Бебешката количка - цяла наука за второ висше №27

  • 89 125
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 359
Не бих  дала такава сума за продукт втора употреба без да го видя предварително, независимо от причината. Бих изчакала по-удобна обява, има доста, а като гледам в кой етап на бременността си - и ти имаш достатъчно време.  Peace

# 706
  • Мнения: 1 437
От чисто любопитство влязох в олх, но такава обява няма може и да я е продала на друг (има куини сенз, но е 2в1)

# 707
  • Мнения: 2 083
Не бих  дала такава сума за продукт втора употреба без да го видя предварително, независимо от причината. Бих изчакала по-удобна обява, има доста, а като гледам в кой етап на бременността си - и ти имаш достатъчно време.  Peace

 И аз , изобщо не се занимавай повече , нито пък приемай двупосочна пратка ( да си плащаш куриерските в двете посоки) Така изпращат само тези , които знаят , че нещо не им е наред с пратката

# 708
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Не е само за Варна,  тя сигурно няма против да  праща, просто не иска да рискува с тези  прегледи да не останат за нейна сметка... може би ако много държеше, можеше да й предложиш предварително да й пратиш парите са пощенските в двете посоки. (естествено не изключвам и нещо да й е имало на количката и реално да не е като на снимките). От друга старана, жената е била достатъчно  сговорчива да те чака цял месец, с идеята, че ще купиш количката, пък ти си почнала - ама опция оглед, ала-бала Wink Може и просто да се е издразнила - според мен това е най-вероятното обяснение.
Иначе най-добре наистина да си е от твоят град като ще разглеждаш.



Аз я питах дали има възможност да ме изчака, тя каза че не бърза за парите. И все пак се съмнявам че ти би си купила нещо което е използвано около година без да го погледнеш! Ако тя не се навие за прегледа вече си намерих друга количка и отделно коша и кошницата като коша е чисто нов от магазина и ми излиза по-евтино още повече е в София.  Peace

Благодаря ви за мненията, нека да не спамим вече. Все пак темата е за модели колички които бихме ползвали и които са удобни и практични.

# 709
  • София
  • Мнения: 44 245
Не бих  дала такава сума за продукт втора употреба без да го видя предварително, независимо от причината. Бих изчакала по-удобна обява, има доста, а като гледам в кой етап на бременността си - и ти имаш достатъчно време.  Peace

 И аз , изобщо не се занимавай повече , нито пък приемай двупосочна пратка ( да си плащаш куриерските в двете посоки) Така изпращат само тези , които знаят , че нещо не им е наред с пратката

Глупости, аз пък не бих пратила нищо, независимо колко съм сигурна в качеството, някой да си го гледа пък после да плащам за  такава тежка пратка  курсовете насам-натам на  куриера... а колко хора има парили дето клиента им дори не си е потърсил пратката или не е отворил на  куриерите и т.н.

Nushinka - аз не казвам, че бих си купила нещо без да го видя, казвам, че разбирам жената защо не й се праща за огледи, явно така или иначе не е и на зор.

# 710
  • Мнения: 2 083
Не бих  дала такава сума за продукт втора употреба без да го видя предварително, независимо от причината. Бих изчакала по-удобна обява, има доста, а като гледам в кой етап на бременността си - и ти имаш достатъчно време.  Peace

 И аз , изобщо не се занимавай повече , нито пък приемай двупосочна пратка ( да си плащаш куриерските в двете посоки) Така изпращат само тези , които знаят , че нещо не им е наред с пратката

Глупости, аз пък не бих пратила нищо, независимо колко съм сигурна в качеството, някой да си го гледа пък после да плащам за  такава тежка пратка  курсовете насам-натам на  куриера... а колко хора има парили дето клиента им дори не си е потърсил пратката или не е отворил на  куриерите и т.н.

Nushinka - аз не казвам, че бих си купила нещо без да го видя, казвам, че разбирам жената защо не й се праща за огледи, явно така или иначе не е и на зор.
За теб може да е глупост , но като получиш боклук , за който трябва да си платиш и в двете посоки ще разбереш за какво става въпрос . Който не може да си поема рисковете за онлайн търговия да не се занимава  , а да продава само лично .
Аз без преглед не бих взела нищо !!

# 711
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Разбирам ви майчета недейте да спорите и двете сте прави. До скоро работех в онлайн магазин и знам как стоят нещата. Но тук става въпрос за голяма сума и то предколедно. Освен че не искам да си развалям настроението като закупя продукт с повреда който не мога да върна, и съпругът ми не е съгласен. Пък и наистина имам време, но искам по етапно да си пазарувам необходимите неща. Това е   Hug

# 712
  • Мнения: 2 083
Разбирам ви майчета недейте да спорите и двете сте прави. До скоро работех в онлайн магазин и знам как стоят нещата. Но тук става въпрос за голяма сума и то предколедно. Освен че не искам да си развалям настроението като закупя продукт с повреда който не мога да върна, и съпругът ми не е съгласен. Пък и наистина имам време, но искам по етапно да си пазарувам необходимите неща. Това е   Hug

 Аз не го приемам като спор , всеки има мнение . И аз съм виждала и двата случая и за това давам подобни съвети . Пожелавам вида си намерите "вашата" количка и да й се радвате  bouquet

# 713
  • София
  • Мнения: 44 245
geri_koleva ♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥  - рискът е двупосочен, ти не искаш да поемаш в двете посоки  куриер, защо изпращача да иска... в крайна сметка може да й го върнат и просто защото цвета на живо не ги е изкефил или  не я кефи на бутня, защото например не е пробвала дори в магазина и я вижда и пипа за първи път... и много други причини.

В крайна сметка това, за който не може да поема рискове също  си е двупосочно Wink

Всяка от двете  страни са си прави  сами по себе си, вече ще има или не  сделка, никой никого не кара на  сила. За нея - все ще се намери някой, който да  е от същия град или да не държи на опция връщане, като не ми хареса нещо, а за другата страна - все ще си намери някой готов да праща за огледи или ще си намери нещо в собствения си град.

Аз ако съм на  мястото на продавача и някой ми е казал искам я тази количка, ще ми я пазиш ли месец и съм се съгласила, пък после да почне, ама искам оглед, може да я взема, може и да не я... и аз не бих се занимавала да я пращам Wink

Nushinka - дори и да не можеш да намериш нещо веднага и да се случи поетапното, просто си заделяй поетапно приготвените суми и не ги харчи за друго, така няма да имаш проблеми, дори и да се наложи накуп да купиш няколко по-едри неща, по към края на бременността.

Отделно - бих си търсила 2 в 1 втора употреба, а стол за кола, абсолютно задължително бих си купила нов и качествен, ако ще бюджета за количката ми да се ореже от това. (ползвано столче бих взела само от близък човек, като му знам историята, година на производство и т.н.)

Последна редакция: пт, 05 дек 2014, 21:51 от Angel_Dust

# 714
  • Мнения: 72
Здравейте майчета, бих искала да споделя както и съвет от вас. Харесах си една количка от продавалник преди месец, разбрахме се с майчето да ме изчака толкова време защото съм в болничен и събираме финансите за количката. Днес се чухме се нея за да се разберем къде да я прати, като я помолих с опция преглед и тя ме отказа понеже не и се занимавало. Количката е във Варна, а ние сме в Елин Пелин. Какво ще ме посъветвате, цената е 450лв, с доставката около 30лв предполагам, като е 3 в 1 на Quinny? Така се бях настроила за тази количка и сега ми е малко криво.   Rolling Eyes  Не ми се рискува, иначе е супер на снимките.

Щом се държи странно по добре потърси нещо друго или същия модел от друг купувач. Аз от там си купих Лумикса, с опция за преглед и 20% намаление за доставка през сайта и няма разлика от новата в магазина, като на снимките които гледах. Не виждам за какво я продава тогава като не и се занимава, то не е кой знае какво да продадеш и да пуснеш доставка през сайта че да излезе по евтино на клиента.  Ако имаш нужда от помощ в продавалник ми пиши. Simple Smile

# 715
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
Значи нека да уточня, никога не съм се колебаела, но е логично да има преглед. Дори и да сме от един град нали трябва да я видя преди да я платя, това е по пътя на логиката. Иначе дори и в един град, пак тя ще има изискване или купуваш без да видиш защото на мен не ми се занимава...

# 716
  • Мнения: 432
Здравейте мамчета, ще се вмъкна във вашата тема, виждам, че сте писали доста и неможах да прочета всичко, а само хвърлих по някой поглед.
Бих помолила за мнение за три марки колички  между които се колебая, а именно Микадо, Тако и Бритакс.
Искам да разбера самата марка с какво качество е, независимо от модела, който ползвате..
Ще бъда благодарна за вашите мнения.
Хубав ден  Hug


Имам Тако City Move Marine - уникална е! Не ми тежи, супер удобна е. Цяло лято я карах по раздробен асфалт и тротоари (пред блока течеше ремонт, който в последствие спря и си стоя така доста време) и все още е жива и здрава, на голям тормоз я подлагам. Имам и лятна Chipolino Rio Bueno. Е, остана си неизползваема, не изпитах нужда да я ползвам. Ако нещо те интересува конкретно - пиши ми.
Много ти благодаря  Hug
Ако се досетя нещо ще пиша

# 717
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Момичета, имам следния въпрос: имам Jane Muum , знаете ли дали кошница за кола от модела слалом пак на джейн ще са съвместими с моето шаси

# 718
  • Варна
  • Мнения: 210
Момичета, някой може ли да ме ориентира количките на icandy как вървят като цена. Виждала съм ги по улиците, но в интернет сайтовете като влезна и навсякъде пише - цена 0лв., цена при запитване... а и в магазин не съм ги засичала, като се има предвид, че не съм обикаляла всички Simple Smile

# 719
  • Мнения: 213
Момичета, някой може ли да ме ориентира количките на icandy как вървят като цена. Виждала съм ги по улиците, но в интернет сайтовете като влезна и навсякъде пише - цена 0лв., цена при запитване... а и в магазин не съм ги засичала, като се има предвид, че не съм обикаляла всички Simple Smile

Скоро моя приятелка им беше писала запитване - 1820 лв. обща цена!

Общи условия

Активация на акаунт