ИСТАНБУЛ 32

  • 53 922
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 471
А що пък специални благодарности на Бялк?

Явно защото е използвала мои материали при оформлението й. Все още има хора, които ценят труда  на останалите и е нормално да благодарят за това когато ги цитират. Както и ти самата в момента благодариш на Мимии.

Между другото още преди да забележа твоя постинг я помолих до премахне текста с благодарностите, така че можеш да спиш спокойно. 

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Здравейте оценявам темата като много полезна и добре оформена
От известно време обаче не работят линковете за маршрути на червените туристически автобуси, а от вчера и линка за камерите на живо- тях много си ги обичах, защото бързо те пренасят ТАМ.
Моля, момичета ако имате възможност да ти оправите.

# 32
  • Мнения: 471
Здравейте!
Извинявам се ако не е мястото тук на въпроса ми. Моя позната ще лети от Ататюрк към Лос Анжелес и тъй като ще е сама е много притеснена дали ще се оправи. Та въпросите са ми - от слизането от метрото (защото разчитаме, че ще се оправи от гарата до там) до терминала за излитащи има ли много обикаляне (защото тя говори само български и няма да може да пита) - има ли качване по ексалатора или голямо лутане?
И друго, което е притеснява, че на билета й пише, че лети от Терминал 2, а навсякъде пишело, че той е за вътрешни полети.
Благодаря предварително, всякаква информация за летището ще ни е от полза!

Terminal D (D от Domestic) e за вътрешни полети, Terminal 1 е за международните полети. Няма друг терминал на летище Ататюрк (ако не броим и този за товарните полети).

Ще се оправи и с български - на слизане в метрото трябва да следи надписа Dış Hatlar/International. Има качване по ескалатори, има и движещи се пътеки, но ако следи надписите не би трябвало да има проблеми. Дори и да обърка нещо, като покаже билета винаги ще я насочат.

ПС - Сега видях в Wiki, че Терминал 2 го дават за международни полети.

Последна редакция: пн, 09 юни 2014, 21:33 от bialk

# 33
  • Мнения: 4 572
А що пък специални благодарности на Бялк?

Явно защото е използвала мои материали при оформлението й. Все още има хора, които ценят труда  на останалите и е нормално да благодарят за това когато ги цитират. Както и ти самата в момента благодариш на Мимии.

Между другото още преди да забележа твоя постинг я помолих до премахне текста с благодарностите, така че можеш да спиш спокойно. 

Много си чувствителен!

Ми аз да ти кажа нямам абсолютно никаква нужда от твоята помощ и не ти чета постовете, та за това ми беше интересно защо се благодари специално на теб!
Спокойна нощ и на теб!

# 34
  • Мнения: 471
А що пък специални благодарности на Бялк?

Явно защото е използвала мои материали при оформлението й. Все още има хора, които ценят труда  на останалите и е нормално да благодарят за това когато ги цитират. Както и ти самата в момента благодариш на Мимии.

Между другото още преди да забележа твоя постинг я помолих до премахне текста с благодарностите, така че можеш да спиш спокойно. 

Много си чувствителен!

Ми аз да ти кажа нямам абсолютно никаква нужда от твоята помощ и не ти чета постовете, та за това ми беше интересно защо се благодари специално на теб!
Спокойна нощ и на теб!

Някой пита ли те какво четеш и какво не? Ставаше дума за изготвянето на уводната страница към новата тема. Когато ти самата се нагърбиш с изготвянето на нова тема и решиш да използваш нечии материали, съвсем естествено е да благодариш на автора за това. А аз тогава не ще те питам за какво си благодарила и да оспамя все още прясната тема.

# 35
  • София
  • Мнения: 13 172
а от вчера и линка за камерите на живо- тях много си ги обичах, защото бързо те пренасят ТАМ.

Надявам се, че е временно, но все пак ето същите камери през  друг сайт   Малко по-неудобно е като са без картинки, но се свиква.  Wink

# 36
  • Мнения: 48
Темата в новото оформление бе много хубава, не може да се отказваш толкова бързо. Аз не приемам извинения! Искам си темата, както я намерих преди 30 минути! Please!!!

Мимии,

наистина темата беше страхотна Sad Защо си я променила  Cry  През деня нямах много време да разгледам линковете, които беше поставила, а видях, че имаше доста, които са ми от полза.

Заминаваме на 19.06.2014 и благодарение на всички Вас си направих маршрута. Информацията, която давате е полезна и човек може да види и другата страна на Истанбул с непознатите местенца, джамии и каквото още се сетиш. За толкова много места разбрах от Вас, така че УМОЛЯВАМ ТЕ върни първоначалния облик  Hug

# 37
  • Мнения: 4 572
А що пък специални благодарности на Бялк?

Явно защото е използвала мои материали при оформлението й. Все още има хора, които ценят труда  на останалите и е нормално да благодарят за това когато ги цитират. Както и ти самата в момента благодариш на Мимии.

Между другото още преди да забележа твоя постинг я помолих до премахне текста с благодарностите, така че можеш да спиш спокойно. 

Много си чувствителен!

Ми аз да ти кажа нямам абсолютно никаква нужда от твоята помощ и не ти чета постовете, та за това ми беше интересно защо се благодари специално на теб!
Спокойна нощ и на теб!

Някой пита ли те какво четеш и какво не? Ставаше дума за изготвянето на уводната страница към новата тема. Когато ти самата се нагърбиш с изготвянето на нова тема и решиш да използваш нечии материали, съвсем естествено е да благодариш на автора за това. А аз тогава не ще те питам за какво си благодарила и да оспамя все още прясната тема.

О, Бялк, откривателю на Истанбул, дълбок поклон пред неуморния ти, безценен труд по чертаене на маршрути, постване на линкове за градски транспорт и затрупване с ненужна информация!    Много на сериозно се взимаш нещо! А в моите отношения с други потребители на форума не се бъркай!

# 38
  • Мнения: 3 371
Брей, спирка нямате бе !  ooooh!
Една прекрасна и спокойна тема имаше, дайте сега и нея да о....ме !

Адашче,  Hug недей да бастисваш така с лека ръка, всичкият труд и време, които си положила, за да направиш темата полезна, приятна и красива. Praynig Аз също списвам теми, знам колко много време, труд, усилия, а и любов се влагат при оформянето им. А тук има систематизирана толкова много информация, толкова много полезни материали, че е срамота направо, да ги затрием. Винаги ще има недоволни, винаги ще има такива, на които няма да са им достатъчно материалите или пък други, на които ще са им много, както и трети, които така или иначе, ще са недоволни.
Но ти си направила всичко, заради тези, които имат нужда от всичкото инфо, което си систематизирала, обновила и актуализирала . Заради такива като мен, които не знаеха нищо, преди да попаднат тук и благодарение на цялата информация и напътствията от всички, които пишат тук и споделят страстта ни към Истанбул, отидоха, видяха и се влюбиха завинаги в този прекрасен, космополитен, пъстър и толкова жив град  ! Този град заслужава да има темата, която беше подготвила, заслужава хората да го откриват, благодарение на нея, заслужава да се издигнем над собственото си Его и дребнавостта, защото в сравнение с неговото величие, всичко това е безумно смешно и жалко . Аз вярвам, че и Истанбул ни обича, така, както и ние него, затова е винаги така гостоприемен към нас, винаги ни очаква с нови изненади, с красивите си паркове и градини, с невероятната си история и архитектура, с вкусната си храна, с шумните си и усмихнати жители....
Затова вярвам, че ти ще направиш на нас и на този вълшебен град, подаръкът, който заслужаваме ! Знам го, защото те познавам и те обичам и защото Миметата, ги можем тези неща !  Wink


# 39
  • Мнения: 659
gospojata, много хубави думи! Присъединявам се! Мимии, не захвърляй труда си, моля те!
Имаш още време да помислиш  Hug, никой не може да отрече прекрасното оформление.   Сложила си линкове към старите теми. На когото му липсва нещо, може лесно да намери връзката от там.
Моля, върни твоя вариант! Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 788
Госпожата, направо ме омагьоса.  bouquet
Аз, защото не видях новото оформление на темата, най-смирено моля Мими да ме ощастливи и да я върне. Побързай, мила, докато е още активен първия пост.
Сърдечно благодаря за труда, който си положила!

 Heart Eyes

# 41
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 603
Госпожооо, разчуствах се,разплаках се даже...Всичко,което си написала е адски вярно  Hug

Пожелавам ви лека и спокойна нощ с това прекрасно изпълнение


# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Мимии, и аз се присъединявам към молбата на момичетата и биалк да върнеш твоето оформление на темата, няма смисъл да се похабява целия труд и времето, което си отделила, за да я направиш. За мен информацията беше много добре подбрана, систематизирана и най-важното - актуална. Пък на който не му е ясно, да пита, нали за това е темата. А и старите теми си стоят, всеки може да си ги намери и да си чете каквото му е нужно.  Peace
Така че и аз ще кажа като Госпожата моля те, моля те, моля те!  Praynig Praynig Hug Hug

# 43
  • Мнения: 6 031
Благодаря на всички за милите думи!
За да спрем да пишем неща извън темата, ще кажа, че не съм се отказала от обновяването на темата, но понеже информацията е огромна и извличането и отнема време, става доста бавно.
Който е правил теми, ще ме разбере...

Вероятно няма да успея да свърша до обяд(до тогава мога да редактирам първия пост), така че ще остане за някой следващ път.  Embarassed

С този пост, моля да спре да се повдига този въпрос.

Последна редакция: вт, 10 юни 2014, 09:47 от Мимии

# 44
  • Мнения: 3 371
Гюнайдън !  Hug

Скрит текст:

А, пишем си съвсем по темата, адашче !  Hug Пък до обяд има още много време, знам, че ще се справиш !  Peace

tyntyrymyntyry,  Hug толкова много ми е на сърце този град, че те сами ме намират снимките !  Wink





Общи условия

Активация на акаунт