Избор на болница за раждане

  • 16 240
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 704
Г-н Докторе, моля спазвайте правилата на форума: Пишете на кирилица и грамотно по възможност.
Съжалявам за загубата ви, аз загубих три бебета.

# 46
  • Мнения: 310
С двете ръце съм за Токуда и то по-специално д-р Лазарова( при нея раждах) изключителен професионалист. Направи раждането ми едно прекрасно изживявне. Не усетих почти никакви болки. Като си спомням кошмара, който преживях в Шейново с предното си раждане преди близо 8 години. В Токуда мога да раждам всеки ден Simple Smile))

# 47
  • Мнения: 3
Аз родих през юли в София мед. С цезарово сечение, наложено поради мой ортопедичен проблем. Страхотен екип и много добро отношение. Дават детето почти веднага - още като се роди ми го дадоха да го подържа и после дори в реанимация ми го донесоха да го подържа още малко. Лекарките от детското отделение много ми помогнаха да закърмя. В стаите си има повивалници - сестрите ме научиха да сменям пелени, пуснаха ме да ги наблюдавам докато къпят бебо и в момента, в който изявих желание да го взема за постоянно при себе си, ми го дадоха, като го вземаха само за къпане, теглене и прегледи. Много добър екип, аз родих при д-р Валери Нецов, но съм изключително доволна и от д-р Иван Димитров, който въпреки че не бях негова пациентка, винаги се отзоваваше, помагаше и даваше съвети. Изключителен екип - препоръчвам. Не съжалявам, че избрах това място. Колебаех се между тази болница и Тина Киркова - за която получих много добри отзиви от раждали приятелки, но просто тя ми беше по далеч като разстояние.

# 48
  • Мнения: 462
Не знам дали тук му е мястото на въпроса ми, но не ми се отваряше цяла нова тема. Може ли някой да ми даде мнение за МБАЛ гр. Левски, дано поне една жена е раждала там или има някакви впечатления. Защото обърнах целия форум, писах 100 пъти в интернет и името на болницата, и името на лекаря, който ми води ЖК д-р Петков, но няма нито едно мнение и вземам да се притеснявам.
P.S. Бременна съм в 6-тия месеци съм! Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт