Помощ!Как да възстановя изтрити снимки?

  • 15 250
  • 3
  •   1
Отговори
  • Кюстендил
  • Мнения: 49
Здравейте,без да искам изтрих снимките,които бях правила с телефона си- Самсунг Галакси S 4. Има ли начин да ги възстановя?

# 1
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Има много варианти, в зависимост от настройките на телефона ти.
Първи опит - дали не са били синхронизирани? Виж в Настройки - Профили и там потърси в гугъл акаунта, както и дропбокс или друг cloud service дали не е било чекнато да ти синхронизира снимките. Ако на поне едно отговорът е "Да" - влез в съответния сайт и стискай палци да са там.
Втори опит - ако имаш sd карта, снимките най-вероятно са били записани там. Сваляш Recuva на компютъра, вадиш картата от телефона и я слагаш в компютъра. Инсталираш и стартираш Recuva и избираш да сканира sd картата, папка DCIM.
Трети вариант (най-сложен!) -
Условия:
- Телефонът трябва да има руут
- Не качвай каквито и да е файлове в телефона. Това означава да не сваляш песни, игри, да не снимаш, да не правиш записи.

1. Инсталирай тази програма на телефона - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mohammadag.sam … assstorageenabler
2. Включваш телефона към компютъра с usb кабел, пускаш програмата от телефона и избираш  "Mass Storage Mode"
3. Програмата ще попита дали искаш да дадеш root access, позволяваш.
4. Пускаш Recuva от компютъра. Стартира уизърда, Next, Photos, Next. Когато попита от къде да възстанови файловете, избери ‘In a specified location’. На следващата стъпка избери Enable deep scan и Start.
5. Маркирай откритите файлове, които искаш да възстановиш (трябва да са със зелена точка отпред) и натисни recover. Избери папка на компютъра, където да запише възстановените файлове.

# 2
  • Мнения: 36
Здравейте!Имам следния проблем.Преди време исках да сваля снимки от картата на апарата на компютъра,но когато е сложим ми излезе някакъв надпис,в бързината натиснах нещо и снимките ми се "скриха".Не се виждат от апарата,нито когато сложа картата на компютъра.Един ден сложих картата на телевизора и ги разглеждах,значи не съм ги изтрила.Въпроса ми е как мога да ги възстановя да се виждат?

# 3

Общи условия

Активация на акаунт