Русия 1

  • 1 055 951
  • 23 590
  •   1
Отговори
# 3 165
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
...
Това от линка на Пламен.
Иначе забраната не е до всички-ще чакаме другите ако имат изобщо пари за почивка да дойдат да ги оставят извън ол инклузива...


Забраната не само не е до всички, но и не е само за България и най- вече не е от тази година.  Laughing Не веднъж съм казвала, хора, четете и цитерайте по- сериозни издания. А най- добре проверявайте в руските официални сайтове. Казвам го за всички, за които блиц, брадва, пик, мик, гик и прочее са сериозна журналистика.

# 3 166
  • Мнения: 13 202
На мен ми е интересно откъде идва силната омраза на някои съфорумци (дори отдавна напуснали и реализирани в чужда страна хора отделят от личното или служебното си време, за да пишат ежедневно в тази тема)? Какво се е случило и може да доведе до такова крайно лично отношение?
За всяка страна имам и положителни и отрицателни мисли, затова ми е чудно.

# 3 167
  • Мнения: 2 761
Ок Вселена ,виждам че ти се заяжда-дай официален руски линк да прочетем.А освен да прочетем,по искам да ги видя руските туристи в изобилие както предни години.Иначе е ясно,че забраната не се отнася само за Бг,ама пък в предни информации казваха,че въпреки това ще почиват в Турция,Гърция и Египет-т.е. Бг няма да е желана дистинация.И аз чудесно ги разбирам.

# 3 168
  • Мнения: 3 827
с 40% ще намалеят руските туристи в чужбина тази година ...

# 3 169
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Ок Вселена ,виждам че ти се заяжда-дай официален руски линк да прочетем.А освен да прочетем,по искам да ги видя руските туристи в изобилие както предни години.Иначе е ясно,че забраната не се отнася само за Бг,ама пък в предни информации казваха,че въпреки това ще почиват в Турция,Гърция и Египет-т.е. Бг няма да е желана дистинация.И аз чудесно ги разбирам.

Ами не, може да се изненадаш, не всяко различно мнение е опит за заяждане. Но пък възприемането на чуждото мнение зависи от собственото ти отношение към другите.

За информация потърси в нета: пишеш на руски държавни служители + забрана + почивки в чужбина и ще ти излязат доста сайтове. Почваш да четеш кога, как, за кой и така.

Аз лично не искам изобилие от руски, английски, скандинавски и др. туристи. Искам адекватно отношение, адекватни цени и уважение към българския турист. И в този смисъл се надявам да го няма исканото от теб  изобилие, само тогава родните "меринджеи" ще се замислят какво да направят, за да привлекат сънародниците си. По въпроса за информациите за Турция, Египет и пр., ако източните пак са били пик-мик, няма какво да коментирам. Като цяло обезценяването на рублата е основната причина  за отлива на туристи и той ще касае всички средностатически руски семейства и всички туристически страни.

# 3 170
  • Мнения: 12 318
За информация потърси в нета: пишеш на руски държавни служители + забрана + почивки в чужбина и ще ти излязат доста сайтове. Почваш да четеш кога, как, за кой и така.

Вероятно става дума за това http://www.interfax.ru/russia/373058 / http://www.interfax.ru/russia/378324 и съответно за това http://www.km.ru/v-rossii/2014/04/22/ministerstvo-oborony-rf/738 … zd-rossiiskikh-si

# 3 171
  • Мнения: 2 761
За информация потърси в нета: пишеш на руски държавни служители + забрана + почивки в чужбина и ще ти излязат доста сайтове. Почваш да четеш кога, как, за кой и така.

Пик и мик не чета и не мога да ги коментирам така добре като теб...
На теб кои точно официални сайтове ти излязоха?

# 3 172
  • Мнения: 6 319
Сигурно не можеш да го напишеш на руски:) държавни е государственные, забрана е запрет, а почивка в чужбина примерно е отдых за рубежом:) пробвай пак:)

# 3 173
  • Мнения: 1 479
На мен ми е интересно откъде идва силната омраза на някои съфорумци (дори отдавна напуснали и реализирани в чужда страна хора отделят от личното или служебното си време, за да пишат ежедневно в тази тема)?
Избягали от Русия а я хвалят, живеят  на Запад а го плюят ама да се върнат не искат и да чуят  Laughing.

Нормален човек трудно разбира постъпките на неразгаданата руска душа, защото както казва Бисмарк "на каждую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.".
Затова Ф. И. Тютчев е синтезирал съмненията ви в думите:  "Умом Россию не понять".
 Joy

Трият се постинги, явно навика от социалозма да се донася още държи някои другари.  Laughing
Освен руските идиотщини да търпя и българските ми идва в повече.  Последен мой постинг в темата.

# 3 174
  • София
  • Мнения: 966
Ок Вселена ,виждам че ти се заяжда-дай официален руски линк да прочетем.А освен да прочетем,по искам да ги видя руските туристи в изобилие както предни години.Иначе е ясно,че забраната не се отнася само за Бг,ама пък в предни информации казваха,че въпреки това ще почиват в Турция,Гърция и Египет-т.е. Бг няма да е желана дистинация.И аз чудесно ги разбирам.



Аз лично не искам изобилие от руски, английски, скандинавски и др. туристи. Искам адекватно отношение, адекватни цени и уважение към българския турист.
Вселена пишеш глупости ... Българите нямат средства и в огромната си част изобщо не могат да си позволят да отидат на почивка .. така че никакви български туристи не могат да се привлекат . единственото спасение за  бранша са туристите от чужбина,няма ли ги тях - край . единственото нещо което е печелившо у нас е туризма , сега ще го унищожиме и него ..

# 3 175
  • Мнения: 13 202
На мен ми е интересно откъде идва силната омраза на някои съфорумци (дори отдавна напуснали и реализирани в чужда страна хора отделят от личното или служебното си време, за да пишат ежедневно в тази тема)?
Избягали от Русия а я хвалят, живеят  на Запад а го плюят ама да се върнат не искат и да чуят  Laughing.
Имам предвид напуснали България.

# 3 176
  • Мнения: 2 375
Аз предпочитам да изтече в канала, отколкото шепа злобари да си мажат сополите тук. Ей така грубо казано. Има много интересни постове, но и злобарските простотии са ми до гуша.
пп А Пламен за втори път се фръцва и се сбогува.

# 3 177
  • Мнения: 2 761
Много се зарадвах,че Пламен се обидил и няма да пише повече тука.Дано излезе мъж и да си удържи на думата-обаче не се знае,знае ли се-мъж ли е или не е. Laughing
Темата няма как да стане скучна-един ще излезе,друг ще влезе и ще внесе нещо ново.Не е нужно всички да са едно мнение по тази или друга тема,обаче правилата на елементарното общуване са несъвместими с поведението на някои прясно напуснали потребители.
Иначе ми беше много странно да прочета "скучно ми е" от голям човек-тази фраза е много актуална сред децата...

# 3 178
  • Мнения: 3 827
Аз предпочитам да изтече в канала, отколкото шепа злобари да си мажат сополите тук.

не си мисли , че ще отече - ще чакаме търпеливо ,
както каза Меркел  ''всичко ще отнеме много време'' 

отливът на руски туристи е навсякъде - и да не бяха санкциите , цените на петрола са два пъти по-ниски

There were 46% fewer Russian arrivals in Thailand in January 2015 than the year before: 145,605 this year versus 269,479 in January 2014. - дори са закрили директната линия до Москва ,

Турция очаква спад от 30 % , ние - също ,
но това са парите , с които им плащаме скъпия петрол и газ , така че няма място за съжаление ...

# 3 179
  • Мнения: 4 769
Вселена пишеш глупости ... Българите нямат средства и в огромната си част изобщо не могат да си позволят да отидат на почивка .. така че никакви български туристи не могат да се привлекат .

Това ТАСС ли го съобщи.  Laughing

Сигурно затова в Халкидики през лятото българският става втори език.

Повечето българи просто се отвратиха от нашите курорти и с право. Искрено се надявам руснаците да не усетят скоро, че за същата цена могат всъщност да почиват човешки.

Общи условия

Активация на акаунт