Окръжна Болница Варна - тема 7

  • 167 742
  • 1 595
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Варна
  • Мнения: 928
Да не четем в бг мама е шега, защото волно или не, някога се насаждат мнения и разбирания, които е по- добре сами да си създадете, а не сляпо да се доверявате на написаното тук.

# 1 561
  • Варна
  • Мнения: 594
Да, Emily го е казала Simple Smile  Зависи от човека според мен, и аз често събирам мнения и то не само от бг мама, не виждам нищо лошо. Чета и за заболявания и т.н. всичко което ме интересува в интернет, но не си лепвам разни диагнози и самолечения, а е чисто с информативна цел. Точно за това не бих се лишила от предимството да се информирам и не бих послушала шегите/ съвета на лекари Simple Smile
Относно отворените врати - Разведоха ни из коридора и няколко стаи. 1-вата беше там където се изкарват пръстови отпечатъци, и се записват тонове( за това не съм убедена, не можах да чуя добре), после минахме покрай предродилна, там не влязохме, че имаше 2 момичета в напреднал стадий и не беше удобно - едното момиче дори повръщаше, горката  Sad . После в родилната зала влязохме, имаше 2 легла там. От родилната зала нататък, се бях притеснила, и не слушах много внимателно Минахме покрай стаята с лампите, за фототерапия на бебетата с жълтеница. Обясниха, че при нужда бебето може да се транспортира в АГ. Минахме покрай вип и нормалните стаи, но надничахме само през прозорците, защото бяха заети. Вип стаите са 2 с по 1 легло, климатик и телевизор. Готвели и 3-та вип стая, но нямало климатик там.

# 1 562
  • Мнения: 44
Здравейте, и аз бях в четвъртък на Деня на отворените врати, обаче не съм си избрала лекар все още, вие избрахте ли си и ако може да кажете кой? По списъка гледам, че са шестима, обаче в Бгмама осен за д-р Славчев, за другите от списъка не съм срещтнала някой да си е избрал. Не е ли много претоварен при такъв наплив? И ако може тези, които са били при него да споделят с какво е по-различен, щом всички искат него да избират. Мненията ви много ще ми помогнат да реша какво да правя в избора си, благодаря ви!

# 1 563
  • Мнения: 297
Има цяла тема за др. Славчев! За Нешев също има добри отзиви!

# 1 564
  • Варна
  • Мнения: 71
Добро утро, момичета. Следя темата от край време. Предстои ми второ раждане, планово секцио, бях се спряла на д-р Славчев, т.к. той беше и на първото раждане. Но той е много ангажиран и няма свободни часове за преглед, за да се уговоря с него. Някой може ли да ми каже дали д-р Нешев изражда самостоятелно. Преди беше в екипа на Славчев. Може ли да ми дадете координати на Нешев. Благодаря Ви предварително Simple Smile

# 1 565
  • Варна
  • Мнения: 928
Последно през август, Нешев още беше в екипа на Славчев и го нямаше в списъка на лекари, които могат да се избират.

# 1 566
  • Варна
  • Мнения: 71
Може ли да споделите актуален списък с израждащите акушер-гинеколозо.

# 1 567
  • Варна
  • Мнения: 594
Може ли да споделите актуален списък с израждащите акушер-гинеколозо.

http://prikachi.com/images.php?images/697/9052697B.jpg

# 1 568
  • Варна
  • Мнения: 71
Благодаря за бързият отговор. Как се процедира с планово секцио? Къде трябва да отида и да конкретизираме датата? Кога се посочва избора на екип? Трябва ли да се видя с избраният от мен лекар предварително?

# 1 569
  • Мнения: 1
Списъкът не е актуален. Д-р Нешев води самостоятелни раждания и може да бъде избиран. Телефонът му е 0887514422

# 1 570
  • Варна
  • Мнения: 928
Благодаря за бързият отговор. Как се процедира с планово секцио? Къде трябва да отида и да конкретизираме датата? Кога се посочва избора на екип? Трябва ли да се видя с избраният от мен лекар предварително?
Първо се виждаш с лекаря, за да се уговорите. С него ще се разберете, той ли ще те записва или ще те прати сама да се запишеш. И там ще ти обяснят останалото, кога трябва да отидеш и така нататък.

Списъкът не е актуален. Д-р Нешев води самостоятелни раждания и може да бъде избиран. Телефонът му е 0887514422
О, това е страхотна новина, той е чудесен лекар.

# 1 571
  • Мнения: 79
Здравейте, момичета. Още е рано да питам, но започнах да се разравям сериозно тези дни и затова искам мнение от от Вас. Термина ми е за август и искам да попитам кога е добре да се свържа с лекар, който съм решила да ме изражда? Аз се следя при един, но той не е израждащ и мисля само да си проследя бременността при него, но не знам кога трябва да потърся израждащ лекар и трябва ли да се прехвърля при него той да ме следи или само за раждането? Отделно, запознати ли сте с ВИП стаите в окръжна. Чета, че май били по 45лв на нощувка, но отново не мога да намеря ценоразпис на МБАЛ Света Анна..
Благодаря предварително!

# 1 572
  • Мнения: 297
Ако можеш, прехвърли се при израждащия АГ. Ако не, поне два месеца преди термин се свържи с него. За ВИП стаите не мога да ти кажа нищо, аз и двата пъти си бях в нормална стая!

# 1 573
  • Варна
  • Мнения: 928
Стаите са по 50лв

# 1 574
  • Варна
  • Мнения: 7 147
И единственото ВИП им е, че ще могат да влизат близките ти.

Общи условия

Активация на акаунт