Испански сериали - Тема 5

  • 143 840
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 119
Хайдеееее....Sin Identidad, поредния епизод Simple Smile)) И благодаря за превода  bouquet

# 196
  • София, родом- Силистра
  • Мнения: 99
Здравейте момичета, имали някъде преведен "Galerias Velvet"?

# 197
  • Мнения: 21
Здравейте момичета, имали някъде преведен "Galerias Velvet"?



Още  не, но има някаква вероятност да бъде преведен

# 198
  • София, родом- Силистра
  • Мнения: 99
А дано скоро да го преведат. Аз го гледам с руски субтитри, но друго си е на български  Simple Smile

# 199
  • España
  • Мнения: 1 234
Ей тези двамцата са ми много,ама много любими !

# 200
  • Бургас
  • Мнения: 21
Аз редовно ви следя, но лятото по морето няма свободно време за гледане ( и аз като Мари само събирам ) , но много съм изостанала .. Sad( Надявам се да наваксам скоро !
Да попитам знае ли някои нещо за Hermanos, Валверде големи реклами прави в Instagrama си.
И за които го интересува - официално Марио Касас и Мария са разделени !! Да се хваща с Бланка и това е !!
Поздрави от морето !!  Heart Eyes

# 201
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155

Еркюл Поаро и капитан Хейстингс.  Laughing

И за които го интересува - официално Марио Касас и Мария са разделени !! Да се хваща с Бланка и това е !!


Беки, къде го прочете това? Някой от двамата потвърдил ли е информацията?

Да се хваща, ма тя първо трябва да се пусне.  Laughing

# 202
  • Мнения: 657
Галериас Велвет при руснаците - те дори последните серии ги пускат с озвучаване, а не със субтитри директно от един тел.канал. Предпочитам субтитрите (руският ми е много добър, нямам проблеми), ама братята много си падат по озвучаването Grinning. Hermanos руснаците вече пуснаха първата серия, вероятно ще започнат и да превеждат, та може и ние нещо да дочакаме. Аз не харесвам М.Валверде, включително и в прехваления Три метра..., но мен по принцип и филма не ме впечатли - на млади години съм гледала "Всичко е любов", нещо по-реазлично не видях. Но Hermanos бих гледала.

# 203
  • España
  • Мнения: 1 234
Извинявайте за нелепия въпрос,но защо се чакат руснаците да пуснат субтитри или преводи ?  newsm78 Ние не можем ли ? Аз бих могла да превеждам ,но техническата част по изготвянето на субтитрите ми е слабата страна   Embarassed

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 21
dam4o, да разбирам, че първата серия на Нermanos ти е харесала?  Дано има и бг превод скоро и на мен ми изглежда обещаващ, исками се да гледам Валверде в някои сериал.
Dimi, сестра му си беше написала в туитър, че двамата вече не са двойка, ще се опитам да ти пиша на лично, да не отегчавам останалите.  Blush

# 205
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Папарашка снимка на Марио и новата му изгора - Берта Васкез.



Беки, май няма шанс скоро да се съберат с Бланка.

# 206
  • Мнения: 119
Хайдее.. Без Самоличност 6-та серийка...А иначе Велвет и Ерманос и аз си ги чааакам....И за Ел Принципе никой нищо не казва??? Защо ли?
    Едно въпросче имам към тези, които следят Ел Секрето де Пуенте...    по някаква причина в дата.бг не ги качват, мисля си, да не би да бтв-ито да са ги спрели, заради някое турско сериалче пак да  си пробутат  newsm78 Сапунка е, но ми действаше добре... Mr. Green 

# 207
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Здравейте. Въпросче - някоя от вас гледа ли Изабела в Антена? И дават ли я онлайн?

# 208
  • Мнения: 657
El secreto не го гледам, голяма боза ми се видя. Иначе руснаците приключиха с първия сезон на Велвет - завърши обещаващо, гледайте. Беки, на Ерманос - не съм гледала епизода, не знам испански, чакам руски субтитри и тогава. Някой беше питал защо чакаме руските субтитри - ами просто руснаците качват много неща, превеждат сравнително бързо и е удобно ако знаеш руски. Знаещите испански и навити да превеждат при нас явно не са много или по-точно нямат техническите умения. То и аз ако имах щях да ви превеждам от руски, ама  Sick

# 209
  • София, родом- Силистра
  • Мнения: 99
maridelucia има вече качени няколко епизода в датата.

Общи условия

Активация на акаунт