснение. А дори и да го направи по езика на тялото вероятно щеше да разбереш дали нещо премълчава. Но ... и сега не е късно. Като се върне започни разговора. Кажи му какво ти е направило впечатление и поискай обяснение. Напомни и предишните ситуации, кажи си всичко, което те мъчи. Говорете, докато изясните докрай нещата. Най-вероятно за всичко си има много просто и безобидно обяснение. От личен опит знам, че ние жените умеем сами да си създаваме проблемите, да търсим конспирации в най-обикновените неща, да се вглъбяваме в дреболии. Аз също. И в повечето случаи не съм била права. Наистина всичко е имало много просто обяснение, но за тези ден, два, в които съм премълчала в главата ми са се създали филми от световна класа.  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 1 869
Благодаря ви за изказаните мнения. Ще проведа разговор, за да няма неизяснени неща помежду ни. По принцип винаги казвам и питам директно това, което ме "гложди". Но и половинката ми не обича да е виновен за нещо и след това намира за какво да се цупи Simple Smile Бях решила да си го спестя този момент, но разбрах, че е по добре да изясним ситуацията. Благодаря ви още веднъж

Общи условия

Активация на акаунт