как избирате какво ам да давате на бебчо

  • 1 132
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Зависи детето как ще го понесе . Не може да се каже това или онова ! Моят син много повръщаше от Аптамил , затова го сменихме с НАН и не сме имали проблеми ! Но не може да се казва - това е най - добро ! И не трябва да се сменя щом му понася добре !

# 16
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Млякото ,за което питаш е сравнително ново на нашия пазар,но зная,че е добро. Пробвай,ако ви се отрази добре и бебчо си го пие не го сменяй,ако не ви понася аз бих преоръчала Милумил-винаги сме го изпивали цялото!

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Когато започнах да давам АМ, моя приятелка ми даде неотворена кутия НАН, останала от нейното бебе. Така реших какво да е АМ- имах под ръка Grinning После, незнайно и за мен самата защо, реших да го сменя. Започнах да давам Нестоген ( или Нестоджен, не ми харесва така произнесено  Mr. Green)

# 18
  • Мнения: 7 803
понеже в болницата са им давали мляко което е само с поръчка попитах zа zаместител и караме на него нямам оплаквания и нямам причина да го сменям

# 19
  • София
  • Мнения: 15 219
да съгласна съм с вас но никой ли не ползва selia казват че е добра и не запича


Какво адаптирано мляко? Celia - какво ще кажете
Има ли мнения за каша Селиа?

Пусни търсачка със "Селия", маркирай търсене само в този форум и ще ти излязат още няколко мнения на майки, коит оползват това мляко. Общо взето-всички отзиви са положителни.

# 20
  • Мнения: 221
И нас ни храниха с Фризо в родилния дом, но в къщи реших да го сменя с Милумил, не бях разбрала, че е за злояди newsm78 . След това взех Аптамил и вече сме накрая на втората кутия. Нямам оплаквания от млякото, а и педито каза, че всичките млека са си хубави така, че да избирам, но да не го сменям след това.

# 21
  • Мнения: 306
За мен аптамил и милумил са най-добрите,пусни една търсачка и ще видиш,май и анкета имаше
АБСОЛЮТНО СЪМ СЪГЛАСНА! Peace Peace Peace Peace Peace

# 22
  • Мнения: 992
и моита бебка е на аптамил и съм много доволна препоръча ми го една мама в родилното каза че е най доброто но всяко дете си е различно въпреки че за това мляко има доста положително отзиви

# 23
  • Мнения: 79
На мен в родилния дом ми препоръчаха Фризолак. Сигурно защото там дохранваха с него. Все още си карам с него не съм го сменяла никога.

# 24
  • Мнения: 983
Ние започнахме с Фризолак, запече се, преминахме на Фризовом.
Една приятелка ми препоръча Селиа, реших да взема и пробвам, но тъй като Селиата е доста гъсто мляко, почти като рядка каша, Мимито тотално я отказа. Но детето на приятелката много го харесва. Смятам, че е до дете и вкус.

# 25
Само ХИП ХА!!! мисля че е най-доброто но и най-скъпото май Rolling Eyes

# 26
  • sofia
  • Мнения: 4 296
когато се роди Ирен я хранеха в родилното с Хип и казваха,че е много добро,но след като се прибрахме го нямаше по аптеките и минах на Милумил

# 27
  • Мнения: 1 416
Аз съм давала на Маргарита само "НАН". Още от родилното започнаха да й дават "ПреНАН" и после аз си продължих само с тези млека. Мога само да кажа, че съм страхотно доволна от тях!  newsm10

# 28
  • Мнения: 3 042
Щерката съм я хранила с "Фризолак". Тогава избрах това мляко, защото масово използваните млека в онези години бяха "Фризолак" и "Нан".
На синът ми, когато се наложи да въведа АМ му давах "Фризолак", но тъй като много повръщаше минахме на антирефлуксно АМ "Фризовом". После към 10 м продължихме с "Фризо 2", а сега "Фризо 3".
Ти сама трябва да решиш какво АМ  да даваш и е желателно да не го сменяш непрекъснато с друго АМ.

# 29
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
започнах с нутрилон,но дъщеря ми много се запичаше от него и го смених с фризовом,след като навърши 6 месеца продължих с фризо 2,след годината ще продължа с фризо 3 много съм доволна от тези млека.

Общи условия

Активация на акаунт