Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 272

  • 29 614
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
# 706
# 707
  • Мнения: 1 954
Честито на спечелилите и техните почитатели!  bouquet
Браво на спечелилите кристална мишка!  bouquet
Та ,влюбени или разлюбени бяха?  newsm78
Лека нощ !

# 708
  • Мнения: 1 285



Ани Мариани,

Чети и пиши по често  и не си разваляй настроението от различните мнения. Светът е шарен,
шарено е в темата.

Допадна ми това, че се шегуваш със себе си, защото харесваш сериала. И аз обичам да се шегувам
със себе си, но не винаги ми се получава.

Истината е, че повечето харесват сериала. Всички без изключение го чакаме и гледаме. Е, някои
казват, че го правят само заради Енгин,  но и това е нещо.

Проблемът, според мен е, че имат свръх очаквания от него. А още по големият е, че понякога не се различава Йомер от Енгин. И сега сякаш не героя се е влюбил, а нашето момче и то не за когото трябва според нечии разбирания.  newsm78] Joy

Аз например понякога, не винаги,  не съм очарована от визията на Елиф, но ето , че ти я харесваш. Това драма ли е?

Затова, пиши по често, така харесващите сериала ще са по вече и няма да се чувстваш
да не казвам как духом, защото, като те чета оставам с друго впечатление.

След малко ще настъпи сряда и вечерта всички ще са пред мониторите. Да си пожелаем да се
случат хубави неща и нашето момче да продължава  да ни радва.

Последна редакция: вт, 10 юни 2014, 22:41 от komet

# 709
  • Мнения: 2 293
 newsm51
Всъщност знае ли някой колко престижна е тази награда? Награда на феновете е, нали?
Очевидно  Керем Чатай е знаел предварително кой ще спечели, защото е отишъл на церемонията със Серенай Саръкайя от сериала Medcezir , също на Ay yapim / в конкурса са участвали Кaradayi, kpa, и medcezir/.

Наградата за най-добър сериал - medcezir

# 710
  • Мнения: 917


smile3524  ДОЧИ, ЛЕКА НОЩ!  smile3524

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 34 203


За "Най-добър сериал" - Medcezir

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 34 203


За "Най- добър филм"  - "Малък септемврийски проблем" - Б Р А В О!

# 713
  • Мнения: 1 007
newsm51
Всъщност знае ли някой колко престижна е тази награда? Награда на феновете е, нали?
Очевидно  Керем Чатай е знаел предварително кой ще спечели, защото е отишъл на церемонията със Серенай Саръкайя от сериала Medcezir , също на Ay yapim / в конкурса са участвали Кaradayi, kpa, и medcezir/.

Наградата за най-добър сериал - medcezir


Не знам кое как е, но още вчера се знаеха победителите.

# 714
  • Мнения: 4 966




Последна редакция: вт, 10 юни 2014, 22:45 от marytza

# 715
  • Мнения: 2 293


За "Най- добър филм"  - "Малък септемврийски проблем" - Б Р А В О!


БРАВО НА КЕРЕМ ДЕРЕН  ФАРАХ ЗЕЙНЕП АБДУЛЛА И ЕНГИН АКЮРЕК!

Да им е честито!


Последна редакция: вт, 10 юни 2014, 22:46 от loveofmine

# 716
  • Мнения: 1 285


За "Най- добър филм"  - "Малък септемврийски проблем" - Б Р А В О!

Наистина Браво! Догодина и КПА ще спечели.  Излъчени са толкова малко серии. Може и това

да е оказало влияние.   Но за МСП много се радвам.

# 717
  • Мнения: 2 293
newsm51
Всъщност знае ли някой колко престижна е тази награда? Награда на феновете е, нали?
Очевидно  Керем Чатай е знаел предварително кой ще спечели, защото е отишъл на церемонията със Серенай Саръкайя от сериала Medcezir , също на Ay yapim / в конкурса са участвали Кaradayi, kpa, и medcezir/.

Наградата за най-добър сериал - medcezir


Не знам кое как е, но още вчера се знаеха победителите.
Да, разбрах. Наградите се определят от гласовете на зрителите в Турция, студенти или онлайн гласували. И е важен рейтингът, а не актьорското майсторство...
Е, да не се ядосваме, ще чакаме „Златната пеперуда”, която ще се връчва на 22 юни, 2014 г.

Последна редакция: вт, 10 юни 2014, 22:58 от loveofmine

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 34 203


Вероятно Керем Чатай е спонсор на "Кристалната мишка" - всички награди за дизита и актьори - негови филми.  Пусто лоби. Да няма сърдити - за всекиго по нещо.

# 719
  • Мнения: 1 007
newsm51
Всъщност знае ли някой колко престижна е тази награда? Награда на феновете е, нали?
Очевидно  Керем Чатай е знаел предварително кой ще спечели, защото е отишъл на церемонията със Серенай Саръкайя от сериала Medcezir , също на Ay yapim / в конкурса са участвали Кaradayi, kpa, и medcezir/.

Наградата за най-добър сериал - medcezir


Не знам кое как е, но още вчера се знаеха победителите.
Да, разбрах. Наградите се определят от гласовете на зрителите в Турция, студенти или онлайн гласували. И е важен рейтингът, а не актьорското майсторство...
Е, да не се ядосваме, ще чакаме „Златната пеперуда”, която ще се връчва на 22 юни, 2014 г.


Хич не се надявам за "Пеперуда", като знам кои са я печелели, работата е на наши и ваши...
За мен този конкурс няма стойност.

Общи условия

Активация на акаунт