Надежда за обич/ Benim Hala Umudum Var - Тема 3

  • 33 892
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 541
http://instagram.com/p/sF9TLSMAUS/

Шукрю е явно малко прасенце, тениската в лекета Joy Joy Joy

# 721
  • Мнения: 11 766
http://instagram.com/p/sF9TLSMAUS/

Шукрю е явно малко прасенце, тениската в лекета Joy Joy Joy

Така си е! Голяма скица е той - много ме забавлява ...   hahaha hahaha hahaha

# 722
  • Мнения: 11 766
Шукрю току-що пусна нова невероятна снимка. Тук е на летището с кучето - сладури ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts

# 723
  • Мнения: 3 007
Тъй като днес вече дойде ..  Mr. Green Mr. Green А имам Рожден Ден , ви пускам едни сладки вкусотии в скрит текст за "почерпка". Hug Hug Да ви е сладко , а иначе приемам гости по всяко едно време! Mr. Green Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart  Kissing Heart  party041

Скрит текст:



Честит Рожден Ден Габи! Пожелавам ти всичко най-хубаво - много здраве, щастие, любов, късмет и усмивки. Ти си страхотен човек. Радвам се, че имам щастието да те познавам вече толкова дълго време - макар и виртуално ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart nbirthday

Благодаря ти за хубавата почерпка - веднага идвам на гости ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ето и от мен един прекрасен колаж, който намерих. Берк е уникален - надявам се да ти хареса ...
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Роси , благодаря ти от сърце за красивите пожелания! Аз също съм много щастлива , че имам възможността да те познавам , макар и виртуално - толкова добър и мил човек си! Two Hearts
Two Hearts newsm76

Чакам те на гости с най-голямо удоволствие! Добре си дошла! Hug Hug Mr. Green Mr. Green

Благодаря и за невероятния колаж на Берк - прекрасен е , как няма да ми хареса! С тази негова превъзходна усмивка ..   Kissing Heart Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart txtloves txtloves

# 724
  • Мнения: 3 007
newsm59 newsm67  party023 Gift

Габи Hug, честито! Бъди винаги усмихната, пожелавам ти здраве, любов и късмет! Peace



Страшно много ти благодаря , Лия! Hug Hug Благодаря и за хубавите пожелания! Много се радвам , че ви познавам момичета , макар и само виртуално .. Толкова сте добронамерени и мили! Щастлива съм , че имам възможността да коментирам с вас в тази красива тема!  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart

# 725
  • Мнения: 3 007
Шукрю току-що пусна нова невероятна снимка. Тук е на летището с кучето - сладури ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts



Благодаря ви за снимката и клипа на Шюкрю , момичета! Той просто е сладур и половина! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 3 007
Дойде денят и за започването на снимките на новия проект на Шюкрю! Желая му много успех и късмет! Със сигурност ще следя сериала , очаквам го с голямо нетърпение вече! Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart Heart Eyes Heart

# 727
  • Мнения: 3 007
Една нова снимка на Гизем , заедно с фенка , от "Красивата селянка" .. Невероятна е! newsm76  Kissing Heart newsm76 Two Hearts

# 728
  • Мнения: 11 766
Тъй като днес вече дойде ..  Mr. Green Mr. Green А имам Рожден Ден , ви пускам едни сладки вкусотии в скрит текст за "почерпка". Hug Hug Да ви е сладко , а иначе приемам гости по всяко едно време! Mr. Green Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart  Kissing Heart  party041

Скрит текст:



Честит Рожден Ден Габи! Пожелавам ти всичко най-хубаво - много здраве, щастие, любов, късмет и усмивки. Ти си страхотен човек. Радвам се, че имам щастието да те познавам вече толкова дълго време - макар и виртуално ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart nbirthday

Благодаря ти за хубавата почерпка - веднага идвам на гости ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ето и от мен един прекрасен колаж, който намерих. Берк е уникален - надявам се да ти хареса ...
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Роси , благодаря ти от сърце за красивите пожелания! Аз също съм много щастлива , че имам възможността да те познавам , макар и виртуално - толкова добър и мил човек си! Two Hearts
Two Hearts newsm76

Чакам те на гости с най-голямо удоволствие! Добре си дошла! Hug Hug Mr. Green Mr. Green

Благодаря и за невероятния колаж на Берк - прекрасен е , как няма да ми хареса! С тази негова превъзходна усмивка ..   Kissing Heart Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart txtloves txtloves


Няма за какво Габи! Ти заслужаваш всички тези неща, защото си прекрасен човек ... newsm76  Kissing Heart  smile3525

# 729
  • Мнения: 11 766
Дойде денят и за започването на снимките на новия проект на Шюкрю! Желая му много успех и късмет! Със сигурност ще следя сериала , очаквам го с голямо нетърпение вече! Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart Heart Eyes Heart



Това е чудесно! Пожелавам на Шукрю много успехи - дано сериала му е успешен ...  smile3525 newsm76 Two Hearts

# 730
  • Мнения: 11 766
Излезе още една снимка на Шукрю и Керем заз кадър от новият им сериал. Благодаря на момичетата от другата тема, където я намерих. И двамата са супер. Шукрю е невероятен - как е погледнал само ... smile3525 newsm76 Two Hearts

# 731
  • Мнения: 11 766
Ето и от мен една нова невероятна снимка на Гизем с нейна малка фенка зад кадър от сериала "Красивата селянка" - мисля че не е пускана тук. Гизем е прекрасна ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts

# 732
  • Мнения: 11 766
Още една на Гизем ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 11 766
Заповядайте в новата тема - надявам се да ви хареса ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart  love001

Новата Тема

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт