Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 272

  • 29 600
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 477
То е ясно какво ще прави в посока Елиф  Joy
Само дето аз нямам търпение да го видя с очите си! Защото това ще бъде най-невероятната любовна сцена, която сме виждали  bowuu
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm03

Чакам огромнейшо нетърпение!!!

# 31
  • Мнения: 5 474
Левент, Левент...Ами Бахар, Бахар... Мъка, мъка..!

# 32
  • Мнения: 477

Бахар, смятам, че сама ще се подхлъзне. Левент ще хлътне по Елиф и ще остави Бахар зяпнала. Но няма да е скоро май.  Peace

# 33
  • Мнения: 1 007


 newsm51

              Мариянка, благодаря за темата, прекрасна!

# 34
  • Мнения: 1 285



Какво е това затишие. От време на време по някоя дума или изречение. Явно тия снимки,

подсказките и втория трейлър надминаха очакванията и сега не знаем какво да кажем.

Развитието на действието май изпревари и най-смелите предположения.  Joy Joy Joy

Много "забавно" стана. Докато си говорехме за изповеди и прошки, те нашите герои  като, че

ли напреднаха с материала. Дали ни подвеждат тоя път или не ? hahaha Joy Joy Joy

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140



Бахар, смятам, че сама ще се подхлъзне. Левент ще хлътне по Елиф и ще остави Бахар зяпнала. Но няма да е скоро май.  Peace

Хареса ми.

# 36
  • Мнения: 858
Здравейте момичета!Не присъствах  на купона в сряда и много ми липсвахте.Сега сядам и с най- голямото търпение на Земята първо ви изчетох и сега ще гледам филма.Усетих минорното настроение и от думите ви ,както и от превода на   bebo  вече преживявам коментирания от вас  финал .
  milkaradewa -   в характерният си стил - фотоси   и коментар.,,Ах този твой(мой) компютър,много ценен!
   marytza -  да дадем последен шанс (безкраен),ако може за  Елиф ,надявам се да се възползва тя!
                   Пак благодаря за щедростта ти от онази вечер.
Ей  miranda -нали знаеш ,че за тази ЛЮБОВ сме на една  вълна !Чакаме(бекле) !
  Благодаря на всички ,които улесняват нашето забавление ! А   Marian-ка освен да я наричаме  ,,мама,,-толкова ни обгрижва ! newsm51
   П.п. -дали  ще позная ,че Левент ще хлетне по Елиф ,Йомер ще беде изнервен от това и ,както ми обеща  miranda ...ще я догони и ще я нацелува. Финал на 1-ви сезон.

# 37
  • Мнения: 2 293
 newsm51
Комет!
Скучно ли ти стана, хайде да те разсмея малко...



Рокличка ли е,  гащеризон ли е, но със сигурност е харакирито на Туба Б...

# 38
  • Мнения: 599


Рокличка ли е,  гащеризон ли е, но със сигурност е харакирито на Туба Б...
Защо Любов, си толкова негативна, ей това не ми е ясно, но и сигурно няма и да разбера   Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140


Я какъв хубав колаж. Тая Туба каква коса има.

# 40
  • Мнения: 599
Комет, наистина с този трейлър цялата опозиция на Елмер замлъкна! Браво на сценаристите  Hug
Giya, както е тръгнало май и по-рано ще се целуват  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 2 293


Рокличка ли е,  гащеризон ли е, но със сигурност е харакирито на Туба Б...
Защо Любов, си толкова негативна, ей това не ми е ясно, но и сигурно няма и да разбера   Peace



По всяка логика на въпроса "Какво би направил, ако можеш да започнеш отначало?", Йомер трябва да целуне Елиф и да каже: "Ето това."
Но гледам, че устните им не са една и съща траектория, тъй че може да прекъснат устрема му...

# 42
  • Мнения: 858
Да знаеш да чакаш ,да искаш да чакаш ,да можеш да чакаш! miranda ха,дано !

# 43
  • Мнения: 1 953
Здравейте ,Енгинки! Hug
Реала ми взема душата  #Crazy
Отивам да ви чета ,че да видя  ,дали мечтите ви във виртуала са се сбъднали Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 599
Едва ли, Любов ще ги прекъсне нещо! Смятам, че ще има целувка, независимо от траекторията (особено след цял ден сближаване) Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт