Сполучливи имитации на маркови парфюми - 4

  • 154 415
  • 740
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 202
Мойта одисея-тръгнах снощи към аптека Гален да пробвам Сан Сиро нещо Tired
и кой дявол ме дръпна и право в Заг Зодиак-туй онуй и подбудена от Вашите коментари-добре, че взех най-малката разфасовка на хермеските градини #Crazy #Crazy #Crazy
отвратителна миризма на пот Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sickпри това на китката и след около 40 минути все едно нищо newsm78
реших, че страдам от предрасъдъци към новото и накарах и майчето да се фъцне Joy
същото и там-направо не мога да повярвам newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 316
  • Мнения: 813
Градините на Хермес са четери на брой. Тази която се предлага като имитация е доколкото разбирам тази- Un Jardin Sur Le Toit. Имах я в оригинал , но се разделих с нея прекалено плодова ми дойде. Независимо дали е оригинал или имитация трябва да се тества на кожа преди да се купи, защото нещата застават по различен начин на различните кожи. Ароматите на Хермес като цяло не са за всеки вкус. Бих те посъветвала да забравиш в момента за отливката , да я прибереш и след време пак да я пробваш току виж ти харесала Peaceако не -добре че си взела най-малката разфасовка.Лично аз от всички градини харесвам само една в оригинал и там мненията са крайно противоречиви.
Тези градини са летни аромати на марката и не се отличават с кой знае каква трайност.По-различни и интересни са от масовката обаче , не са типичните цитруси летни.

Фокси, не познавам София просто копирах адреса на магазина  bouquet

# 317
  • Мнения: 2 622
На мен на Ермес са ми много противни и оригиналите  Grinning днес отивам в Заг за Венетата!

# 318
  • Мнения: 202
За и против-Hermes-то е ясно, че са много трудни аромати-имам Нилските градини в оригинал и точно, защото са по-нетрайни и не ми се дават пари и за останалите реших да тествам, но Уви Sick Sick Sickаз лично не съм много по масовите аромати, макар, че не си кривя душата има много от тях, които са страхотни и купувам с кеф;

# 319
  • Мнения: 2 840

Можеш да си го поръчаш и при представители като avon и oriflame,т,е по каталог и всеки парфюм  е под определен номер.

Не знаех, че Оriflame и Аvon ги предлагат, благодаря!  bouquet
Не,не ме разбра,FM е каталожна търговия като avon и oriflame,поръчваш ги по каталог,чрез представител.

# 320
  • Мнения: 22 867

Не,не ме разбра,FM е каталожна търговия като avon и oriflame,поръчваш ги по каталог,чрез представител.

Mimeto74, Hug  bouquet

# 321
  • Мнения: 813
babuza , така е , не се ядосвай.  bouquet
Днес разносих кели навън еми няма такъв разкош около 4 часа твърдо и повече- траен и почва да затихва, но аз го усещах макар и топло има лек ветрец и го разнася страхотно. Изобщо нямам усещането че съм се напръскала с имитация Simple SmileТака както се поливам с него ще ми трябва и второ шише май до края на лятото.
 
Заг Зодиака пък беше затворен Sickкато минах. Щях и тая градина да я тествам да видя колко е близка до оригинала според моя нос. Айде дано дадете отзиви за Ботегата.

Дали няма някоя мацка от Бургас да я пратим в тоя магазин да провери за Кафе роуз на Том Форд за който Фокси писа newsm78Мирисах оригинала скоро много е хубав.Богат аромат , кафе не усетих, розата не е маслена от мускал много докаран ми се видя, заприлича ми на нещо розово което съм мирисала но не съвсем , никъде тук в Пловдив не виждам такава фирма Джооп.

# 322
  • Мнения: 2 622
raz_nejena, как ти се стори Кели на Сансиро, има ли нещо общо с оригинала? Аз я подуших наскоро, но само от шишето и не бях очарована. Мъча се да си харесама на Ермес, ама нещо хич не ми се получава  Laughing

# 323
  • Мнения: 813
 Vittoria_Puccini, а защо трябва да се мъчиш, тъкмо имаш един дерт по-малко Peace На мен ми е перфектен близък ми е с оригинала достатъчно. Мъжкия Тере Хермес виждам че повечето фирми го имат , но не съм го тествала. Коя имитация е най-сполучлива?

# 324
  • Мнения: 1 339
Vittoria_Puccini, а защо трябва да се мъчиш, тъкмо имаш един дерт по-малко Peace На мен ми е перфектен близък ми е с оригинала достатъчно. Мъжкия Тере Хермес виждам че повечето фирми го имат , но не съм го тествала. Коя имитация е най-сполучлива?

raz_nejena сравнена с оригинала, който съпругът ми е имал- мъжкия Хермес е най-добър и изключителен като трайност на D&P.

Версията на Рефан също е много близка до оригинала, но не колкото тази на D&P и не е толкова трайна, но все пак бележи една добра трайност.

# 325
  • Мнения: 2 840
Vittoria_Puccini, а защо трябва да се мъчиш, тъкмо имаш един дерт по-малко Peace На мен ми е перфектен близък ми е с оригинала достатъчно. Мъжкия Тере Хермес виждам че повечето фирми го имат , но не съм го тествала. Коя имитация е най-сполучлива?

raz_nejena сравнена с оригинала, който съпругът ми е имал- мъжкия Хермес е най-добър и изключителен като трайност на D&P.

Версията на Рефан също е много близка до оригинала, но не колкото тази на D&P и не е толкова трайна, но все пак бележи една добра трайност.
На мен ми харесва най-много версията на Рефан.

# 326
  • Мнения: 1 339
Vittoria_Puccini, а защо трябва да се мъчиш, тъкмо имаш един дерт по-малко Peace На мен ми е перфектен близък ми е с оригинала достатъчно. Мъжкия Тере Хермес виждам че повечето фирми го имат , но не съм го тествала. Коя имитация е най-сполучлива?

raz_nejena сравнена с оригинала, който съпругът ми е имал- мъжкия Хермес е най-добър и изключителен като трайност на D&P.

Версията на Рефан също е много близка до оригинала, но не колкото тази на D&P и не е толкова трайна, но все пак бележи една добра трайност.
На мен ми харесва най-много версията на Рефан.

Mimeto74, а на на D&P знаеш ли я?

Ти беше споделила, че твоите момчета са доволни и от версията на Айфел? Колко време държеше като трайност? А твоят Bright crystal?

Интересувам се, защото поръчах на една близка нещо от Айфел и скоро ще ги тествам.

# 327
  • Мнения: 2 622
Не че се мъча, ами искам по-различен аромат, омръзнало ми е от масовите  Grinning

# 328
  • Мнения: 2 840
Vittoria_Puccini, а защо трябва да се мъчиш, тъкмо имаш един дерт по-малко Peace На мен ми е перфектен близък ми е с оригинала достатъчно. Мъжкия Тере Хермес виждам че повечето фирми го имат , но не съм го тествала. Коя имитация е най-сполучлива?

raz_nejena сравнена с оригинала, който съпругът ми е имал- мъжкия Хермес е най-добър и изключителен като трайност на D&P.

Версията на Рефан също е много близка до оригинала, но не колкото тази на D&P и не е толкова трайна, но все пак бележи една добра трайност.
На мен ми харесва най-много версията на Рефан.

Mimeto74, а на на D&P знаеш ли я?

Ти беше споделила, че твоите момчета са доволни и от версията на Айфел? Колко време държеше като трайност? А твоят Bright crystal?

Интересувам се, защото поръчах на една близка нещо от Айфел и скоро ще ги тествам.
Moя приятелка имаше на D&P,aз нямам наблюдения,а Айфел издържаше по цял ден,моят Bright cristal също,но вече са само спомен. Rolling Eyes Simple Smile

# 329
  • Мнения: 1 339
Vittoria_Puccini, а защо трябва да се мъчиш, тъкмо имаш един дерт по-малко Peace На мен ми е перфектен близък ми е с оригинала достатъчно. Мъжкия Тере Хермес виждам че повечето фирми го имат , но не съм го тествала. Коя имитация е най-сполучлива?

raz_nejena сравнена с оригинала, който съпругът ми е имал- мъжкия Хермес е най-добър и изключителен като трайност на D&P.

Версията на Рефан също е много близка до оригинала, но не колкото тази на D&P и не е толкова трайна, но все пак бележи една добра трайност.
На мен ми харесва най-много версията на Рефан.

Mimeto74, а на на D&P знаеш ли я?

Ти беше споделила, че твоите момчета са доволни и от версията на Айфел? Колко време държеше като трайност? А твоят Bright crystal?

Интересувам се, защото поръчах на една близка нещо от Айфел и скоро ще ги тествам.
Moя приятелка имаше на D&P,aз нямам наблюдения,а Айфел издържаше по цял ден,моят Bright cristal също,но вече са само спомен. Rolling Eyes Simple Smile

Мерси.   bouquet

Моя позната решила в нейната фирма да си поръчат онлайн Айфел- 50мл по 7лв., а в магазините са по 10лв. Ако поръчали 10 парфюма, доставката щяла да е бепзлатна.

Бяха се събрали осем парфюма и аз си поръчах два да станат десет. Adict-Dior и Черната орхидея на Том Форд са, та скоро ще споделя отзиви. Не очаквам чудеса за 50мл-7лв., но все пак...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт