bouquet здравейте преди месец ми се случи нещо притеснително и реших да потърся помощ  - подробно обяснение тук от вас приятели  Hug
 Confused търсих доста форуми в които да получа информация но за съжаление мненията са или доста старички  newsm78  все пак от тогава до сега е по напреднала медицината - или нещо обясненията обягват от темата  Outta Joint
та за какво става въпрос  Tired - получих тежест в областта на десен яйчник ходих на гинеколог който ме прегледа с ехограф преглед и цитонамазка но резултат отрицателен зарадвах се  newsm44
 Crossing Armsслед велик ден получих необяснима болка в дясната страна черен дроб апендикс яйчник която от време на време се изместваше към кръста и гръбначния стълб или пикочния мехур и дебело черво
три пъти бях връщана от спешното с различни диагнози  Whistling
понеже  от година и половина нямам жлъчен мехур първото обяснение беше че от там идва проблема газове в стомаха и така на татък  чак до възпален апендикс  ooooh!
 Thinking пробваха лечение с антибиотик системи болкоуспокояващи под наблюдение  Joy  Naughty  Thinking цяло отделение се чуди какво ми е направиха общи изследвания и прегледи два пъти на гинеколог  и пак нищо  Blush
решиха да ме оперират за апендикс и то какво се оказа пукната киста на десен яйчник  #2gunfire
от хирурга  разбрах че само я е почистил и зашил без да прави нищо по яйчника но строго е обеден че от сега нататък ще си имам работа с гинеколозите понеже фолекулите ми се пукали в корема и ми правели проблеми
дойде ми цикъл само за два дни  на трети ден след операцията - това било нещо като след оперативно чистене   Sad но повече не ми и дойде вече стана месец от операцията чувствам  се подута тромава но ми било рано за пореден  преглед на гинеколог  Sick
имам хормонални проблеми и се лекувам с еутирокс
не ми се иска да мисля но може ли да се достигне до пълен стерилитет  Cry
тук  намерих  едно научно обяснение по моя случай  http://www.mamatatkoiaz.bg/mta-pub/public-page.xhtml?pageId=284&articleId=768  но друго си е някой който е минал по този път да ти обясни и успокои 
дано не съм се поувлякла но това ми се случи през миналите четири седмици и много съм притеснена  на 35 г . имам едно дете едно загубих по лекарска грешка през 2008 г.  #Cussing out  #2gunfire  baby_neutral и вътрешно се надявам поне до края на годината да ме изненада още едно бебче  дори и случайно както стана с второто /не знаех че съм бременна /  bowuu