БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 124

  • 52 286
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 205
Как мислите, дали не ми е време да се запиша в тази тема? Най-накрая я прочетох, все отлагам, че като знам колко много има и колко време ще ми трябва... а започна ли няма спиране: само още една страница, само още една.... и изведнъж минали 2 часа.
Скрит текст:
Аз малко да се оплача, тази година времето в Аляска е повече от отвратително. Непрекъснато вали, студено е и мрачно, ветровито, облачно. Изгрее слънце някой ден за няколко часа и се оказва, че аз трябва да работя, разбира се, по това време. Почивам ли - дъжд цял ден.
Въпреки всичко, ходихме малко да поразгледаме наоколо. В тоя дъжд из парка не можем да идем на разходка, че всичко ще е кално, но пък ходихме малко да видим другите градове, бяхме в къщата на Дядо Коледа, ходихме на леден музей, и на горещи извори. Има много красиви места за посещаване, дори и в това отвратително време. Остана ми по-малко от месец и се прибирам в България, омръзна ми вече, искам вкъщи. Всичко е много еднообразно вече - хората, работата, храната, цялото ежедневие се слива до толкова, че миналата седмица ми е като вчера и вчера ми е като миналата седмица...
Но, от веселата гледна точка на нещата: имам си гоблен, мисля си, че Целувка го ши, но не съм сигурна. Шия по малко, много малко ми е напредъка, но пък се шие леко.

# 691
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Джема стискам палци всичко да се нареди  Hug

Фара, който е показала BLackKisSs™ определено е много готин.  Heart Eyes

Ще ви покажа няколко неща, които сега успях да рамкирам. Надявам се да ви хареса избора на рамка  Grinning
            вече са разпределени по местоназначение  Grinning

Вики, много мина, мъничко остана  Hug

А, аз продължавам да си боцкам Ръченицата и едно малко фарче на Дим, подарък за рождения ми ден.

# 692
  • Мнения: 11 394
Азарея, ти мЪ уби......пак оня номер - трайкаш си и изведнъж - бум. Hug Поздравление за труда!

# 693
  • Мнения: 219
Най-после, пратката получена!

               

Има още няколко, но те не са за показване  Peace Peace

# 694
  • Мнения: 11 394
Искам да Ви покажа какво ших тези дни.



Това ми е подарък от Коте Ваня когато се видяхме преди няколко седмици във Варна.  Hug
За път шия на Роял Париж и съм очарована от всичко в комплекта - конците са страхотни на Анхор са, иглата е супер удобна, панамата по мой вкус на допир, лесна схема с големи значи. За първи път шия по хартиена схема без да драскам. Много лесна и приятна схема и разбира се черешката на тортата е, че към комплекта има и рамка.  Heart Eyes

Имам още едно гобленче, което ми е от тази серия, то ми е от Албенка и снощи го започнах и него за да ми станат като "комплект"  Wink

С чиста съвест мога да кажа, че съм фен на Роял Париж.  Peace

Целувка, поздравление. Всички са много хубави. От къде ще я почваш не знам  Grinning

# 695
  • Мнения: 832
Ауу, Реа, страхотно е!!! Поздравления! Нямам търпение да видя и другия до този Simple Smile Браво и на КотеВаня за чудесния подарък!!

celuFka, прекрасни гоблени си си поръчала! Много приятни мигове с тях ти пожелавам Simple Smile

Честито и на Азарея и Ина за рамкираните красоти! Прекрасни са!

Спорна работа на всички!

# 696
  • Димитровград
  • Мнения: 69
Реа,много хубави! Не съм шила нищо на тази фирма до сега,но ще се оглеждам.
Азарея,всички са хубави,но на мен слабост ми са акварелните цветя.
И на Ина са страхотни,а този с благословията направо го записвам в бъдещите планове.
Аз съм в онзи особен период на завършване на настоящия(точно 3 конеца ми остават!) и трескаво избиране на следващия гоблен. Имам цял куфар със запаси,но всеки ден се ровя в Муркините. А като гледам вашите поръчки,направо съм на ръба на нова заявка. Особено много съм привлечена от Лука-с, Риолис и Алиса. Цените им са направо...супер изкушаващи!

# 697
  • Плевен
  • Мнения: 143
Азарея - много красота си събрала наведнъж  smile3525 smile3501
 
Реа - ей че е красивичко и свежичко букетче/има и макове  Heart Eyesnewsm51Страхотно подаръче .Браво на Коте Ваня  PeaceНа Роял Париж съм шила и аз един гоблен , newsm10 и приятни за шиене !

celuFka -Уау!Красиви гоблени, много  Shocked, трябва и да се шият  Grinning Ти си младичка ,като запретнеш сега ръкави и ще ги опаткаш -за чеиз   bouquet Peace

Venera-81 - шила съм  на 16 каунт панама.Не са квадратни  и моя е в рамка от левче  Grinning

Слагам ти цветни схеми извадени от РМ




Скрит текст:







Накрая и аз да се фръцна с моето етапче  Mr. Green .Може и да съм   ви досадила  Embarassed ,но пък цяла година нищо не показвах  Sad

# 698
  • Мнения: 289
Реа много е красиво гобленчето ти не съм виждала такова
Азарея кога успя да сътвориш толкова красоти останаха ми очите в букета и в дамата
celuFka честити придобивки
 pepen много симпатични пиленца
Да се похваля с новите си придобивки закупени благодарение на Джемма   bouquet
 Светле златна си благодарение на теб ще си ушия красоти които преди само гледах и въздишах по тях . newsm51
Слънчогледите на Алиса
http://gilia.snimka.bg/tapestries/dimension.758475.33761778.big
Майчино щастие не е оригинал на Дим но се надявам да стане сполучлив
http://gilia.snimka.bg/tapestries/dimension.758475.33761779.big
Имам си и иглички Светла се притесняваше че са много дебели но на мен са ми идеални за Риолиса днес ги пробвах и като е по дебела иглата не ми се размъхва накрая конеца преди докато шиех се налагаше да режа крайчето че ме дразнеше

# 699
  • Мнения: 219
Галя, невероятни са и твоите придобивки!

Момичета, нека която от вас може, да ми пусне на лични тел. на Дидида. Искам утре да се видим, а съм записала тел. й в офиса. Благодаря   bouquet

Пепен, много са красиви птиченцата. Изглеждат че се шият доста бързо  Peace

Азарея направо изригна. Кажи ми моля, тайната на 'цветната' панама на Пеперудената дама. Планирам я за подарък и искам и моята да изглежда като вашите  Whistling

Реа, много красиво мини!

# 700
  • Мнения: 571
Целуфка, панамата е тонирана. Мисля че в сайта на Милена стил има- може от там да поръчаш. Честити ти нови придобивки.
Полските цветя на Рея много ми харесаха и на Пепен песнопойците- също. Азарея няма да я коментирам- тя е като лавина- идва и ни отнася с красоти. Само искам да кажа за Червените божури, че и аз много ги бях харесала и ми се щеше да ги шия, още повече че са с вълнени конци и ми беше интересно да ги пробвам, но видях наживо божурите на Азарея и нещо се размислих. На снимките не изглеждат лошо, но на практика цветовете не ми допаднаха- много розово- цикламени (цвят кърмъзъ).
Азарея, бебето на какъв каунт панама е, че имам купени конците за него, схемата ми е разпечатана и имам 14 и 22 каунт черни панами. И още нещо, слънчогледа по схемата на Финети ли е?

Последна редакция: сб, 02 авг 2014, 21:38 от Роси 123

# 701
  • Мнения: 11 394
Благодаря Ви момичета.  Hug

Пепен, много ти се радвам, че отново си във вихъра на шиенето  Hug Много нежен става гоблена ти.  Hug


Аз търся четлива схема с ключ на това :

Скрит текст:

# 702
  • Плевен
  • Мнения: 143
Благодаря Ви момичета.  Hug

Пепен, много ти се радвам, че отново си във вихъра на шиенето  Hug Много нежен става гоблена ти.  Hug


Аз търся четлива схема с ключ на това :

Скрит текст:

Благодаря и аз за милите думи  Heart EyesЕ чак във вихъра , просто ми хареса гобленчето/веселко, иди ми и аз да запея  smile3534/ и го шия с кеф   Grinning Peace


 Hug Дано тази ти свърши работа  Crossing Arms

 

Преди доста време съм я качвала тук  Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=511699.345

# 703
  • Мнения: 11 394
Пепен, благодаря  Hug

# 704
  • Мнения: 8
Здравейте на всички.
Поздравление за сръчността и търпението да съзадавате тези красоти.
От скоро започнах и аз с гоблените. Първият ми беше "Молитва за дома", сега започнах една щампа на Орхидея с макове.
pepen много ми харесаха птичките, които бродираш. На коя фирма е гоблена и има ли някъде качени схема и ключ на гоблена? Rolling Eyes

Поздрави и лека вечер на всички!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт