Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 133

  • 69 931
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 485
Това истинска новина ли е или партенка? newsm78 newsm78
Коя новина  newsm78 на турски език или на български  Laughing

# 586
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Лудогорец!   Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap Снощи нямах сили да вляза за споделяне на радостта.  Laughing Ване, цунем те!

Ибо със Синемчето, а? Все по-сгодни ги намира  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy

Петане, кажи повече за влечугите   Hug

Лиа, догодина, живот и здраве ще го срещна баш там дет се подвизава. А да видим кой кум, кой сват!  Laughing

# 587
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Ако някой случайно е пропуснал новината на деня: Ердо вече официално е президент на "Нова Турция", Давутоулу (външният министър) е следващият премиер, а утре ще бъде обявен и новия състав на кабинета му.
 Confused

A колкото до състава на Ердоганския антураж - ей тия сладури, дето са го наобиколили, ще си ги води с него и в Чанкая. Общият брой на личните му бодигарди бил 500  #Crazy #Crazy



А пък след като Гюл вече предаде поста на бащицата, му предстои да се натовари послушно на самолета за Истанбул, без право на нито минута повече в президентската резиденция.  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 19:30 от Geryka

# 588
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Как ще пропуснем, бе! Нема такова нещо  Mr. Green Нал и Роско отиде да го цуне по...  Rolling Eyes

А, я да видим кой ще познае туй място!  Laughing





знамето на патките е забито, пихме чай и играхме карти  Mr. Green само снайперисти нямаше, язък че бях облечена в бяло  Joy

# 589
  • Мнения: 205
Лакун, сменили са столовете  Grinning
 Hug

# 590
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ми, много години се изтъркаляха  Laughing Наложило се е.  Wink



пак същото място   Peace

# 591
  • Мнения: 3 547
Леле...направо сърцето ми прескочи няколко такта, като видях къде сте пили кафе и сте забили патешкото знаме ... Two Hearts

Ужас, каква носталгия ме тресна! Какво не бих дала, да мога да гледам сега "Езел" за пръв път!

# 592
# 593
  • Мнения: 485
Енгин Алтан най-после сложи son на ергенлъка
Много щастие на младите    bouquet

Президентът на България Росен Плевнелиев, който малко преди церемонията пристигна в Анкара, е единственият държавен глава от ЕС, предаде БНР.
Явно затова Ердо не е успял да му сподели мечтата си  Mr. Green
Скрит текст:



Каква гвардия се е събрала да бори "вълците в долинатаnewsm53
"Белият карамфил" ще е "наркотичен" сериал. Актьорът дето е играл 11 години при "вълците" ще е полицай и ще се бори срещу "разсада от коноп"  Wink  Не знам  newsm78 защо не вземат за консултанти, а защо не и един трансфер  Crazy) Кенан и Ръза, барабар с Байрактаров - те имат вече опит и ги разпознават насажденията  Joy Joy Joy

# 594
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 13:20 от vania_e

# 595
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ооо, много здраве и любов в новото семейство!   Heart Eyes ... и догодина люлка  Wink

Едно подаръче от Гери за патетата: Model-Ağlamam Zaman Aldı 2013 you tube   Hug

линк за теглене

# 596
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864



https://www.youtube.com/watch?v=dpE59zGFlrE

тези момчета имахме удоволствието да видим на живо, взехме и диск. очаквайте скоро и тяхната музика  Heart Eyes уникални сладури  Crazy

# 597
  • Мнения: 485
 Hug
Кенан и Ръза първи приятели на бУлката  hahaha Хади, да им намери по една кадънка, време им е  Naughty  Party

# 598
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
http://www.posta.com.tr/magazin/GaleriHaber/Engin-Altan-Duzyatan … 1&PageIndex=1

http://m.haberturk.com/magazin/galeri/440413-neslisah-alkoclar-i … p;ui-state=dialog

още снимки  Laughing

нещо младоженецът на бавни обороти бичи зейбека  Mr. Green

https://www.youtube.com/watch?v=PA0fB3nrVww

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 11:22 от lacunababe

# 599
  • Мнения: 9 541
Хайдее, и Алтанов изгоря най-после, че ми писна да чета за лошите момчета, че аха да се оженят и вземе, че се разтури работата Joy Joy Joy Да им е честито на младоженците  bouquet
 Явно и при нас тук има оживление по повода, много музика слушах днес Peace Хич не ми се вярва, че е в чест на Ердолер, нали така! Mr. Green

За булката съм приготвила чеиз изненада:

Скрит текст:
да експериментира  с италианска /сицилианска/ кухня, стига толкова боб и леща Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт