БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 124

  • 52 291
  • 723
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 580
Роси, без значение е къде е наклона, следобедното еспресо е супер. Кога хитрушо избочка тази малка къща. Страшна си.
Джема, имаш напредък. И аз мислех, че го свършваш, но то има още отгоре.
Деси, колелото е за мъже, затова е толкова тъмно. Heart Eyes Joy

# 496
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 192
Simple Smile идвам с бърз въпрос Simple Smile

някоя от нас чака ли сладурски гоблен с ежче? в габко седи едно непотърсено  Blush  наше ли е?  Laughing

# 497
  • Мнения: 11 424
Hrisi, чуден гоблен шиеш. Струва ми се много труден. Поздравления!

Роси, страхотна е къщичката  Peace Виждала съм я на живо  Wink

# 498
  • Мнения: 3 970
Реа, като всеки друг на Дим  Hug

# 499
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
Запис и се връщам да чета назад, че съм пропуснала доста.

# 500
  • Казанлък
  • Мнения: 180
Ох, има още доста за шиене. А съм наизвадила новите си придобивки и им се радвам, радвам. Кога ще стигна до тях обаче. Че още един чакам. ooooh!
Джема хайде да покажеш новите придобивки , само "изнервяш' Wink публичното пространство Laughing
А за воденицата   bouquet

# 501
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Момичета след дълъг мързел от 2 години покрай вас пак се почна Simple Smile вчера до посред нощите като невидяла си довършвам един триптих Simple Smile Благодаря Ви че ми върнахте музата  Hug И вече се замислям и за рамка. Къде в пловдив ги правят хубави, че няколко пъти попадам на едни........ нямам думи

# 502
  • Мнения: 265
Роси,  #Crazy кога успя?  Crazy
Джемма, и ти колко бързо шиеш Whistling
И Деси....
Аз съм най-голямата мотла май  hahaha

# 503
  • Мнения: 219
Хриси, Дим-Дим, ама твоя е по-специален! Много ми харесва и на мен как се получава.

Мерита, добре дошла. И аз като теб - бях ги оставила гоблените по едно време, и като влязох в темата... ми то как да издържиш.  Whistling

Диде, ти както си се притаила така, ще избухнеш с нещо готово. Знаем се.

Аз пък снощи... като влезнах в Муркините, ейй 2ч избирах гоблени. Не можахте да ме изкушите, та сама се изкушавах. Еми поръчах си. Чакам да ми обработят 'заказа'. И къде да ги чакам - в пощата? или с куриер? И колко време приблизително да ги чакам? Благодаря  Hug

# 504
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Хвал Хвал

# 505
  • Мнения: 1
 Роси, къщичката ти е страхотна! Много ми хареса! Ще взема и аз да си избоцкам една такава Simple Smile Thinking

 Simple Smile и жабките са страхотни също Simple Smile

Последна редакция: пн, 21 юли 2014, 16:12 от Яна Николова

# 506
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ох, има още доста за шиене. А съм наизвадила новите си придобивки и им се радвам, радвам. Кога ще стигна до тях обаче. Че още един чакам. ooooh!
Джема хайде да покажеш новите придобивки , само "изнервяш' Wink публичното пространство Laughing
А за воденицата   bouquet

Веднага показвам:
Скрит текст:

И чакам този:

Кажи сега, нямам ли стимул да шия по-бързо? Laughing

# 507
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 192
...

Веднага показвам:
Скрит текст:

И чакам този:

Кажи сега, нямам ли стимул да шия по-бързо? Laughing

oooooooooooooo, джемаааааааа  Crazy
май не ти трябват всичките Wink щеш ли изхвърли един-два насам?  Whistling

# 508
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Аааааа, чак да им се порадвам поне малко. Още не съм ги прибрала, стоят а видно място и мина-замина, все им се любувам. Laughing

# 509
  • Казанлък
  • Мнения: 180
Джема освен да кажа ауууууууу и завид друго не мога newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт