Бебешката количка - цяла наука за второ висше №27

  • 89 160
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 437
Здравейте!
Търся чисто естетическото ви мнение, дали този цвят на количка става за момче!
На мен лично много ми харесва, а и сега е на промоция, но опасявам се леопардовото, не е най-удачния избор за момченце!
http://baby.galix.bg/3776/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … D0%B0%D1%80%D0%B4
Моля, не ми се смейте, заслепена съм! baby_neutral
 

Не бих я купила нито за момиче, нито за момче  Peace

# 691
  • Мнения: 5 173
И аз да се изкажа за леопардовото. Мн грозно ми стои, когато не е на животно. Свързвам животинските десени с пр0ститутки и изобщо леки жени. Макар че Кавали имат леопардова количка, 3к струвала...

# 692
  • Мнения: 136
Златанова, ти от къде провери за Абдора, че са го изкупили?
Ние нашата я поръчахме от Стара Загора, а миналият понеделник гледах на Абдор в един бебешки магазин до Майчин Дом. Даже имаше S-line с лен, до сега не бях виждала. Simple Smile

# 693
  • БУРГАС
  • Мнения: 177
И на мен не ми допада десена за момче.Иначе аз взех такава за моето момченце,не знам дали е много подходящо за момче,защото на живо е повече като цвят праскова.Но много си я харесвам,и не ме интересува,че няколко пъти мислиха,че возя момиченце:).

http://www.novobebe.com/bebeshki-kolichki-stolcheta-i-aksesoari- … a-2-v-1-4040.html

# 694
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Здравейте майчета, бих искала да споделя както и съвет от вас. Харесах си една количка от продавалник преди месец, разбрахме се с майчето да ме изчака толкова време защото съм в болничен и събираме финансите за количката. Днес се чухме се нея за да се разберем къде да я прати, като я помолих с опция преглед и тя ме отказа понеже не и се занимавало. Количката е във Варна, а ние сме в Елин Пелин. Какво ще ме посъветвате, цената е 450лв, с доставката около 30лв предполагам, като е 3 в 1 на Quinny? Така се бях настроила за тази количка и сега ми е малко криво.   Rolling Eyes  Не ми се рискува, иначе е супер на снимките.

# 695
  • София
  • Мнения: 11 790
Nushinka Имаш още доста време, не бързай, ще излезнат и други оферти. Но ако ти хареса на снимките давай

# 696
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Имам време, но е малко сложно при нас, и ако се наложи планово секцио трябва и там финанси. И поради тази причина съм решила по-отраничко да напазарувам и да съм подготвена. Confused

# 697
  • София
  • Мнения: 1 678
Ако не иска с преглед може да има някакъв проблем, аз гледах едно столче за кола в продавалник и на живо нямаше нищо общо със снимките. От друга страна взехме и количка от там с опция за преглед, която си беше съвсем ок, но човека нямаше проблем с това да не му се занимава, някакси несериозно ми звучи, ако искаш да я продадеш и всичко е наред. В интерес на истината при нас въпреки, че беше с преглед "продавача" беше забравил да изпрати дъждобран и чадър, които уж бяха в комплекта, после така и не ги получихме..

# 698
  • Мнения: 467
Не бих взела дори и дреха без опция преглед  Peace. Куинитата в продавалника много често са събирани от няколко колички, внимавай

# 699
  • София
  • Мнения: 6 334
Nushinka, според мен не се хващай. Как може да искаш някой да даде близо 500лв за нещо, което може да се окаже счупено. И какво значи, че не й се занимава, това е само една отметка, ако подготвяш онлайн товарителницата, нищо не коства. В продавалника има доста обяви на Куини.

Златанова, питай по тел по магазините дали я има налична - Дундьо, Лабиринт... Иначе, и на мен леопардовият принт не ми харесва, за нищо, ни дрехи, чанти...

# 700
  • София
  • Мнения: 44 349
Значи, че ако тя се откаже от покупката, следва подателя да си плати пътните разходи в двете посоки... защо да го прави? Получателя съгласен ли е да си плати предварително, пък ако не го кефи продавача ще му върне парите без разходите за куриер.

# 701
  • София
  • Мнения: 6 334
Да, това е варианта. По-добре да изгори с 50-60лв, отколкото с 500. Такава си е практиката по куриер, затова и човек си прави сметката предварително.
Аз гледам в продавалника колички, но търся в София, за да я видим на място. Ходихме така да гледаме една, не ни хареса, отказахме я и толкова.

# 702
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Аз нямам против да си покрия разходите и в двете посоки, дори не ми е хрумвало някой да ми покрива разходите само защото искам да разгледам. Видях няколко обяви които ми грабнаха окото в Пловдив, не е далече и мога да се разходя  Peace мисълта ми е, че като не е съгласна с опция преглед да пише или да уточни само за Варна!

# 703
  • Мнения: 6 833
При изпращането има опция да се отбележи получателя да плати и връщането, ако се откаже от поръчката. Не знам какво означава "не ми се занимава" - изпращането коства еднакви усилия без значение дали има преглед или не. Според мен има нещо съмнително, по-добре търси друга обява. Тази така или иначе не ми се вярва да ти "избяга" - никой няма да се навие да даде толкова пари без да я погледне преди това  Peace

# 704
  • София
  • Мнения: 44 349
Не е само за Варна,  тя сигурно няма против да  праща, просто не иска да рискува с тези  прегледи да не останат за нейна сметка... може би ако много държеше, можеше да й предложиш предварително да й пратиш парите са пощенските в двете посоки. (естествено не изключвам и нещо да й е имало на количката и реално да не е като на снимките). От друга старана, жената е била достатъчно  сговорчива да те чака цял месец, с идеята, че ще купиш количката, пък ти си почнала - ама опция оглед, ала-бала Wink Може и просто да се е издразнила - според мен това е най-вероятното обяснение.
Иначе най-добре наистина да си е от твоят град като ще разглеждаш.

Общи условия

Активация на акаунт