Отговори
# 75
  • Мнения: 27 787
Зиз  Hug   тази рокля тип водорасло   4500 турски лири   Mr. Green  рокля тип сопол има ли за Сера , тва ще и оди на вида  Mr. Green

# 76
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе чухте ли клюката ся...на Сера умопомрачителната рокля дет мяза водорасло как вика Проф струвала 4500 тл.  Mr. Green
Чухте ли бееееее....4500тл...не лира, не две...4500тл... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

дали са и толко да я облече ли  Joy
Oна Фера за 1200тл май...обуща си купи...тая цела рокля за 4500...много еФтинко Mr. Green Mr. Green Mr. Green
е па то и Она е еФтина ти кво искаш  Joy
Ония па са изпоприпадали от скъпата цена...ваййййййй..тия скъпо виждали ли са... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
те от цената,ние от вида й  Joy Joy
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 77
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, Рена па и се видело удивлението на Ча кат гащи... rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 78
  • Мнения: 620
Отбор ПО срещу отбор АФК Joy Joy Joy Joy Joy
Световното по футбол да започне СЕГА  hahaha hahaha hahaha
С 1 състезател и в двата отбора - ЧА
Искам да гледам тоя мач  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 79
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
куку ей ме на и мене,  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Ирка,  може да е олд скул, ама е голд,  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51, Зиз, тенкю, че пак ни построи нов дом от хубав по хубав, да има къде да спамим  Simple Smile  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51, а сега се връщам да чета

а това точно в тон с темата от вчера

# 80
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аз на Никито Коцева, че е голяма многознайка, я си покажи снимката, че и аз да си покажа моята за да видим кой как изглеждал бе, кога спиш у спалнята ми и ме видиш може да коментираш, ясно ли ти е  ooooh!

# 81
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Отбор ПО срещу отбор АФК Joy Joy Joy Joy Joy
Световното по футбол да започне СЕГА  hahaha hahaha hahaha
Нашето на кеч го кара... Joy Joy hahaha hahaha

# 82
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз на Никито Коцева, че е голяма многознайка, я си покажи снимката, че и аз да си покажа моята за да видим кой как изглеждал бе, кога спиш у спалнята ми и ме видиш може да коментираш, ясно ли ти е  ooooh!
Ай стига муча ма....сменяй си статуса на неотразена и тва е... Mr. Green
Ай сменяйте статусите...ко ми се помайвате...? Laughing Мани къде саО тишина в спалните ни...пък и се дървите тукя... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

Ей я и Мариетестата... Heart Eyes Hug и она г-жа НоуСексова...за тва по цела нощ се лакира вместо се плющи...Никито я е виделааааааааа.... Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 83
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 545
Ма тия какво са се заблещили захълцали на цената бе- ми то всяка бг абитуриентка би могла да си я купи стига да и харесва- около 3000 лв  или 1500 евро Wink Тази година около мен двама татковци изръсиха за порасналите си девойки по 3000 евро за една рокля и казаха че били минали тънко Mr. Green

# 84
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 101
Абе чухте ли клюката ся...на Сера умопомрачителната рокля дет мяза водорасло как вика Проф струвала 4500 тл.  Mr. Green
Чухте ли бееееее....4500тл...не лира, не две...4500тл... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Чухме- тя пак еФтинийка, ама и стоеше като на блатна вещица- зелено, лъскавовърху русо и намазано с кармазъ от ухо до ухо... Хубаво и подчерта липсата на талия и големите плавници
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

ТочнУ  thumbsup

Скрит текст:
А заради въпросната Д. Ренате не можа да направи субтитрите на един от епизодите на АФК и го заряза. Изчака й се чакалото Д. само да й обещава, че ще подаде необходимото. Става въпрос за единия от двата епизода, дето още ги нямаме.

# 85
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Като не хося по чуждите мегдани и не мога ви хвана мисълта  ooooh!

 и аз,  ooooh! ooooh! ooooh!

# 86
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 101
Отбор ПО срещу отбор АФК Joy Joy Joy Joy Joy
Световното по футбол да започне СЕГА  hahaha hahaha hahaha
С 1 състезател и в двата отбора - ЧА
Искам да гледам тоя мач  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Аз искам Ча гол
Скрит текст:
да вкара.  smile3534

# 87
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Един път влезнахме у дълбокото и ни изкараха грозни и фригидни   Mr. Green

# 88
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Отбор ПО срещу отбор АФК Joy Joy Joy Joy Joy
Световното по футбол да започне СЕГА  hahaha hahaha hahaha
С 1 състезател и в двата отбора - ЧА
Искам да гледам тоя мач  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Аз искам Ча гол
Скрит текст:
да вкара.  smile3534
Тая па развратница... Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

# 89
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Един път влезнахме у дълбокото и ни изкараха грозни и фригидни   Mr. Green
Тая па...не сме фригидни ма...ние искаме, ама нема кой да ни плющи...тва искаше да каже дамата... hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт