МАШИНА ЗА ХЛЯБ-55-та тема

  • 40 155
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
ЗДравейте,момичета,записвам се съвсем нова в темата,млада и невежа,но затова пък с нова хлебопекарна от Лидълските  Blush Моля ако някой е налучкал сполучлива рецепта да ми даде насоки конкретно за тези машинки - гледам варианти много и незнам на кой да се спра,а съм с 2 малки хуни вкъщи и не оставамного време за четене и мислене,ще вземе да и мине гаранцията,докато намисля коя рецепта да избера  Mr. Green Ще съм много благодарна на всякакви насоки и пожелавам положителни вкусни резултати на всички   bouquet

# 736
# 737
  • Мнения: 51
ЗДравейте,момичета,записвам се съвсем нова в темата,млада и невежа,но затова пък с нова хлебопекарна от Лидълските  Blush Моля ако някой е налучкал сполучлива рецепта да ми даде насоки конкретно за тези машинки - гледам варианти много и незнам на кой да се спра,а съм с 2 малки хуни вкъщи и не оставамного време за четене и мислене,ще вземе да и мине гаранцията,докато намисля коя рецепта да избера  Mr. Green Ще съм много благодарна на всякакви насоки и пожелавам положителни вкусни резултати на всички   bouquet
500 гр.брашно
220 гр.вода или пр.мляко
3 ч. л. захар
1.5 ч.л. сол
2 с.л зехтин.(мазнина някаква )
1/4 от кубчето мая
става много хубав хляб
от лидълска пекарна

# 738
  • Мнения: 17 987
Но ще стане с малък с тази пропорция  Peace
Аз правя с 600 брашно и 350 вода  Peace

# 739
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 764
Но ще стане с малък с тази пропорция  Peace
Аз правя с 600 брашно и 350 вода  Peace
А количеството на останалите съставки остава същото ли?

# 740
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 563
Момичета,
Има нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=801943.msg29154376#new

# 741
  • Мнения: 17 987
Но ще стане с малък с тази пропорция  Peace
Аз правя с 600 брашно и 350 вода  Peace
А количеството на останалите съставки остава същото ли?

Да, няма проблем с другите съставки  Peace

ОК,Илка,  отиваме в другата тема  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт