На пазар във Варна - 34

  • 43 814
  • 733
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 4 929
здравейте,

знаете ли от къде мога да си купя хубав сутиен за бременни, иска ми се да е мапучен, че от другите много се изпотявам и не е добре положението?

Благодаря ви Simple Smile

НМ. Цяла бременност се обличам от там. Бельото им за бременни ми е много удобно. Като качество не е нещо особено, но и за тези цени, а и все пак е за няколко месеца.

# 571
  • Мнения: 255
Спешно търся летящи фенери, знаете ли къде има?

В Метро има, цена не видаях.

# 572
  • Варна
  • Мнения: 701
Здравейте, виждали ли сте къде се продават калъфи за таблети с картинки(детски)? Намирам само в сайтове, а ми се ще да го пробвам, защото таблетът е по-тънък и ме е страх, че няма да пасне добре. Cry
Видях такива в Техномаркет Peace

Благодаря ще погледна, но там сигурно са по 50лв., а тия от сайтовете са по 15, дали ги има и в някой магазин  newsm78

# 573
  • Мнения: 289
Здравейте! Виждали ли сте някъде да продават боята за коса на Wella Koleston Perfect? Търсих в Елитис и Лили, както и в още 2-3 парфюмерии, но никъде не я откривам. Ако някой знае такъв магазин или поне фризьорски салон, от където мога да си я купя, ще съм много благодарна!
Аз си поръчвам от enzo.bg, там са най-изгодни, последно струваха 13,90. А иначе има представител на ВЕЛА, звъняла съм по телефона, но нямаше моите номера, а и цената беше 21лв.

# 574
  • Мнения: 1 715
Летящи фенери купих от склад на едро, но той е в Бургас, за 0,90 лв. Проверете в "Земя на рози",  до гарата, ако са останали и продават от тях на дребно, ще са не повече от 2 лв.

# 575
  • Мнения: 164
здравейте,

знаете ли от къде мога да си купя хубав сутиен за бременни, иска ми се да е мапучен, че от другите много се изпотявам и не е добре положението?

Благодаря ви Simple Smile

НМ. Цяла бременност се обличам от там. Бельото им за бременни ми е много удобно. Като качество не е нещо особено, но и за тези цени, а и все пак е за няколко месеца.


Пробвах и там, но са малки размери. 1 размер не стигна, за да е моя  Sad

# 576
  • Мнения: 66
Здравейте! Виждали ли сте някъде да продават боята за коса на Wella Koleston Perfect? Търсих в Елитис и Лили, както и в още 2-3 парфюмерии, но никъде не я откривам. Ако някой знае такъв магазин или поне фризьорски салон, от където мога да си я купя, ще съм много благодарна!
Аз си поръчвам от enzo.bg, там са най-изгодни, последно струваха 13,90. А иначе има представител на ВЕЛА, звъняла съм по телефона, но нямаше моите номера, а и цената беше 21лв.

Много ти благодаря  Hug! И аз съм ги срещала в интернет и определено в enzo цената ми се вижда най-приемлива..., но ми се искаше боята да я открия накъде офлайн от реален магазин или фризьорски салон, за да мога възможно най-точно да преценя нужния ми цвят от каталог. Май онлайн остава единствената ми опция, за съжаление. Дано да нацеля моя Peace!

# 577
  • Някъде там
  • Мнения: 886
здравейте,

знаете ли от къде мога да си купя хубав сутиен за бременни, иска ми се да е мапучен, че от другите много се изпотявам и не е добре положението?

Благодаря ви Simple Smile

НМ. Цяла бременност се обличам от там. Бельото им за бременни ми е много удобно. Като качество не е нещо особено, но и за тези цени, а и все пак е за няколко месеца.


Пробвах и там, но са малки размери. 1 размер не стигна, за да е моя  Sad

 Провери в магазин Рени той е за бременни! Единия магазин е на колхозния, а другия е на ген. Колев

# 578
  • Варна
  • Мнения: 153
Здравейте, виждали ли сте къде се продават калъфи за таблети с картинки(детски)? Намирам само в сайтове, а ми се ще да го пробвам, защото таблетът е по-тънък и ме е страх, че няма да пасне добре. Cry

В Гранд Мал на първия етаж срещу Пилини, магазинчето е за всякакви калъфи Wink

# 579
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Благодаря за отговорите за летящите фенери. Взехме от гаражите на колхозния, но и другите места ще имам в предвид за напред.  Hug

# 580
  • Мнения: 11 349
На каква цена взехте фенерите от Колхозния?

# 581
  • Мнения: 456
Летящи фенери купих от склад на едро, но той е в Бургас, за 0,90 лв. Проверете в "Земя на рози",  до гарата, ако са останали и продават от тях на дребно, ще са не повече от 2 лв.


Къде се намира този склад "Земя на рози" до гарата? Rolling Eyes

# 582
  • Варна
  • Мнения: 701
Летящи фенери купих от склад на едро, но той е в Бургас, за 0,90 лв. Проверете в "Земя на рози",  до гарата, ако са останали и продават от тях на дребно, ще са не повече от 2 лв.


Къде се намира този склад "Земя на рози" до гарата? Rolling Eyes

Намира се на ул."Козлудуй", като застанеш с гръб към "Планет" се пада малката уличка в дясно  Peace ако ходиш моля те да споделиш дали има калъфи за таблети с картинки

# 583
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Летящи фенери купих от склад на едро, но той е в Бургас, за 0,90 лв. Проверете в "Земя на рози",  до гарата, ако са останали и продават от тях на дребно, ще са не повече от 2 лв.


Къде се намира този склад "Земя на рози" до гарата? Rolling Eyes

http://www.kartavarna.com/%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D1%8F-%D0%BD%D0%B0- … 8-karta81712.html

# 584
  • Мнения: 456
Летящи фенери купих от склад на едро, но той е в Бургас, за 0,90 лв. Проверете в "Земя на рози",  до гарата, ако са останали и продават от тях на дребно, ще са не повече от 2 лв.


Къде се намира този склад "Земя на рози" до гарата? Rolling Eyes

Намира се на ул."Козлудуй", като застанеш с гръб към "Планет" се пада малката уличка в дясно  Peace ако ходиш моля те да споделиш дали има калъфи за таблети с картинки



Мерси!Ако отида скоро ще пиша Peace

Общи условия

Активация на акаунт